X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizelcia nie iala na to wpływu zaszlam w ciaze w 1 cyklu staran po 1 stosunku wiec sie wogole nie staralam teraz juz jest gorzej ale nie martw sie bedie ok ciaza pozamaciczna peka zawyczaj w 8 czy 0 tygodniu ciazy moja pekla na przelomie tygodni nie życze nikomu no ale coz zdarza się wina byl operowany wyrostek izrosty na jajowodzie po operacji

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no tak macica sie rozrasta wiec kłuje
    Dziekuje :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    mizelcia nie iala na to wpływu zaszlam w ciaze w 1 cyklu staran po 1 stosunku wiec sie wogole nie staralam teraz juz jest gorzej ale nie martw sie bedie ok ciaza pozamaciczna peka zawyczaj w 8 czy 0 tygodniu ciazy moja pekla na przelomie tygodni nie życze nikomu no ale coz zdarza się wina byl operowany wyrostek izrosty na jajowodzie po operacji
    przykro mi... ale mam nadzieję że się w koncu uda...
    ja na szczescie nie mialam zadnych operacji, ale czuje ze kiedys poronię, moja mama miała do tego skłonność, też było ciężko zajść w ciążę, wiem że głupota ze w takie rzeczy wierzę, ale cóż..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilka no w koncu!!!!! Kurde bejbe trzymaj sie tam dzielnie! Boze jaka piekna beta?! Jakies objawy? Cokolwiek??? Juz biegne na Twoj wykres obserwowac :D Moje wielkie serdeczne gratulacje kolejne <3 na naszej liscie!!

    szpilka, Anutka lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka nie martw się :* mieszkanko musi być wygodne :* a już pewnie po becie byś poznała że coś nie tak ;)

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie denerwuj sie anutka bo to ci npewno nie pomoże mze cie ciagnac wpachwinach bo wiezadla rozciagaja macice ale to troszke pozniej najgorsze co moze byc wciazy jak lezalam na ginekologi i sie nasluchalam od lekarzy to jasnoczerwona krew plamienia jasnoczerwona krwia lub krwawienia a uwierz mi mnostwo takich dziewczyn widizlam

    Anutka lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeciez bell nie pisala nic o ciazy pozamacicznej- to ja o niej pisze bo mam zrosty po wyrostku i potwornie zle sie czuje


    u5cvp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Anutka nie martw się :* mieszkanko musi być wygodne :* a już pewnie po becie byś poznała że coś nie tak ;)
    Wiesz jak jest, prxyrodt ladny... Alu uspokoje sie po usg :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze anutka mysl pozytywnie to polowa sukcesu

    Anutka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Wiesz jak jest, prxyrodt ladny... Alu uspokoje sie po usg :-)
    no wiadomo, teraz kruszynka jest dla ciebie bardzo ważna, zdrówka wam życzę i niech ładnie rośnie, na pewno będzie dobrze :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam plamic dopiero w 3 msc..k**** i to kiedy..na imprezie sylwestrowej!!! Tragedia szybko sie skonczylo :D Potem dlugo na lutce jechalam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sory dziewczyny ktoras zwas pisała o ciazy pozamacicznej i sie martwila ja pisze z telefonu i ciezko mi to ogarnac wiesza mi sie internet ale odpowiadam zgodnie ztym co przezyłam przepraszam jesli zle podpisałam sory nie chcący

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 18:25

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    nie denerwuj sie anutka bo to ci npewno nie pomoże mze cie ciagnac wpachwinach bo wiezadla rozciagaja macice ale to troszke pozniej najgorsze co moze byc wciazy jak lezalam na ginekologi i sie nasluchalam od lekarzy to jasnoczerwona krew plamienia jasnoczerwona krwia lub krwawienia a uwierz mi mnostwo takich dziewczyn widizlam
    Czuje klucie i czasami cuagniecie, jajniki rzadko sie odxywaja :-)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    objawy raczej typowe na @ bolesne piersi, sutki, macica (bóle miesiączkowe), ból jajników, senność i zmęczenie (u mnie normalne i bez ciąży), pojedyncze mdłości (też się wcześniej zdarzało)

    objawy wyjatkowe to lekko bolesny skurcz w trakcie orgazmu i w noc przed ostatnim monitoringiem miałam takie wrażenie jakbym czuła jajniki i macice w środku, jakby ktos coś tam rozlał

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    objawy raczej typowe na @ bolesne piersi, sutki, macica (bóle miesiączkowe), ból jajników, senność i zmęczenie (u mnie normalne i bez ciąży), pojedyncze mdłości (też się wcześniej zdarzało)

    objawy wyjatkowe to lekko bolesny skurcz w trakcie orgazmu i w noc przed ostatnim monitoringiem miałam takie wrażenie jakbym czuła jajniki i macice w środku, jakby ktos coś tam rozlał
    Orgazm w ciaxy to kosmos :-). Bardzo intensywny :-)

    mizzelka, szpilka lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja
    Autorytet
    Postów: 455
    254
    Wysłany: Dzisiaj, 17:26 Cytuj | Lubię (0) | Zgłoś
    wiecie co,kluje mnie prawy jajnik i dretwieje noga:/ plamienie sie wyciszylo,ale dzis juz nie biore lutki, zaczynam miec schizy o ciazy pozamacicznej:D niezla jazda znalzalam przepraszam bardzo z apomykle olencja
    :)))))))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 18:28

    Anutka lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    sory dziewczyny ktoras zwas pisała o ciazy pozamacicznej i sie martwila ja pisze z telefonu i ciezko mi to ogarnac wiesza mi sie internet ale odpowiadam zgodnie ztym co przezyłam przepraszam jesli zle podpisałam sory nie chcący
    spoko,nie chce zeby sie bell zdenerwowala przeze mnie:(

    Anutka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orgazm w ciaxy to kosmos :-). Bardzo intensywny :-)
    a przyciazy pozamacicznej to dopiero schiza :))))))
    dziekuje wolalbym tego juz nie prezywac wiecej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 18:30

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    Orgazm w ciaxy to kosmos :-). Bardzo intensywny :-)
    a przyciazy pozamacicznej to dopiero schiza :))))))
    dziekuje wolalbym tego juz nie prezywac wiecej
    Ehh...

    Kasia * lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno już się nie powtórzy Kasia :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ