X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co,kluje mnie prawy jajnik i dretwieje noga:/ plamienie sie wyciszylo,ale dzis juz nie biore lutki, zaczynam miec schizy o ciazy pozamacicznej:D niezla jazda


    u5cvp2.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, powtorna beta 237,8 (15 dzien po owu) - chyba dobrze, co? :)
    Poprzednia byla 104,4 (13 dpo)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 17:34

    mizzelka, Daisy, szpilka, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinna urosnac 100 %w ciagu 48h czyli ok , isabelle izunia ja tez ma tachykardie i lekkie nadcisnienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 17:41

    Anutka lubi tę wiadomość

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    wiecie co,kluje mnie prawy jajnik i dretwieje noga:/ plamienie sie wyciszylo,ale dzis juz nie biore lutki, zaczynam miec schizy o ciazy pozamacicznej:D niezla jazda
    mnie tez prawy :)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    mnie tez prawy :)
    ja mam zrosty po wycieciu wyrostka,i zawsze czuje tylko prawy jajcor:/ a teraz jeszcze to dretwienie! niech ta @ przyjdzie bo osiwieje....


    u5cvp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Kochane, powtorna beta 237,8 (15 dzien po owu) - chyba dobrze, co? :)
    Poprzednia byla 104,4 (13 dpo)
    Poczekaj, policze ci kalkulatorem bety :-)
    127,9 % - bera w normie, przyrosdt co 40 godxin, ja mam prxyrosdt co 35 godxin :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 17:58

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    dołuje mnie ten twój avatar :)
    jak humorek wróci to zmienię :*

    Anutka, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy ciaza pozmaciczna bardzo rzadko sie zdaza i musza byc ku temu powody umnie byly nie boj sie ciazy pozmacicznej niebedziesz miala takiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 18:05

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czuję mrowienie na dole.. i śluz wróćił, @ niedługo :) w końcu..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    belldandy ciaza pozmaciczna bardzo zado sie zdaza i musza byc ku temu powody umnie byly nie boj sie ciazy pozmacicznej niebedziesz miala takiej
    chyba się mdleje i ból niesamowity, pamiętam jak poprzednio miałam USG i nie mógł wykryć ciąży to pytał się mnei czy nie zasłabłam, czy nie miałam krwawienia i podczas usg mowil ze powinnam sie zwijać z bólu przy tym badaniu..
    także jakieś objawy powinny wskazywać na to a jak bell nie czujesz to nie ma co się strachać niepotrzebnie na zapas :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabelle super! Teraz to juz tylko rozsylaj wiruski i lez i pachnij hehe :)
    Olencja kurde ciekawe co tam Ci sie dzieje :/
    Mnie z kolei wczoraj lewa strona jak nigdy az prawie plakalam. Dzisiaj nic. Zupelnie nic :/ nie wiem czy to dobrze czy zle. Ale znowu stwierdzam ze moj termometr zle mierzy cos bo rozmica miedzy dwoma az 0.8st. Czyli na dobra sprawe jak rano mierze to moge miec o wiele wyzsza. No masakra. Nie doczekam tych baterii predzej bede robic bete bo we wtorek. Bedzie minus jak nic bo nic nie czuje :( a jesli byko wczoraj zagniezdzenie to jutro beta powinna wyjsc ale nie robie nic trzymam sie z daleka az do wtorku. Jutro wjezdza kopara nam na podworko wiec mam czym mysli zajac. :) co dzis robicie? Mysle czy by do kina nie jechac na Grace..uwielbiam Nicole Kidman i takie filmy 'starodawne' :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja a jesli to plamienie to zagniezdzenie? W ogole czemu tak szybko odstawilas lutke skoro to tylko plamienie, a nie @? Bedziesz robic jakas bete czy luzujesz? Szkoda kirde ale tempka nadal w gorze! A test moze ciut za wczesnie? Ja tez nie wiem czemu gin kaze mi robic bete w 12 dpo..mysle ze to za wczesnie, najwyzej powtorze w czwartek wtedy to juz powinno cokolwiek wyjsc. Czyli standardowe <0.1...cos wisielczy humor mi dolega od wczorajszej wizyty u gin :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizelka nie koniecznie te objawy ktore opisujesz sa ale juz na samym koncu w 9 tygodniu, plaminia owszem sa ale nie musza oznaczac ciazy pozamac moga byc objawem niskiego porgesteronu co jest pewne w cp to to ze nie widac ciazy w macicy i beta zle przyrasta od 6tygodnia mnie nic nie bolalo az do 9tygodnia wiec bol nie jest wyznacznikiem ja mialam cp bo mialam operowany wyrostek robaczkowy i podejrzewali lekarze ze to byl powod powstaly zrosty pooperacyjne po praej stronie na jaowodzie nie wierz wto zebol jest oxzmnaka ciaz pozamac bo nie jest napewno nie do 7 tygodnia,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 18:13

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    mizelka nie koniecznie te objawy ktore opisujesz sa juz na samym koncu w 9 tygodniu, plaminia owszem sa ale nie musza oznaczac ciazy pozamac moga byc objawem niskiego porgesteronu co jest pewne w cp to to ze nie widac ciazy w macicy i beta zle przyrasta od 6tygodnia mnie nic nie bolalo az do 9tygodnia wiec bol nie jest wyznacznikiem ja mialam cp bo mialam operowany wyrostek robaczkowy i podejrzewali lekarze ze to byl powod powstaly zrosty pooperacyjne po praej stronie na jaowodzie nie wierz wto zebol jest oxzmnaka ciaz pozamac bo nie jest napewno nie do 7 tygodnia,
    Takie klucie w pidbrxuszu jest normalne ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak macica sie rozrasta wiec kłuje

    Anutka lubi tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    godzinę mi zajęło nadrobienie od 7.30

    rano sikany test cień cienia pepino paskowy

    i zdążyłam na bete przed pracą i jest 36,31

    beta kosztowala u mnie w przychodni 20 zł a jak w tygodniu patrzyłam w swoim mieście powiatowym to tam 45 zł

    doktorek kazał wczoraj testować i lutke odstawić jak będzie minus miałam betę dopiero w pn robić, bo sądziłam, że nie będzie cienia a tu rano zonk

    Cieszę się bardzo, ale troszkę się obawiam czy nie będzie powtórki z rozrywki czyli poronienia, ale generalnie jestem dobrej myśli

    mizzelka, Daisy, isabelle, przedszkolanka:), M4DZI4, kasiatoja, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    mizelka nie koniecznie te objawy ktore opisujesz sa juz na samym koncu w 9 tygodniu, plaminia owszem sa ale nie musza oznaczac ciazy pozamac moga byc objawem niskiego porgesteronu co jest pewne w cp to to ze nie widac ciazy w macicy i beta zle przyrasta od 6tygodnia mnie nic nie bolalo az do 9tygodnia wiec bol nie jest wyznacznikiem ja mialam cp bo mialam operowany wyrostek robaczkowy i podejrzewali lekarze ze to byl powod powstaly zrosty pooperacyjne po praej stronie na jaowodzie nie wierz wto zebol jest oxzmnaka ciaz pozamac bo nie jest napewno nie do 7 tygodnia,
    jak ja bylam to akurat byłby 7 tydzien więc mówię co on mi tam gderał ;) nie znam się na tym, ale warto wiedzieć w sumie, dzięki Kasiu w razie co mam nadzieję że nigdy to nas nie spotka.. ehh szkoda ze się takie rzeczy dzieją.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lutka cię wspomoże :) gratuluję <3

    szpilka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o serduszko i kciuki na dobry rozwój mojego Kropka

    i wysyłam moc wirusków
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    mizzelka, Daisy, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Olencja a jesli to plamienie to zagniezdzenie? W ogole czemu tak szybko odstawilas lutke skoro to tylko plamienie, a nie @? Bedziesz robic jakas bete czy luzujesz? Szkoda kirde ale tempka nadal w gorze! A test moze ciut za wczesnie? Ja tez nie wiem czemu gin kaze mi robic bete w 12 dpo..mysle ze to za wczesnie, najwyzej powtorze w czwartek wtedy to juz powinno cokolwiek wyjsc. Czyli standardowe <0.1...cos wisielczy humor mi dolega od wczorajszej wizyty u gin :D
    3 dniowe zagniezdzenie- nie sadze:((( kazal mi brac do 25 dpo wiec dzis 26 i juz nie wezme,powtorze sikanca rano,a moze pojde na bete nawet, tempka wysoka przez luteie


    u5cvp2.png
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ