X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    To jest nasz ostatni cykl starań bo doszliśmy do wniosku ze za dużo nerwów to nas kosztuje. Więc tak 2mies przerwy bez ovu jak wytrzymam:) bo temp chce dalej miersyc ale nie wiem jak to bd bo wiem ze zawsze podejrze co tam u was i porównywać wykresy
    a badaliście się ??? w czym problem... ja w 8 cyklu staran poszłąm do gina, okazało się , że klasyka czyli wyska prokaltyna, zbiłam i w 11 cyklu jest kropek, może to cis równie prozaicznego jak u mnie ??? :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja te zanutkajak nie zajde wtym cyklu ide do gina ale ja raczej problem z owulka mam no zobaczymy to narazie moj 4 cykl wiec poczekam do koca tego cyklu ipojde nnoi jeszcze ma w maiere niski progesteron wiem ze jeden ckl wystarczy z tabletkami nawyrownanie i ze 2 na przyrocenie owulki tzn mnie sie wydaje ze jej nie ma z prawego jest napewno ale nic jak cos to wczerwcu stwaiam sie ugina

    zonaboba, Anutka lubią tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M sie badal i u niego wszystko ok. Ja zadnych badan nie mialam robionych tylko dostałam clo ktorego nie chcialam brac w ciemno i zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. A kiedy robi sie prolaktyne ? Bo chyba sobie zrobie badania na wlasna rękę. A co jeszcze musze zbadac? bo gin mi nic ne mówił

    Anutka lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    M sie badal i u niego wszystko ok. Ja zadnych badan nie mialam robionych tylko dostałam clo ktorego nie chcialam brac w ciemno i zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. A kiedy robi sie prolaktyne ? Bo chyba sobie zrobie badania na wlasna rękę. A co jeszcze musze zbadac? bo gin mi nic ne mówił
    kochana zrób miedzy 2 a 4 dniem cyklu :)
    PRL
    FSL
    LH
    estradiol

    ja od tego zaczęłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 14:00

    zonaboba lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja te zanutkajak nie zajde wtym cyklu ide do gina ale ja raczej problem z owulka mam no zobaczymy to narazie moj 4 cykl wiec poczekam do koca tego cyklu ipojde nnoi jeszcze ma w maiere niski progesteron wiem ze jeden ckl wystarczy z tabletkami nawyrownanie i ze 2 na przyrocenie owulki tzn mnie sie wydaje ze jej nie ma z prawego jest napewno ale nic jak cos to wczerwcu stwaiam sie ugina
    kochana ja poszłąm w 8 miesiącu i gin krzywo patrzył. bo o bezpłodności mówi się po 12 miesiącach, nie wiem czy coś taerz zdziząłsz ...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdzaialm ja juz pow mojemu ginekologi ze mnie rok czekania nie interesuje i porsze go zeby omogl mi wczesniej zgodzi sie znam go na tyle ze mi pomoze wie coprzeszlam inie sadze zeby kazal mi czekac rok

    Anutka lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja te zanutkajak nie zajde wtym cyklu ide do gina ale ja raczej problem z owulka mam no zobaczymy to narazie moj 4 cykl wiec poczekam do koca tego cyklu ipojde nnoi jeszcze ma w maiere niski progesteron wiem ze jeden ckl wystarczy z tabletkami nawyrownanie i ze 2 na przyrocenie owulki tzn mnie sie wydaje ze jej nie ma z prawego jest napewno ale nic jak cos to wczerwcu stwaiam sie ugina

    Ja to sie dziwię bo temp niby ok ale zajść w ciaze niem oge mozr też nie mam ovu ale bóle mam jak na ovu nie wiem co jest grane.

    Anutka lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    zdzaialm ja juz pow mojemu ginekologi ze mnie rok czekania nie interesuje i porsze go zeby omogl mi wczesniej zgodzi sie znam go na tyle ze mi pomoze wie coprzeszlam inie sadze zeby kazal mi czekac rok
    mi pomógl w ciągu 3 miesięcy jak się do niego zgłosiłam :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Ja to sie dziwię bo temp niby ok ale zajść w ciaze niem oge mozr też nie mam ovu ale bóle mam jak na ovu nie wiem co jest grane.
    rób testy owulacyjne, ppatrz na moje wcześniejsze cykle, były ksiązkowe... tylko ta Prolaktyna tak mi mieszała :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz mialam zrobione tsh u lekarza rodzinnego za free progesteron mam niski nawet nie musze sprawdzac ale to nie ma nic do zajscia wciaze progesteronjest potrzebny juz wciazy ie przed nia ft4 mialam 1.5 nozobacze pozatym anutka ja nie ma cierpliwosci zeby starac sie rok to szmat czasu dlaczego ginekolodzy tka dlugo czekaja

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ewelka, super wieści! Gratuluję. Można zerknąć na Twój wykres? Nie masz udostępnionego.

    Nasturcja, nie mam udostepnionego, bo go w tym cyklu niemal nie prowadziłam, tempki nie mierzyłam, serduszek nie zaznaczałam, nic ;)

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    teraz mialam zrobione tsh u lekarza rodzinnego za free progesteron mam niski nawet nie musze sprawdzac ale to nie ma nic do zajscia wciaze progesteronjest potrzebny juz wciazy ie przed nia ft4 mialam 1.5 nozobacze pozatym anutka ja nie ma cierpliwosci zeby starac sie rok to szmat czasu dlaczego ginekolodzy tka dlugo czekaja
    jestem zdania, że i tak długo czekałała... 8 miesięcy :) teraz progesteron mam 27 więc kropek jest bezpuieczny )

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    kochana zrób miedzy 2 a 4 dniem cyklu :)
    PRL
    FSL
    LH
    estradiol

    ja od tego zaczęłam :)

    Dziękuję bardzo to w nastepnym cyklu to zrobie
    I jak tu nie zaglądać jak od was kochane mozna się tyle dowiedzieć bo ja to chcialam zrobic wszystkie hormony ale po co na marne kase wydawac :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba ja tez mam temperature ksiazkowa idelanie rosnie zobacz sobie moj wykres noi co z tego ze jst idealna jak w ciaz jak nie bylam tak nie jestem wtedy jak zaszlam w ciaze roktemu to byl 1 cykl staran ito moze 2 wspolzycia wieisacu sporoproblemow na glowie i zaszlam od razu nawet sie nie staralam ateraz du.... chce i nic z tego nie wychodzi

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    rób testy owulacyjne, ppatrz na moje wcześniejsze cykle, były ksiązkowe... tylko ta Prolaktyna tak mi mieszała :(
    Czyli prolaktyna nawet jak jest zla to nie widać tego na wykresie szkoda:(a ja mam tyle stresow ze podejrzewam ze to moze byc jej wina tak też myślałam ale potrzylam na wykres i powie dobrze jest ale fasolki brak. Nie to muszę sie wsiąść za te badania co mi napisalas

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mam tak samo temp jest ok.co do sluzu to sie dopiero uczę go rozpoznawać. Moze właśnie to ten stres i prolaktyna rośnie:(

    Anutka lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby tego bylo malo to hmm kreci mnie w brzuchu w jelitachjakbym mial miec sr....brzydko mowiac a ma zaparcia masakra jakbym mila zapalenie jelit niech ta @ przychodzi przynajmniej bede mogla zjesc lekarstwa jakie chce ,dopadl mnie pewnie jakis wirus grypy jelitowej zamaist ciazy mma grype jeltowa super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 14:28

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu to nie miło kochana może jakaś jelitowka Cie dopadła?
    Lecę robic obiad bo mój M wstał po wczorajszej libacji z kolegami
    To pa kochane jeszcze do was wpadne:)

    Anutka lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 3 beta trzymac kciukaski:))

    Anutka, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Dzis 3 beta trzymac kciukaski:))
    Robisz 3 raz ??? Ja juz nie sprawdzam :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ