X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tak samo w grudniu gdy zaszlam w ciaze cieszylam sie ogromnie poronilam miedzy 5 a 6 tygodniem..:(( dlatego tez mam takie podejsci.. teraz od lutego sie staramy i nic no zobaczymy w tym miesiacu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez iwonaa sie staram od lutego inarazie nic zobaczymy kiedys musi być ten dobry mieisac kazdy negatywny test zbliża nas do tego pozytywnego :)))))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto wie może Kasia w tym miesiącu nam się udać. Nadzieja umiera ostatnia:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonaa11 a zagladalas na forum aniołkowe mamy mysle że tez spodobało by ci sie to forum

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie :)) a mogłabym prosić adres?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tez jest forum oVu
    https://ovufriend.pl/forum/poronienie/aniolkowe-mamy,17,150.html?sd=1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci Kasiu serdecznie :*

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dasz rade izunia mnie tego hmm zycie nauczylo zeby nie robic czegos za wczesnie inie cieszyc sie za wczesnie zpoprzedniej ciazy siecieszylam mialam nadziej aomalo tego zyciem nieprzyplacilam ze zyje tez moge podziekowac ginekologowi do ktorego idziesz operowal mnie jest bardzo odbrym lekarzem czlowiekiem pewnie tez dlatego teraz nie zakladam nic z gory iwole poczekac kilka dni niz potem miec mega doła
    wiem, że mas zrację.. zobaczymy co będzie..

    Kasia * lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mz za co iwona11 dziewczyny sa tam fajne przezyly to co my

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz wielkie dzięki :) II kreseczki wymarzony widok..

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Beta 0,2. Wiec szykujemy sie do IUI.

    Eh masakra Kochana, ale pociesze Cię, ja mialam nizsza haha :D
    A w ogole powiem Wam ze mam jakis chory film :D

    Zrobilam najgorsza rzecz swiata, ktorej jestem zagorzala przeciwniczka. Zrobilam to chyba w akcie desperacji :(

    Wrocilam do domu mowie a gwoli pogodzenia się z faktami, p*******ę se test 10 pepino..no i wydaje mi sie ze jest cien cienia..po 9h od bety. Wiem ze najgorsza rzecza po becie jest wkrecac sobie cien cienia, ale co mi pozostalo? @ nie ma, boli na @ tez nie ma..juz nie wiem same sutki mi chyba zostały. Pojde troche pograbic moze chociaz cycki zabola :D

    Im wiecej bedzie glosow ze nic nie widac tym lepiej dla mnie.
    To cos sie pojawilo po 2 min wiec chyba nie jest to wyschniete miejsce?

    http://zapodaj.net/1659cb109153c.jpg.html


    Btw usg tydzien temu nie wykazalo zadnych torbieli, niepeknietych pecherzykow itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 17:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Daisy nie wolno się tak łatwo poddawać :) trzeba być dobrej myśli ;)Lepiej nie ma sensu się domyślać czy jest cień czy nie ma tylko powtórzyć bete w piatek:) chociaz wiem ze to trudne... bo mam tak samo :))

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuś widzę ;d

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja tez :( Eh wiem walnieta jestem. A moze Was kiedy oklamal test pepino? Kupilam w auchanie..5 sztuk, tak w razie 'w', jak to się mówi. Mam troche sluzu takiego rozciagliwego, jakbym miala miec owu, ale tylko ciut, ale rozciagnal sie na 4-5 cm. Chyba pojde zaraz spac az do rana zeby juz doczekac porannej tempki..

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez uzywałam pepino z auchan i nigdy mnie nie zawiódł jest bardzo czuły inne testy pokazawaly mi głupoty ten zawsze tak jak było naprawde

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu wlasnie wyczytalam na of od jednej dziewczyny:

    'Co do testów Pepino - dziewczyny, one pokazują słabe kreski nawet facetom! z kolei ciężarnym ne pokazują nic :(' no nic nie ma co gdybac zobaczymy rano..
    Eh wczoraj jeszcze wieczorem palnęłam do męża ' No albo będzie okres, albo ciąża'. Śmialismy się, bo to zabrzmiało tak, jakbym szukala 3ciej mozliwosci ;)

    Czy mam rozumiec ze jak mial byc negatyw to byl negatyw? nie bylo zadnych cieni cienia cienia? Nie wiem gdzi emozna kupic jeszcze 10tki..pojechalabym i kupilabym, u mnie w aptekach nawet nie wiedza, ze testy maja rozne czulosci..mowie Wam z reka na sercu. Baba mi powiedziala kiedys w aptece, ze u niej wszystkie mają 99 :D :D :D Miala na mysli % skutecznosci :D Polozyla mnie na lopatki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 17:35

    mizzelka, M4DZI4 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fakt pokazuja slabe kreski ale ja tez mialam slaba na pepino a na inych baby cos tam nie bylo zadnych kresek wtedy jak zaszlam w ciaze i jak nie bylam w ciazy to porostu byla 1 kreska mnie nie zawiodly byla slaba kreska u mnie ale byla a reszta nie pokazala nic ina podstawie peino zrobilam bete i mialam 130 betaja uzywam albo pepino albo allegro zadnych inych juz wzyciu nie kupie pepino zawsze pokazal mi to jak bylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 17:44

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo test strumieniowy w aptece za ok 14 zł

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy i właśnie dlatego musisz powtórzyć betę.. ja tez tam cos widzę..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahha mistrzyni w aptece <3 hahah :D no nie mogę :D
    ja to właśnie chyba zamowie te testy bo @ się powoli konczy :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ