X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mialam niby miec owu 17/18 dc. Gin obstawiala 17 dc wieczorem, ja ew 18dc bo brzuch mnie mocno bolal do ok. 13. Choc wiem ze to nic nie znaczy..moglo byc jeszcze pozniej, ale pewnie 18 dc. To mialabym dzis 11 dpo. Eh Wy to dajecie tyle nadziei!!! Chcialabym byc kolejnym przykladem, ze beta byla zbyt wczesnie...

    A do tego te sutki! Czy przed @, wraz ze spadkiem prg i tempki, nie powiny przestac tak bolec?

    Do tego powiem Wam, ze otworzylam sobie piwko, mojego ulubionego Becksa i no pierwszy łyk i bleeeee jaki gorzki. Nie chce tego wiazac z niczym, moze poprostu taka alkoholowa przerwa i zapomnialam jak smakuje piwo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 18:18

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    belldandy ciebie jeszcze w ciąży skują nie raz, dwie bety to norma, trzy to już dziwne, a cztery to rozrzutność. Dziewczyno jeszcze cię nakłują, będziesz się cały czas czymś stresować, więc po co ci to teraz.

    to była ostatnia, przysięgam heh:)) Kłucia się nie boje, 20 zł to też nie majątek, a jestem spokojniejsza;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 18:18

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Eh no widzicie wiec pewnie mnie beta tez nie oszukala.

    Belldandy! Czytalam ze pytalas o sluz. Duzo sluzu to normalny objaw. Znowu trzaskalas bete???? Daj mi chociaz te swoja najnizsza! Skoncz juz z ta beta, blagam Cię :p
    Daisy ja jak zaszlam w ciaze w grudniu to zrobilam za wczesnie bete i mi wyszla tez ze nie byalm w ciazy poczekalam 2 lub 3 dni i wynik byl pozytywny.. i ciaza byla;) no niestety dotrzymac sie jej nie udalo ale samo to ze za wczesnie byla beta.wiec glowa do gory :) tak sie zaczytalam o testach pepino ze zaraz lece je kupic ;)))

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to 11 dpo i ty sie dziwisz że nie wyszło? ło losie ;D nie ma co sie załammywać innym wychodzi wczesniej innym pozniej. zalezy od komórki jajowej to raz a drugie ze mozna sie pomylic w obliczeniach przeciez nie jestesmy perfekcjonistkami, mi dwa dni przed @ cycki bolały coraz mniej i mniej...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    Daisy ja jak zaszlam w ciaze w grudniu to zrobilam za wczesnie bete i mi wyszla tez ze nie byalm w ciazy poczekalam 2 lub 3 dni i wynik byl pozytywny.. i ciaza byla;) no niestety dotrzymac sie jej nie udalo ale samo to ze za wczesnie byla beta.wiec glowa do gory :) tak sie zaczytalam o testach pepino ze zaraz lece je kupic ;)))
    przykro mi że sie nie udało... kurcze dlaczego tak sie dzieje? czy by te małe ziarenko nie mogło być dalej? :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka niestety tak jest bywalo ciezko ale teraz rodze nadzieje na nowe zycie :) kurcze to ile dni po najlpeiej zrobic test pepino??

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to iwonaa11 tez testujesz hmm a patrzcie ukryla nam wykres bo juzbysmy ogladaly jej tempke :)))))))) zartuje iwonka zrob w dniu okresu tak radza ginekolodzy ja poczekam kilka dni jesli @nie pryzjdzie bo zawsze owu mialam pozniej wiec wole poczekac do 30 dnia cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 18:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio nie wypełniałam wykresu bo nie miałam dostępu do internetu więc jak się nie uda nam tym razem to już zaczne od nowego cyklu :D i obiecuje ze bedziecie miłay dostep :)) wlasnie chcialabym isc do sklepu po test ale jak kupie dzis to bede chciala testowac a wiem ze jest za wczesnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra z innej beczki zakladam ze cykl 1 darmowy wam sie juz skonczyl jak kupilyscie abonmaent na ovu na ponowne cykle

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym batdziej ze sa mniej czułe, 14dpo bd odpowiednio choć można i 11 dpo.. to zalezy wlasnie od zagniezdzenia :P

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie testuj iwona te kilkadni cie nie zbawi a pozniej bedziesz miala jasna sytuacje dlatego ja tez nie ma zadnego testu bo juz bym go pewnie dawnio zrobila apotem byla zawiedziona

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo macie racje :)) nie ma co się napalać :) zrobię w poniedziałek za tydzień, piękny był by prezent :).

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    robiłam, robiłam nie mogłam sobie darować, ale to już ostatnia, obiecuje haha!:))

    Belldandy, kiedy do Ciebie w końcu dotrze, że będziesz mamuśką? :)

    Mnie wczoraj gin powiedział, żebym nic nie mierzyła i żadnej bety kolejnej nie robiła, żeby się nie stresować, nie porównywać i nie martwić, że coś może książkowo nie idzie. Mam się cieszyć, oszczędzać i zdrowo odżywiać i przyjść za dwa tyg na kolejne usg. Dać Ci namiary na mojego gina? :D

    mizzelka, la, Rybeńka, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu u gory Ustawienia i Abonament. ;)

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie mozna bez abonamentu? za darmoche na forum siedziec itp?

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a to nie mozna bez abonamentu? za darmoche na forum siedziec itp?
    Mozna ale wykres jest czarnobialy i nie ma wielu opcji, a belly jest podobnie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu szkoda, ale można i bez tego sobie poradzić :) ciekawe jakich tych opcji nie ma :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dziewczyny jednak z tymi testami owulacyjnymi to trochę prawdy jest, że w ciąży tez wychodzą, robiłam teraz przez 3 dni testy, bo mi parę zostało i każdy wychodzi pozytywny

    http://zapodaj.net/4ade30d654fb6.jpg.html

    Co do testów, to każdy powie co innego, ja ostatnio przez przypadek znalazłam aptekę, gdzie wszystkie testy są do 6 zł zł, bobo testy 5 zł najdroższy jest pink test 6, kupiłam sobie kilka rodzai i powiem szczerze, że najładniejsza kreska wyszła mi dziś na pink teście i pokzała się od razu idąc z kolorem, bo zrobiłam 4 z tego samego moczu (amil, bobo, easy view, pink) co do pepino, mi niestety często ostatnio pokazywał cień i jasną drugą kreskę, ale i też mówią o nich pozytywnie. I najśmieszniejsze jest, że te o czułości 25 pokazały mi bardziej wyraźniejszą kreskę niż te 10, ale to pewnie indywidualna sprawa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 19:28

    Daisy lubi tę wiadomość



  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo te bardziej czule są do pewnego progu... tak jak kiedys pisalam ze te o czulosci 25 moga nie pokazac ciązy powyzej 500.000... także roznie to bywa i dlatego te 10 dziwnie ci wyszły :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robię z reguły pepino, bo najtańcze i najczulsze z dostępnych powrzechnie, w większości aptek testy co najmniej 20
    pepino teraz w 12 dpo pokazał cień cienia widoczny gołym okiem w 14dpo testowa jaśniejsza, ale dobrze widoczna
    a jak w ostatnim cyklu kupiłam bobotest 10 jakimś cudem dostałam to kontrolna była ledwo widoczna

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ