X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrtka wrote:
    Dziewczyny, pink test z dzisiaj 5.50. Co myślicie? Brzuch mnie wczoraj okrutnie bolał na @.
    http://zapodaj.net/8db603ad42b45.jpg.html
    myslę, że musisz powtorzyć to na becie, a póki co po cichu gratuluje ;)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrtka wrote:
    Dziewczyny, pink test z dzisiaj 5.50. Co myślicie? Brzuch mnie wczoraj okrutnie bolał na @.
    http://zapodaj.net/8db603ad42b45.jpg.html
    wg mnie jak najbardziej pozytyw :) gratulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrtka wrote:
    Dziewczyny, pink test z dzisiaj 5.50. Co myślicie? Brzuch mnie wczoraj okrutnie bolał na @.
    http://zapodaj.net/8db603ad42b45.jpg.html
    Też po cichu gratuluję :))

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtka gratulacje! :))

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam sie czuc @ cos czuje ze w nocy albo jutro rano pojawi sie ta wredna @ :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrtka wrote:
    Dziewczyny, pink test z dzisiaj 5.50. Co myślicie? Brzuch mnie wczoraj okrutnie bolał na @.
    http://zapodaj.net/8db603ad42b45.jpg.html



    Myślę że można gratulowac :) ja miałam taki wczoraj pink test, a był to mój 16 dpo, a dziś już bardziej ciemniejszy popatrz :

    http://zapodaj.net/7dbcdfa8d2396.jpg.html

    mizzelka, gosia_9020, marrtka, M4DZI4 lubią tę wiadomość



  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę jutro na betę. Mam nadzieję, że pink mnie nie oszukuje :)

    dxomkrhms4puy6o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrtka wg mnie tez jak najbardziej pozytywny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrtka ja widze pozytywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamus!

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    myslę, że musisz powtorzyć to na becie, a póki co po cichu gratuluje ;)
    No kochana jawnie widac kreseczkę, a mnie też w okolicach testu mocno bolał brzuch jak na @ i myslałam że dostanę lada chwila.dopiero jak minał termin @ to bóle całkowicie ustały:) Po malutku gratuluję i polecam betę szybciutko :)!

    relgh371ssmqv4f3.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 21 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc, mam pobolewania i kłucia po jednej tylko stronie oraz bóle jak na @. Naczytałam się za dużo w internecie o ciąży pozamacicznej, dlatego chciałabym iść jutro do gina sprawdzić co i jak. Jutro będę w 4+5tc, wczoraj moja beta o godzinie 13;30 wynosiła 1284, czyli jutro powinna być 2-3 razy większa. Myślicie, że lekarz może już ujrzeć sam pęcherzyk czy jest on dobrze zlokalizowany? Nie jest za wcześnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 18:47

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzi4 piszesz ze Cie bardzo bolał brzuch jak na @ na kilka dni przed terminem hmm no mnie dzisaj tez złapal taki ostry bol jak nigdy owszem zawsze czuje że sie zbliża aled zisaj to była juz lekka przesada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 18:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo to bedzie bardzo silna @ albo cos sie dzieje bo ten bol nie był normalny

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 maja 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie wiem kto mi zapisał @ przy nicku, ale ja testuje jutro.... Wciąż mam nadzieje ze się udało mimo że w czasie owulacji byłam chora, :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 21 maja 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Hej nie wiem kto mi zapisał @ przy nicku, ale ja testuje jutro.... Wciąż mam nadzieje ze się udało mimo że w czasie owulacji byłam chora, :/
    Pomylil sie ktos :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Proszę o pomoc, mam pobolewania i kłucia po jednej tylko stronie oraz bóle jak na @. Naczytałam się za dużo w internecie o ciąży pozamacicznej, dlatego chciałabym iść jutro do gina sprawdzić co i jak. Jutro będę w 4+5tc, wczoraj moja beta o godzinie 13;30 wynosiła 1284, czyli jutro powinna być 2-3 razy większa. Myślicie, że lekarz może już ujrzeć sam pęcherzyk czy jest on dobrze zlokalizowany? Nie jest za wcześnie?
    sorry za może zbyt ostrą odpowiedź, ale weź kobieto już nie świruj aż tak bo to wcale nie pomaga Tobie ani dziecku... i nie daj Boże sama sobie zaszkodzisz..jeśli masz jakieś wątpliwości to idź do lekarza ale nie licz, że coś zobaczy, każda fasolka rozwija się wg. swoich norm i to, że ktoś np widział serduszko w 6tc a ktoś w 7/8tc nie świadczy o jakiś anomaliach...jeśli masz dość mocne bóle, skurcze itp. to lekarz pewnie zaleci NOSPĘ bo ponoć w ciąży jest bezpieczna..więc wyluzuj a wszystko będzie oki. A bóle pewnie będą bo rozciągająca się macica, więzadła itd. znajdujące się, ze tak kolokwialnie to ujmę w Tobie będziesz odczuwała i to raczej nie będzie przyjemne ale i bolesne więc wg. mnie to normalny stan rzeczy...!!! Raz jeszcze sorry za ton mojej wypowiedzi ale nie jedna z dziewczyn tutaj obecnych dała by wszystko chociażby za najniższą z Twoich "bet hCg" i za to by odczuwać te ból....!!!

    kapturnica, M4DZI4, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    sorry za może zbyt ostrą odpowiedź, ale weź kobieto już nie świruj aż tak bo to wcale nie pomaga Tobie ani dziecku... i nie daj Boże sama sobie zaszkodzisz..jeśli masz jakieś wątpliwości to idź do lekarza ale nie licz, że coś zobaczy, każda fasolka rozwija się wg. swoich norm i to, że ktoś np widział serduszko w 6tc a ktoś w 7/8tc nie świadczy o jakiś anomaliach...jeśli masz dość mocne bóle, skurcze itp. to lekarz pewnie zaleci NOSPĘ bo ponoć w ciąży jest bezpieczna..więc wyluzuj a wszystko będzie oki. A bóle pewnie będą bo rozciągająca się macica, więzadła itd. znajdujące się, ze tak kolokwialnie to ujmę w Tobie będziesz odczuwała i to raczej nie będzie przyjemne ale i bolesne więc wg. mnie to normalny stan rzeczy...!!! Raz jeszcze sorry za ton mojej wypowiedzi ale nie jedna z dziewczyn tutaj obecnych dała by wszystko chociażby za najniższą z Twoich "bet hCg" i za to by odczuwać te ból....!!!
    Dokladnie, ja tez sie martwie, ale staram sie nie awirowac, pamietam ile boli u lez kosztowaly mnie starani o dziecko... :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    sorry za może zbyt ostrą odpowiedź, ale weź kobieto już nie świruj aż tak bo to wcale nie pomaga Tobie ani dziecku... i nie daj Boże sama sobie zaszkodzisz..jeśli masz jakieś wątpliwości to idź do lekarza ale nie licz, że coś zobaczy, każda fasolka rozwija się wg. swoich norm i to, że ktoś np widział serduszko w 6tc a ktoś w 7/8tc nie świadczy o jakiś anomaliach...jeśli masz dość mocne bóle, skurcze itp. to lekarz pewnie zaleci NOSPĘ bo ponoć w ciąży jest bezpieczna..więc wyluzuj a wszystko będzie oki. A bóle pewnie będą bo rozciągająca się macica, więzadła itd. znajdujące się, ze tak kolokwialnie to ujmę w Tobie będziesz odczuwała i to raczej nie będzie przyjemne ale i bolesne więc wg. mnie to normalny stan rzeczy...!!! Raz jeszcze sorry za ton mojej wypowiedzi ale nie jedna z dziewczyn tutaj obecnych dała by wszystko chociażby za najniższą z Twoich "bet hCg" i za to by odczuwać te ból....!!!

    Po prostu zmartwiło mnie to !
    "
    Przyszłe mamy mogą obawiać się poronienia.
    Do objawów sygnalizujących, że coś złego się dzieje należy:
    krwawienie,
    ból brzucha - nawet jeśli nie ma krwawienia, a gdy utrzymuje się ból w podbrzuszu po jednej stronie może oznaczać ciążę ektopową (pozamaciczną),
    skurcze."

    MOJE BÓLE SĄ TYLKO PO JEDNEJ STRONIE! To chyba normalne, że się boje. Chciałabym zobaczyć sam pęcherzyk, czy jest wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 19:17

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella rozumiem, że się obawiasz...mnie takie bóle dotykają codziennie i to normalne, po porodzie, będzie jeszcze bardziej bolało hehhehe...
    nie skacz non stop na betę, przecież masz dobrą i już kilka razy sprawdzałaś...zostaw sobie trochę krwi na inne badania...jutro masz gina, on już zobaczy pęcherzyk i zobaczy czy jest w odpowiednim miejscu, nie licz jednak że zobaczy/usłszy echo zarodka (tętno) bo na to to za wcześnie - chyba że ma super sprzęt..... oddychaj głęboko, skup się na czymś innym i doczekaj spokojnie jutrzejszej wizyty...
    kochanie panikujesz bardzo często, a czeka Cię jeszcze 8 miesięcy różnych bóli, skurczy etc. na które nie znajdziesz odpowiedzi i będziesz się denerwowała, taka już rola matki...ale musisz wyluzować, bo My tu wszystkie oszalejemy przez Ciebie...staramy się nieść Ci pomocną dłoń, ale jest ciężko, jak Ty znajdujesz kolejny powód do paniki...

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ