X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mój gin i tak w przyszłym tyg dopiero przyjmuję więc wybiorę się we wtorek lub czwartek, a jeszcze mam maść z ostatniej infekcji więc jej używam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka hmm najlepiej to wcale bym go nierobila haha zartuje poczekam na @ do niedzieli jak nie przyjdzie to zrobie test ale coś czuje tak mnie podbrzusze boli że zbliza sie cholera wielikimi krokami ehh to sie przeniose do czerwcowek nie znosze na cos czekac nie kupilam sobie testu iwonka bo bym go juz dawno zrobila jestem strasznie niecierpila i jak juz sobie obiecalam ze go nie zrobie i poczekam to @ przyjdzie ot ironia losu .pozatym jak bylam w poprzedniej ciazy to porostu czulam ze jestem itest był formalnoscia ateraz to ja jestem wzdeta boli mnie wszytko a przeczucia brak mogłby mnie mój organizm łaskawie poinformować halo jestes wciązy a tu nic tylko ból podbrzusza i tempka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 13:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo w grudniu, jak byłam.. a teraz sobie chce wmówić, że się uda ale czuję , że będzie całkiem inaczej ;(( ehh cały czas o tym myślę.. nie nawidzę czekać... ale chyba tylko to nam pzoostało..a miałaś jakieś objawy początków ciąży gdy Ci się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak po 1 czulam to ze jestem wciązy miałam takie przeczucie .piersi mi urosły mialam tradzik co dla mnie jest nowoscia bo ja nigdy nie miałam pryszczy nawet jako nastolatka .i piersi bolały mnie ale zupelnie inaczej niz w pozostalych cyklach jak zbiegalam ze schodow to mylalam ze sie posikam z bolu nie mialam mdlosci tylko czulam jakbym miala ciagle przziebienie ciagle bylo mi zimno i to bardzo pewnie to byl trzeci skok temepratury ja zaszlam w ciaze w pod koniec lippca poczatek sierpnia byl upaL słonce grzało ze 30 stopni a ja wdresie i pod pierzyną leżałam .dlatego jak zajde to tez pewnie bede wiedzaiła bo objawy były charakterystyczne nigdy wczesniej sie tak nie czułam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 13:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie możesz tracić nadziei, że teraz się nie uda :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem iwonka ale czuje sie jak przed kazdym okresem nic specjalnego ja nie zwracam uwagi na zgage czy mdłości mam czesto zpalenie bony łśuzowej zóładka wiec czesto mamz gage i mdości więc jakbym miala na to patrzec to co mieisac byłabym w ciąży

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro zatestuje ponownie jeśli @ nie przylezie... Jednakże, kłują mnie jajniki, a piersi nie rozbolały bardziej, zatem to chyba zły znak.. Szyjka wysoka twarda ale chyba się trochę otworzyła. Łudzę się, że negatyw z 11 dop był przedwczesny :P Może szanse są? :)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem rozumiem, kurde ja też może spróbuje zrobić w sobotę test ale nie wiem czy to ma sens,, obawiam się, że nie wytrzymam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj do dnia okresu iwonka ja nie robie wczesniej jak dzidzia jest to mi nie ucieknie wciaku tych kilku dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Kasia masz rację.. w dzień mamy zrobię tak jak miałam... a Ty na kiedy masz termin testowania?? MagSz tak jak Kasia piszę, lepiej poczekać do dnia @ i zrobić, no jasne , że szanse są wydaję mi się , że 11 dpo to za mało:). A i używacie testów pepino tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko pepino ja ma miec okres 22 maja jak @ nie przyjdzie to zrobie test 26 maja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa :) to później;) jasne nie ma co się spieszyć, jak ma być dzidzia to będzie ;))

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie kupilam testu kupie dopiero w piatek ja @ sie nie pojawi. Jakbym miala go w domu to pewnie juz bym go zrobila

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie bo strasznie kusi , żeby otworzyć i sprawdzić... Madzianka to jeszcze dwa dni więc wytrzymasz:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka ja ma miec wczwartek albo w piatek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa no to coraz bliżej :))

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jeden w domu - bobotest strumieniowy czułość 10 - ale od wtorku dzielnie się trzymam i nie robię :P

    f2wlcbxmqludqper.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ma roznie przedzial jest miedzy 26 a 28 dzien cyklu zobaczymy dzis 26 dzien cyklu na razie @ nie widac.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja właśnie też mam między 30 a 32 dniem ...MagSz podziwiam mnie by korciło, żeby zrobić :))

  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pink test z dzisiaj 5.50. Co myślicie? Brzuch mnie wczoraj okrutnie bolał na @.
    http://zapodaj.net/8db603ad42b45.jpg.html

    szpilka, mizzelka lubią tę wiadomość

    dxomkrhms4puy6o2.png
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ