X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tamka moze masz jakies zaburzenia lutealnej fazy ja ma niski progesteron iczasami tez mi sie tez tak zdarza juz kiedys sie dalam nabrac ze ta kropka ciemnej krwi na wkładce kilka dni przed okresem że to zagniezdzanie ale niestety to malpa wolala juz do mnie że nadchodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 10:06

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    tamka moze masz jakies zaburzenia lutealnej fazy ja ma niski progesteron iczasami tez mi sie tez tak zdarza juz kiedys sie dalam nabrac ze ta kropka ciemnej krwi na wkładce kilka dni przed okresem że to zagniezdzanie ale niestety to malpa wolala juz do mnie że nadchodzi

    to kiedyś był u mnie standard, takie 2 dniowe plamienie brązowe przed @ ale zbadałam hormony - wynik był ok, mimo to gin dała mi dupka, którego biorę od owulacji i niestety plamienie zniknęło na cykl-dwa, a teraz wróciło :( na szczęście w tym cyklu znów zbadałam hormony, odbiorę wyniki dziś lub jutro i będę wiedziała, co tam się dzieje

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Dziewczyny;)) Chciałabym już mieć wizytę u gina i zobaczyć moje maleństwo;)))


    Pytanko; Czy istnieje jakaś umowna wartość Beta HCG przy której widać już zarodek z bijącym serduszkiem?

    U mnie 5t 6d bylo serduszko :)

    nxbhnwz.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wynik mamy bardzo ładny:D

    a w tej chwili u mnie nad pracą krążą 3 bociany:D może to dobry znak:D?

    Tamka, olka30, samira lubią tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • Pysiaaa21 Autorytet
    Postów: 283 117

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ mialabyc wczoraj jak narazie brzuch nie boli tempka nie spadla ale niestety sutki przestaly prawie calkowicie bolec a to juz u mnie pewna oznaka ze
    @ napewno bedzie :(

    f2w3rjjgpp4cuceo.png
    8 IUI nie udanych :(
    04.09.2015 - ICSI w Holandii zarodek dwudniowy 4 C :(
    10.12.2015 - criotransfer w Holandii zarodek 5 C :(
    23.10.2017 - ICSI w Polsce blastusie 3BC i 3CB - cb :(
    08 i 11.2021 - 2 x ICSI w Belgii NIE UDANE
    29.03.2022 - niespodzianka - ciąża naturalna <3 termin 06.12.2022 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie :) Wszystkim nowym mamusiom serdecznie gratuluje ;) A do tych co przyszła @ przesyłam serdecznie uściski i moc aby się nie załamywać i poddawać:)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi co mam myslec o moim wykresie .. z reguły owu mam 21, 22 dc .. wczoraj miałam bole prawego jajnika.. liczylam , że dzis temp skoczy .. dlaczego tak jest jak jest ??? nic juz ie rozumiem.. dodam, ze mamy męski problem i bardzo sie tym przejmuje i chciałabym, żeby sie udalo bo juz brak mi sil. ....

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, wróciłam właśnie z któtkich wakacji w Marakeszu i teraz muszę nadrobić jakieś 50 stron :)
    Miałam piękną pogodę i widoki, temperatura powietrza codziennie +30 w cieniu i słońce pełną parą a i tak się przeziębiłam, teraz męczy mnie katar, kaszel i stan podgorączkowy

    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym, trzymam kciuki za testerki i powodzenia tym którym się nie udało! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 11:08

    Daisy, samira, M4DZI4, Monifah lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wszystkim nowym <3, dużo zdrówka i ładnie rośnijcie ;)



  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi co mam myslec o moim wykresie .. z reguły owu mam 21, 22 dc .. wczoraj miałam bole prawego jajnika.. liczylam , że dzis temp skoczy .. dlaczego tak jest jak jest ??? nic juz ie rozumiem.. dodam, ze mamy męski problem i bardzo sie tym przejmuje i chciałabym, żeby sie udalo bo juz brak mi sil. ....

    Monia, przede wszystkim - luzzzz, spokojnie ;) jak się będziesz denerwować, to skoczy Ci prolaktyna i nici z czegokolwiek ;) może owulka wie, że tak na nią czekasz i się z Tobą droczy? ;) temperatura może skoczyć nawet kilka dni po owulacji także działajcie sobie z małżem spokojnie, a ona przyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 11:12

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prolaktyne musze za tydzien powtórnie zbadac bo bardzo bardzo niska była i gin kazała powtorzyc.. tak niska że do normy jej erdzo daleko .. dlaczego tak ??

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie mam pojęcia, u mnie było w drugą stronę ;) lekko bo lekko ale za wysoka była

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!

    Chanela gratulacje!

    Kasia * lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny jak mnie piersi bolą :/ masakra jakaś, lekkie dotknięcie i normalnie ból niesamowity....

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka i znów mnie dopadła jakaś infekcja chyba..;/ teraz to kompletnie jestem załamana , boję się , że teraz na pewno się nie uda zafasolkować ;(( jak myślicie> pomimo infekcji są jakieś szanse?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki nie tylko Ciebie iwonka mnie tez glowa boli od rana chyba zatoki nadchodzą dawno nie mialam chorych to najwyższa pora żeby dały o sobie znać pozatym ogolnie zle się czuje więc to chyba ogólno krajowa grypa ahahah a skąd jesteś iwonka? niech ten moj okres przyjdzie bede mogła sie nafaszerowac lekami imi przejdzie a tak apap na zatoki masakra rownie dobrze moglabym zjesć cukierka taki sam efekt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 12:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja mam infekcje tam na dole :(( ehh boję się, że to infekcja grzybiczna czy coś i dupa z zafasolkowania;(:( jestem załamana.... Obecnie mieszkam już 5 lat w Krakowie a Ty Kasiu skąd jesteś?:) Czuję , że w tym miesiącu będzie znów rozczarowanie... mam takie przeczucie nie wiem czemu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katowice , no ja tez jakies pol roku temu meczylma siez infekcjami tam hihi po operacji ciagle mnie cos łapało i to kilka razy w miesiacu od jakis 3 mieisecy spokoj no imialam naemie ito ostra po operacji iwonka terazw wyniki sa juz super w porownaniu o grudnia to niebo i ziemia musze sie wybrac wreszcie do tego moje gina niech tam do mnie zajrzy ahah czy wszytko ok :))))))))

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też , jak dostanę @ to się wybiorę jak się skończy. A jeżeli nie dostanę chociaż to musiał by być cud.. to wtedy w przyszłym tyg pójdę. No to się Kasiu cieszę, Kiedy zamierzasz zrobić test?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lec do gina iwonka jak podejrzewasz grzybicze zapalenie bo od tego niedaleka droga do zpalenia przydatków

‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ