X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.05 Agnieszka GreenApple (@), A.loth <3 , aniafk <3
    02.05 Misia79 (-), jessieq <3
    03.05 inezka (@), CassieMK (@) jonka91 <3
    04.05 Lenuś, agnesik <3 , Brawurka <3
    05.05 Iwka (-), Nenaaa (@), zizia_a (@), mar (@), pinia108 <3, Anuśka,
    06.05 katarinka79 (@), zielarka <3 , słoneczna 85(-), klara22 <3
    07.05 Cynamonek30 <3
    08.05 Kaśka (@), Tosia 1981 (@), zonaboba (@,
    09.05 potforzasta(@), Przedszkolanka(-), zoosia <3 , Monika1986 <3
    10.05 Gosiacu (@), paaulla84(@), Lila84 (@), Malenq <3
    11.05 Olivia89, Tygrysek 86 (@), sylwiaśta 159 (@), Krokodylica (-), Agga <3
    12.05 ewelina 27(@), waszka88 <3, Ofelaine (@), anka8820 <3, Bara112 <3, agnb6 <3
    13.05 isabelle <3, Betty Boop (@), Mua <3, kamilaaa_88 <3, Gwiazdeczka27 <3
    14.05 Ewik, munirka (-), Lulu (@), belldandy <3 , Anutka <3, paula2704 <3, Gochson <3
    15.05 slodka100 (@), Brawurka84 (@), polkosia (@), Mega (@), la(-), Mizzelka (-), bluegirl89 <3, Beela <3
    16.05 Landryneczka, rastafanka <3, kasiatoja (@), Ewa99(-), kasia8707 <3
    17.05 M4DZI4 <3, kamciaaaa5 (@), Rubi(-), olencja (-), Ilonek <3
    18.05 aniulkab86 (@), kierzynka,(@) kasiuleks (-), maja35,(@) blondik,Monifah <3 , EwelkaII <3, Malwa <3, julaa85 <3
    19.05 Kkarolinaaaa, szpilka <3
    20.05 ewcia21k (@), Ania1986 <3, JusWik (@), Krokodylica(@), Delia <3, madziad <3
    21.05 Asiek191 (-),chmurreczkaa (-), Chanela <3
    22.05 Anastazjaaa , Daisy (-), Groszek <3, marrtka <3
    23.05 Dariaa(@), madzianka (@), Asiek191, Atakasobiejedna <3, nelia1986 <3
    24.05 ara, natt(-)
    25.05 Japoneczka z Porcelany (@), rotaszek, kejti91 <3,Ida,
    26.05 BATTINKA, Vaniliaa, Mychaa22, Iwonaa11, Rybeńka
    27.05
    28.05 sara_nar, kasica, martusia1986
    29.05 Bridget, Izuniaa89, Zajsonek
    30.05 Kasia *, justta
    31.05 aisza, Nenaaa
    dopisałam siebie dzięki dziewczyny ale na czerwcówki nie uciekam bastuje..

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj matko jak dzisiaj zajrzałam to jest co czytac....

    gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek... az wirusy czuc w powietrzu...

    widze ze kilka osob poniosły nerwy i sumie sie nie dziwie, bell musisz zrozumiec ze jest tu wiele dziewczyn które oddałyby wszystko i jeszcze trochę za to co masz teraz... a ty zamiast sie cieszyc szukasz dziury w calym... i robisz sobie krzywde...

    wyluzuj i ciesz sie ciaza, nie szukaj dolegliwosci i chorob bo sobie wykraczesz... jesli ufasz swojemu lekarzowi to on bedzie wiedział czy cos jest nie tak... a ja napisze Ci tylko jedno jesli ta dzidzia Ci pisana to bedzie dobrze... jesli nie to nic co zrobisz albo czego nie zrobisz tego nie zmieni...

    ciaza to ciezki czas dla nas w wiekszosci, nie mozesz panikowac z kazdym bolem lub skurczem... ja miałam braxtona od 7 mca...

    wiem ze sie martwisz ale pomysl o uczuciach innych dziewczyn...

    ja sama staram sie dopiero pierwszy cykl i chciałabym zeby sie udało, ale jednoczesnie mam wyrzuty sumienia bo jesli sie uda musze powiedziec o tym szwagierce ktora stara sie juz dwa lata o pierwsze... a ja mam juz dwie wspaniałe córeczki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 19:20

    Malenq, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka miło, że pytasz :)
    ogólnie samopoczucie ok, zaczęłam dopiero się ogarniać po tygodniu w szpitalu, ale z dnia na dzień jest lepiej. W poniedziałek mam wizytę u mojego Gina i zobaczymy jak sprawa wygląda. Najgorsze jest ciągłe leżenie i niewychodzenie z domu, nawet nie ma do kogo gęby otworzyć :/
    A co u Ciebie, wszystko ok?

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    szpilka miło, że pytasz :)
    ogólnie samopoczucie ok, zaczęłam dopiero się ogarniać po tygodniu w szpitalu, ale z dnia na dzień jest lepiej. W poniedziałek mam wizytę u mojego Gina i zobaczymy jak sprawa wygląda. Najgorsze jest ciągłe leżenie i niewychodzenie z domu, nawet nie ma do kogo gęby otworzyć :/
    A co u Ciebie, wszystko ok?
    jejku chyba przeoczyłam w natłoku informacji jaki szpital??
    wszystko ok?
    poza schizowaniem, że coś jest nie tak, to jest ok brzuch boli mniej, biust większy, mdłości póki co dwukrotnie w ciągu tygodnia choć wczoraj trochę mi dały do wiwatu, czekam na wizytę u lekarza, 3 dni temu minął dzień dpo w którym ostatnio poroniłam, więc jest git

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    dziewczynki podczytuję was co jakiś czas ale dopiero dziś napiszę :)

    Przede wszystkim gratuluję wszystkim i każdej z osobna pięknych fasolek :)) Cieszę się, że Wasz wsadzony trud, nieciepliwość i wyczekiwanie przyniosły oczekiwany efekt :)) Życzę każdej , u której fasolinka jeszcze nie zagościła, by stało się to jak najszybciej i pamiętajcie I WASZ CZAS PRZYJDZIE :)

    do BELLANDY- tak czytam i czytam te Twoje posty... dziewczyno, Ty i Twoje "problemy" naprawdę nie są tu najważniejsze! Ja rozumiem, że się martwisz nie wszystko wiesz, ale spójrz jak wyglądają tu Twoje wizyty. Dziewczyny prowadzą tu stałe konwersacje na tematy starań, życia i nie tylko. A ty co? Po prostu wpadasz zadajesz swoje BARDZO WAZNE pytania i uciekasz. Jakby wszystko tu krecilo sie wokół Ciebie. Jak się starałaś to co dzień było pytanie czy Twoja temperatura może wskazywać na implantacje... NA LITOŚĆ BOSKĄ ILE TY MASZ LAT? wszystko może i nie musi na to wskazywać... Dziś bedziesz pytac jaka wielkosc powinien miec pecherzyk w zalozmy 40 dniu ciazy a jutro ile powinien miec w 41 itd... Nie widzisz, że to jest naprawdę męczące?
    Jest mnóstwo artykułów w necie i książek, poszukaj a nie o kazda pierdole pytasz tutaj dziewczyny, ktore borykaja sie z prawdziwymi problemami. Gdybys jeszcze spytala o to co juz chcialas spytac ale chociaz sprobowala nawiazac z nimi jakas wiez...

    Utwórz może osobny wątek "problemy bellandy"...

    Naprawdę podziwiam dziewczyny że z taką ogromną cierpliwością odpowiadały ci na wszystkie pytania.

    Przepraszam, ale musiałam to napisać.


    PS MAM SLUZ PLODNY CZY TO MOZE WSKAZYWAC NA DNI PLODNE?????????


    wybaczcie, hahahahahaha <3 sylwia ja myślę że to jeszcze nie płodne bo śluz za bardzo płodny :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh, jak się dowiedziałam o ciąży to od razu z mega bólami i krwawieniem trafiłam do szpitala, podejrzewali pozamaciczną. Na szczęście beta pięknie rośnie, na usg widać właściwe umiejscowienie, dostałam Duphaston, mam leżeć i jest narazie ok. Czasami pobolewa, ale nie mam nawet plamienia. Jesteś już na styczniówkach na belly? nie chcę tutaj dziewczyn stresować :)

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    Ahh, jak się dowiedziałam o ciąży to od razu z mega bólami i krwawieniem trafiłam do szpitala, podejrzewali pozamaciczną. Na szczęście beta pięknie rośnie, na usg widać właściwe umiejscowienie, dostałam Duphaston, mam leżeć i jest narazie ok. Czasami pobolewa, ale nie mam nawet plamienia. Jesteś już na styczniówkach na belly? nie chcę tutaj dziewczyn stresować :)
    zaraz będę

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe no przedszkolanko wolę zapytać bo nie jestem pewna :P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, nikogo nie stresujesz :) Wy, ciezarne mozecie tu sobie pisac z nami ile chcecie. Tak naprawde jestescie dla nas, staraczek wsparciem i skarbnica wiedzy. Jestescie takimi mamuskami chrzestnymi :)
    Tylko jedna z ciezarnych myslala, ze wszystko rozgrywa sie wokol niej wylacznie i dlatego padlo tyle, moze i mocnych, ale zasluzonych slow.

    szpilka, M4DZI4, martusia1986, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz sylwiasta hmm moze zapytaj nas jutro ipo jutrze to uu sluz zrobiie bardzije plodny :)))))))))))))) to dalsza czesc do twojej wypowiedzi w sprawie naszej gwaizdy miesiaca :)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 20:19

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowych fasolek :) pieknie lista wyglada :)
    a ja już oficialnie....:
    pierwsza fotka groszka :)
    2ypit6s.jpg

    przedszkolanka:), szpilka, Malenq, mizzelka, kejti91, martusia1986, rastafanka, sylwiaśta159, Rybeńka, justta, Daisy, M4DZI4, Izuniaa89, marrtka lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja chodziło mi o stresowanie was tym, że nawet jeśli się uda to problemy nie zawsze od razu znikają ;) buziaki dziewczynki

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki śliczny groszek :) Rośnijcie zdrowo :)

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) czytam was od kwietnia i musze wam powiedzieć że bardzo dużo mądrych rzeczy można się od was dowiedzieć , dziękuję wam za to:* mam do was pytanie bo:staramy się z M o bobasa już prawie rok dlatego myślimy o tym żeby mąż zrobił badanie nasienia,tylko jak to zrobić?:)tzn.gdzie?czy potrzebne jest skierowanie od lekarza?jeśli tak to od jakiego?czy może prywatnie?ile to kosztuje może się orientujecie?wiem że jest tu kilka dziewczyn z Białegostoku i okolic, ja też mieszkam w Białym i własnie tu chcemy zrobić to badanie nasienia tylko nie wiemy gdzie:( proszę pomóżcie!!!

    pozdrawiam

    Ps.oczywiście gratuluję przyszłym mamusiom:)

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj udana to dobrze że postanowiłas do nas dołaczyć razem jest łatwiej i wtych dobrych chwilach i złych ja niestety nie moe Ci odpowiedzieć jesli chodzi o badanie nasienia sa tu dziewczyny ktore napeno Ci pomogą :))))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kasia*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj udana :)
    moj maz robil w Kriobanku, ale oni tam nie robia morfologi tylko ruch i ilosc, koszt spory 150 zł...
    nam wyszly kiepskie wyniki i podchodzilismy tez u nich do in vitro, udalo sie za pierwszym razem i ogolnie jestesmy zadowoleni :)

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonku prześliczny Kropek :*rośnijcie zdrowo :)

    martusia1986, Cynamonek30 lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • mersi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Dziewczyny wpadam z takim pytaniem,jakie macie doświadczenie z Pink testem ?;)
    Cień jakiś mi dziś wyszedł,ale nie wiem czy to nie "urok" tego testu że cienie pokazuje ?

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pinkach wychodzą cienie.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ