X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babeczka podobno najlepiej w dniu spodziewanej @ albo nawet i po terminie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh,gdyby mozna bylo zajsc od 1 <3 to juz by mnie tu nie bylo..... nie wiem co jest ze mna i moim K nie tak,ale jakos nam nie wychodzi.... znow mam zapalenie pecherza,hormony beznadziejne,lekarz do dupy..... beda jaja jak sie okaze ze jestem bezplodna i jak kretynka bralam 8 lat piguly....porazka na calego


    u5cvp2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełnie zapomniałam o Dniu Matki... tyle okazji , musi się udać ;)

    babeczka ja planuje testowanko na 14dpo - jak wytrzymam.. chociaż znając mnie to wcześniej będę z sikańcami latać ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    No dokładnie coś z tym sensie mówił.
    Przypisał mi Cipronex. Na 10 dni ale jak po 10 dniach nie przejdzie to mam brać jeszcze przez 5 dni.

    A żurawinkę i witaminę C to chyba mogę teraz nie? Razem z antybiotykiem?
    żurawinka Ci na bank nie zaszkodzi, pij duzo to wypłukasz to cholerstwoo małe!! i jak najbardziej serio po <3 siku i przed to pomaga, ja sama czesto mialam problem własnie po <3 z pecherzem teraz poki co "odpukac" jest spokój!!

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 2 rocznice ślubu w maju :) więc tez by było pięknie :)

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja - jak bezpłodna :D
    Płodna, tylko widocznie trzeba to i owo w hormonkach podregulować i tymi zapaleniom pęcherza się przyjrzeć!!! U mnie było to samo, póki nie znalazłam porządnego lekarza!!! Szukaj cały czas, bądź upierdliwa i choć do wszystkich lekarzy w okolicy, wybierz tego, który potraktuje Cię w końcu poważnie!!! Ja ponad rok szukałam takiego lekarza.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • babeczka Znajoma
    Postów: 21 46

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko która normalna wytrzyma 14 dpo? Z zapaleniami pęcherza też potwierdzam- wypłukać. Też mam teraz spokój.

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ehhh,gdyby mozna bylo zajsc od 1 <3 to juz by mnie tu nie bylo..... nie wiem co jest ze mna i moim K nie tak,ale jakos nam nie wychodzi.... znow mam zapalenie pecherza,hormony beznadziejne,lekarz do dupy..... beda jaja jak sie okaze ze jestem bezplodna i jak kretynka bralam 8 lat piguly....porazka na calego
    Szukaj innego lekarza i rób badania jakie tylko przyjdą Ci do głowy wiem ze to majątek ale jak podzielisz na kilka razy to będzie mniejszy koszt. JA swojego lekarza obecnego szukałam 4 lata i w końcu się udało i zajął się mną i już będę do niego chodziła. A i nie mów że jesteś bezpłodna bo nie jesteś.

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przynajmniej wiem na czym polega u mnie problem, a jak się okazuje nie tylko u mnie bo i mężusiowe wyniki pozostawiają wiele do życzenia!!! Ale nie poddawać się!!!! Leczyć i musi być dobrze!!!

    Krokodylku Kochany, też to przerabiałam jak zamieszkaliśmy razem :D Seksik kilka razy dziennie i tak się u mnie skończyło. Na wszelki wypadek zrób wymaz w kierunku bakterii. U mnie okazało się, że mam ureaplasmę!!!

    potforzasta lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babeczka wrote:
    Tylko która normalna wytrzyma 14 dpo? Z zapaleniami pęcherza też potwierdzam- wypłukać. Też mam teraz spokój.
    Jaaaa bo już po 4 latach dla mnie nic dziwnego poczekać i tak @ zawsze przychodzi :)? No ale może ja nie normalna jestem.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja głowa do góry <3
    Może zmień lekarza.. u mnie to pomogło tzn dzięki nowemu ginowi nie stoję w miejscu tylko działamy. Dla mnie ta zmiana była bardzo ważna bo widzę że ktoś naprawdę zajmuje się moimi sprawami tak jak trzeba. Jeśli jedno nie pomaga to bierzemy się za następne. I za to go uwielbiam :) Już nie wspomnę o tym że zawsze jak zadzwonie do mnie wkręca na wizytę mimo iż terminy zajęte ma zawsze na min miesiąc do przodu

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babeczka wrote:
    Tylko która normalna wytrzyma 14 dpo? Z zapaleniami pęcherza też potwierdzam- wypłukać. Też mam teraz spokój.
    Ciężko będzie ale może dam radę ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczynki to uczulam Was na tą bakterię, już nie pierwszy raz zresztą!!! Jej obecność powoduje problemy z zajściem w ciąże a jeśli nawet się uda to jest odpowiedzialna za ogromną liczbę poronień!!!! Zakażenie może przebiegać zupełnie bezobjawowo!!! Jedyne co można zaobserwować to częste zapalenia pęcherza lub nawracające infekcje intymne!!! Dziewczynki róbcie wymazy w kierunku bakterii!!!!

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Teraz przynajmniej wiem na czym polega u mnie problem, a jak się okazuje nie tylko u mnie bo i mężusiowe wyniki pozostawiają wiele do życzenia!!! Ale nie poddawać się!!!! Leczyć i musi być dobrze!!!

    Krokodylku Kochany, też to przerabiałam jak zamieszkaliśmy razem :D Seksik kilka razy dziennie i tak się u mnie skończyło. Na wszelki wypadek zrób wymaz w kierunku bakterii. U mnie okazało się, że mam ureaplasmę!!!
    JA też nie dość że niedoczynność to jeszcze Hashimoto a jakby tego było mało to mam jeszcze od następnego cyklu brać Clo + duphaston :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki kochane,a ja jakos czuje ze nic z tego nie bedzie,fakt,ze lekarza dobrego znalezc to cud.moj na razie sie mna za bardzo nie przejmuje,bo za krotko sie staramy. Badania owszem,powinnam porobic. Ale nawet z tych co ostatnio robilam pan dr nic nie wyczytal,tylko dal lutka,pewnie jak kazdej staraczce. Musze ten cholerny wymaz z szyjki zrobic,bo moze tam jakies badziewie upierdliwe siedzi.do dupy to wszystko:(


    u5cvp2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    ja mam 2 rocznice ślubu w maju :) więc tez by było pięknie :)
    To tak jak my :) Jest okazja .. oby się udało :)

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A znacie zdrowego psychicznie gina na nfz w wawie?


    u5cvp2.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja ja mam PCOS, problemy z cukrem, bez leków cykle rozjechane tak, że nawet półroczny się trafił kiedyś, oczywiście bezowulacyjne. Teraz biorę CLO, metforminę, inofolic i jeszcze kilka suplementów i jest ok!!!! Tylko Mężusia podleczyć i musi być dobrze!!!

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja nowemu lekarzowi nie przyznawaj się, że krótko się staracie, powiedz że już ponad rok!!! Właściwie to co go to obchodzi?! Niech bada co trzeba i tyle!!!!

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Olencja ja mam PCOS, problemy z cukrem, bez leków cykle rozjechane tak, że nawet półroczny się trafił kiedyś, oczywiście bezowulacyjne. Teraz biorę CLO, metforminę, inofolic i jeszcze kilka suplementów i jest ok!!!! Tylko Mężusia podleczyć i musi być dobrze!!!
    Chmurko,jestes lata swietlne przede mna jesli chodzi o badania. Ja dopiero zaczynam i widze ze musze na wlasna reke bo lekarz zbyt chetny nie jest do czegokolwiek:( zaraz bede dzwonic do alabu na posiew zeby sie zapisac.


    u5cvp2.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ