X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie spadek temperatury ale ani grama plodnego sluzu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś też spadek :(

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o staraniach powiedziałam tylko jednej koleżance, a reszta tylko wie że mamy podejście jak będzie to będzie ;) oczywiście nie mamy takiego podejścia, a zwłąszcza ja nie mam, ale nikt nie musi o tym wiedzieć :D
    Ciri niejednokrotnie dziewczyny zachodziły w ciążę sądząc, że mają śluz niepłodny także wiesz :) moja @ się rozkręca powoli, ale jak do piątku nie rozkręci się porządnie w sb zrobię test przed imprezą

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak ale i tak u mnie sluz plodny byl w czasie kiedy skoku temperatury nie bylo wiec w sumie nie wiem o czym myslec z tym. Jak mi sie uda to przekabace go dzis na swoja stronw jak nie to nie. Zobaczymy czy bedzie skok temperatury bo jak na razie to kicha u mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivy ja jeszcze mam nadzieje co do Ciebie... choc pewnie ta temperatura i plamienie to zwiastun @.... ;(

  • SophieQ Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj negatyw. Czekam na @ :)

    "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." Rz 12, 21
    270a9c97d521f0ac0a109d663f996a3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce MALPE!!!!

  • SophieQ Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie epwnie jak zwykle za trzy tygodnie będzie ;/ w dupie z takim cyklem...

    "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." Rz 12, 21
    270a9c97d521f0ac0a109d663f996a3e.png
  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dzisiaj wykonałam drugi test ciązowy , i wyskoczyłam druga czerwona kreska a ostatnio była jaśniutka.W piatek beta tak dla świętego spokoju, dam Wam znac jaki wyszedł wynik.
    Summerka poprosze żabke:)

    monika_89, converse90, agatekgagatek, Jagah, justyna14, Summerka, anja83, Toxey, Blondik, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama u ciebie to dzidzia w brzuszku!
    Sophie nie jestes sama! U mnie tez kicha bo nie wiadomo kiedy i co i dlaczego

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama84 wrote:
    Hej
    Dzisiaj wykonałam drugi test ciązowy , i wyskoczyłam druga czerwona kreska a ostatnio była jaśniutka.W piatek beta tak dla świętego spokoju, dam Wam znac jaki wyszedł wynik.
    Summerka poprosze żabke:)

    Kochana, wielkie gratulacje!!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ivy ja jeszcze mam nadzieje co do Ciebie... choc pewnie ta temperatura i plamienie to zwiastun @.... ;(

    Dzięki kochana. Nie wiem, jakiś ten cykl zupełnie inny niż wszystkie więc naprawdę myślałam że się udało, tymbardziej że zawsze do tej pory udawało się za 1 razem razem... Siedzę właśnie w kolejce na badania krwi, mam też skierowanie na betę, wszystko się wyjaśni..

    Mama, wielkie gratulacje!!

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama84 wrote:
    Hej
    Dzisiaj wykonałam drugi test ciązowy , i wyskoczyłam druga czerwona kreska a ostatnio była jaśniutka.W piatek beta tak dla świętego spokoju, dam Wam znac jaki wyszedł wynik.
    Summerka poprosze żabke:)


    Baaaaaaaaaaardzo serdecznie gratuluję i zdrowia Wam życzę i spokojnej ciąży :)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a ja to chyba okres juz dzis albo jutro. Szyjka sie lekko uchylila sluz grudkowaty i duzo przy szyjce nix nie wylatuje... brzuch pobolewa i cycki i ten spadek emperatury nie duzy ale zawsze.

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owulka do 48 godzin hehe ... wychodzi na to ze zawsze za wczesnie serduchowalismy bo w 14,15,16 dc a owulki teraz sie okazało ze mam 20 dc . Się okazało bo jednak nie wolno interpretowac testu lh jako pozytywny gdy nie ma ciemniejsej badz rownej drugiej krechy ... przynajmniej u mnie !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaaa - weź Ty skasuj ten stary wykres z podpisu, bo ciągle w niego zaglądam :/

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlsnie.ja.yez to zrobilam ;p skasuj go

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SophieQ wrote:
    U mnie epwnie jak zwykle za trzy tygodnie będzie ;/ w dupie z takim cyklem...
    Witaj w klubie! ja już ponad 50 dni :/ i małpa durna ciągle tylko się skrada jakby. Wczoraj byłam wręcz pewna, że dziś rano się obudzę i będzie a tu dupa. a pobolewało wczoraj typowo jak na @, dziś na przemian po prawej i lewej.

    Mama84 gratulacje wielkie! :):):)

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek u ciebie to ak malo temperatur ze nic nie mozna o tym powiedziec... ;(

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivy wrote:
    Dziewczyny myślicie że jak rano jutro zrobię betę to już będzie coś?
    najwczesniej beta wychodzi w 8dpo wiem to na przykładzie znajomych, najpozniej 14dpo, ale pewnie są inne jeszcze przypadki...

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ