X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivy - 3mam kciuki!

    Ivy lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama84 wrote:
    Hej
    Dzisiaj wykonałam drugi test ciązowy , i wyskoczyłam druga czerwona kreska a ostatnio była jaśniutka.W piatek beta tak dla świętego spokoju, dam Wam znac jaki wyszedł wynik.
    Summerka poprosze żabke:)
    gratulacje!!! duzo zdrówka na najblizsze 9 miesiecy!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze dziś @ nie ma, ale wczoraj test negatywny więc pewnie przyjdzie wkrótce @. Czekam do 8.05 bo wtedy jest drugi termin :D

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Ivy - 3mam kciuki!
    Nie-dziękuję!

    Zrobiłam tą betę, wynik będzie po południu. Pooglądałam sobie teraz inne wykresy, póki mam jeszcze wersję testową i mogę i w sumie w prawie połowie było jakiś tam spadek temp o 3-4 kreski... chociaż to plamienie jakby się rozkręca, masakra. Jak jutro dostanę @ to wyjdzie że mam zajeb*ście krótką fazę lutealną, z plamieniami od 7dpo. Yeah.

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JennyXS wrote:
    U mnie jeszcze dziś @ nie ma, ale wczoraj test negatywny więc pewnie przyjdzie wkrótce @. Czekam do 8.05 bo wtedy jest drugi termin :D
    moja znajoma co jest teraz w ciąży zrobiła test ciązowy tylko nie znam nazwy ale w aptece kupowany w 32dc (cykle 28dni) był negatywny, nastepnego dnia wysłałam ją na betę wynik 889!!!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) odnoście testów powiem wam coś i ja :) w pierwszej ciąży 2012 r. pierwszy pozytywny test ciążowy wyszedł mi dopiero w 45 dc, cykle nieregularne 35-40 dni. Na teście cień, a beta ok.1000 :) w drugiej (teraz 6 tydzień) już w 9 dpo był cień. Także nie łamać się od razu negatywami :D. Pierwszy syn w 1 m-cu starań, o drugą ciąże starliśmy się półtora roku. Póki nie ma @ jest nadzieja. Trzymam za was kciuki

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra mnie mozna wykreslic z majowego testowania. Jesli @ nie ma ale szyjka coraz bardziej sie otwiera i luz grudkowy duzo go... wiec raczej okres brzuch nawala.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mama84 - Serdecznie gratuluję ! <3 spokojniej ciąży Ci życzę

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 11:29

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama bardzo gratuluję!!!!


    U mnie w pierwszej ciąży też było coś nie halo.
    Dopiero niecałe 2 tygodnie po terminie spodziewanej @ zrobiłam test i był naprawdę blady, tak blady,że rano na śpiocha nie zobaczyłam tej drugiej kreski,więc wieczorem oblewałam swoją nową pracę (ten test był tylko dla formalności, w ogóle się ciąży nie spodziewałam). Dwa dni później wyszła już widoczna gołym okiem, ale i tak bledzioch. Na następny dzień beta- 440. Więc w sumie niska.

    Nawet jeśli owu by się przesunęła, to nie aż tyle,żeby po 2 tygodniach od tsm były takie kiepskie testy o beta. No ale podobno niektóre kobitki tak mają, może i ja;)

    Potem już nie sprawdzałam przyrostu, bo nie byłam aż tak "wykształcona" jak teraz, ale ciąża rozwijała się prawidłowo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za każdym razem jakieś bzdury z tymi testami wychodziły. W pierwszej ciąży zrobiłam test w dniu planowanej @, nic nie wyszło, dopiero jakiś tydzień później blada krecha, zrobiłam betę i było 512. Kilka dni później poroniłam i spadła beta do 2.
    W drugiej zrobiłam 2 dni przed @ test, nic nie wyszło, @ dostałam normalnie, trochę wprawdzie słabsza, takie mocniejsze plamienie bardziej. Zrobiłam po kilku dniach test i dopiero wtedy wyszedł pozytywny. A cykle miałam 28 dniowe, a testy wychodziły po 32-35 dzień... dlatego już za wczasu wolę na betę...

    Zresztą z tym plamieniem w drugiej ciązy pojechałam od razu do szpitala i mnie połozyli na podtrzymaniu, a "wspaniały" ordynator przychodził i każdego dnia mówił, że beta nie jak na ten tydzień i że i tak pójdę na skrobankę. Ta "skrobanka" ma teraz 4 lata :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 11:48

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivy wrote:
    Mi za każdym razem jakieś bzdury z tymi testami wychodziły. W pierwszej ciąży zrobiłam test w dniu planowanej @, nic nie wyszło, dopiero jakiś tydzień później blada krecha, zrobiłam betę i było 512. Kilka dni później poroniłam i spadła beta do 2.
    W drugiej zrobiłam 2 dni przed @ test, nic nie wyszło, @ dostałam normalnie, trochę wprawdzie słabsza, takie mocniejsze plamienie bardziej. Zrobiłam po kilku dniach test i dopiero wtedy wyszedł pozytywny. A cykle miałam 28 dniowe, a testy wychodziły po 32-35 dzień... dlatego już za wczasu wolę na betę...

    Zresztą z tym plamieniem w drugiej ciązy pojechałam od razu do szpitala i mnie połozyli na podtrzymaniu, a "wspaniały" ordynator przychodził i każdego dnia mówił, że beta nie jak na ten tydzień i że i tak pójdę na skrobankę. Ta "skrobanka" ma teraz 4 lata :)


    to faktycznie niezłe miałaś przejścia.
    a ordynator "cudowny"...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 11:58

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivy - takich lekarzy to się powinno pozbawić prawa wykonywania zawodu! Jak można być tak nieczułym??? wrrrrr

    Ivy lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno się. A zamiast tego daje się im awanse i zostają ordynatorami. Nigdy więcej, choćby mnie siłą ciągneli, na ten oddział nie wrócę.

  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem jak wczesnie w pierwszej ciazy mialabym kreche ...bo zrobilam test w 7 tygodniu ahahaha :)

    kasia
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:25

    Ivy, Summerka lubią tę wiadomość

  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj pokusilabym sie nawet o inne stwierdzenie...w dzisiejszych czasach wszechstronny i madry lekarz to gatunek zagrozony...

    Morwa lubi tę wiadomość

    kasia
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki, który potrafi nawet złą wiadomość przekazać w delikatny sposób a i jeszcze podbuduje rzadko kiedy się trafia... Większość jest nastawiona na łatwą i szybką kasę a pacjent schodzi niestety na drugi plan :(

    a55a0765ad.png
  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj lekarz jest pod tym wzgledem na prawde super ( ludzkie kontakty) ale np nie wychwycil niedoczynnosci tarczycy, ktora sama sobie zdiagnozowalam w ciazy...za to kiedy walczylam o mala w Lodzi, dzwonil po kazdym zabiegu, po kazdej wizycie u specjalistow z pytaniem co i jak :)

    kasia
  • SophieQ Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde baby jedne! Ja przez Was wygrzebałam test z rana ze śmietnika i tak mikrocień jest, ale to zawsze tak się robi na tych testach po jakimś czasie. Nie gadajcie mi tak, bo będę mieć nadzieję bez sensu :D A czuję, że nie jestem w ciąży, a tak, przez takie mówienie jak późno testy wychodzą tylko jakieś takie płomyki nadziei mi się tlą :D Niby póki @ nie ma to nic straconego... Ale z porannego moczy był negatyw jak byk! Zero najmniejszego cienia. U mnie w pamiętniku jest fotka testu, jakbyście chciały obadać. Poza tym tempka niska.. Niech przyjdzie na wredziocha i rozwieje wątpliwości!

    "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." Rz 12, 21
    270a9c97d521f0ac0a109d663f996a3e.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SophieQ wrote:
    Kurde baby jedne! Ja przez Was wygrzebałam test z rana ze śmietnika i tak mikrocień jest, ale to zawsze tak się robi na tych testach po jakimś czasie. Nie gadajcie mi tak, bo będę mieć nadzieję bez sensu :D A czuję, że nie jestem w ciąży, a tak, przez takie mówienie jak późno testy wychodzą tylko jakieś takie płomyki nadziei mi się tlą :D Niby póki @ nie ma to nic straconego... Ale z porannego moczy był negatyw jak byk! Zero najmniejszego cienia. U mnie w pamiętniku jest fotka testu, jakbyście chciały obadać. Poza tym tempka niska.. Niech przyjdzie na wredziocha i rozwieje wątpliwości!
    Rób drugi test!!!

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ