X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 11 maja 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Ja przed godzina dostałam też lekkiego plamienia, dosłownie różowa smuga w śluzie na papierze ale i tak się wystraszyłam. Mam nadzieje, że to tylko jakieś naczynko a nie zapowiedź czegoś większego. W sumie to wyczytałam że jesteś dwa dni przede mną zafasolkowana wiec jesteśmy na tym samym etapie. Tyle, że ja mam wizytę u gina dopiero w piątek.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 11 maja 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka mam fb ale jak my się tam znajdziemy? Tu od południa kombinuję i nie da się tu nic wysłać. Szczerze mówiąc słabo działa ta strona i gdyby nie fajne kobitki, z nerwów bym sobie dawno stąd poszła.

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 maja 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    anika wrote:
    Iwka trzymam kciuki.
    Kolejne usg mam w pon. Sadze tez bedzie za wczesnie

    Dziękuję baaaardzo sa potrzebne :)
    Też tak myślę, że może być za wcześnie - ważne że pęcherzyk jest teraz musi się prawidłowo rozwinąć. Spytaj się przed usg czy nowy sprzęcior mają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2013, 23:03

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 maja 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    mamuleska wrote:
    Iwka wrote:
    Emilka WSK, mamuleska jak by co pomogę w nowej firmie właśnie się przekwalifikowuje z główną :D A ogólnie już mam sp. zarządzanie przedsiębiorcą, marketing oraz inwestycje i nieruchomości wiec coś już się wie :)

    sylwia1808 ja też ma 32 d cykle i teraz byłam w 13 dc i dominujący ma narazie 16 mm a byłam 10.05 teraz zaprasza 13.05 endo 9,6. Więc ten 12-14 dc idź na pierwsze USG

    Iwka ja skończyłam akademię medyczną ale poszłam za męża na egzamin pisemny z rachunkowości i dostałam 4+ Więc jakby co, zgłoszę się ale troszkę sama się też znam...

    No to zdolniacha jesteś :D ja jutro mam podatek odroczony i kursy walut więc źle chyba nie będzie ;) tylko mało się uczyłam

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 maja 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    mamuleska wrote:
    Emilka mam fb ale jak my się tam znajdziemy? Tu od południa kombinuję i nie da się tu nic wysłać. Szczerze mówiąc słabo działa ta strona i gdyby nie fajne kobitki, z nerwów bym sobie dawno stąd poszła.

    A jesteście z Emilką "przyjaciółkami" ?jak wejdziesz u góry w zakładkę w społeczność tam sa przyjaciółki i wiadomości prv można wysłać nie działa wam to?

    Dobranoc:*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka
    zatyczki zatyczkami i dupa blada wstalam o 4 rano i nie umie spac...moi pamowie smacznie spia
    ale czuje sie rześka i wyspana.. zrobilam sobie tesciora z innej kolekcji moich testow i krecha slabsza od drugiej ale nie blada.. chyba sie posram do poniedzialku.. dzis termin małpy..
    kurcze siedze jak na szpilkach..

    Iwka fajnie ze wesoło przynajmniej sie posmiac mozna :)

    Emilka mężuś przestudiował nasze wypowiedzi??

    kurcze na ten poniedziałek to kilka osób czeka, niech sie juz skończy ta niedziela, a dla mnie bedzie dluga bo wczesnie wstalam..
    ach ide do kuchni sprzatac....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Nishi może @ idzie? ogólnie szyjka po zapłodnieniu jest miękka - rozpulchniona i zasiniona :)

    a jak sprawdzi czy zasiniona szyjka... wiem ze cipka jest sina to znaczy te wargi sromowe sa bardziej ukrwione :)

    z tych obserwacji to ja juz mam metlik w glowie O.o

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blada nie blada ciąża musi być :) ale wierze, że człowiek to ma cały czas stresa i milion myśli. Trzymam kciuki teraz nie za kreseczki ale za Was bo teraz już jesteś podwójnie liczona :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi tak dla pocieszenia na antybiotyku jest male prwadopodobienstwo zajscia w ciaze... ale kto wie
    tu sie dzieja rozne cuda i widy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi ty tez niespisz?? co sie stalo ze tak wczesnie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze mam kolezanke z ranca :) fajnie ze podtrzymujesz na duchu :)

    Asi lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie mogę . Wstaje mierze tempke a potem to już spać nie mogę

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba wszytkie jestesmy przewrazliwione :) ty jeszcze tydzień i się dowiesz kurde współczuje czekania..

    Asi lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam,ze już będziesz. Tak zawsze rano tu jestem i też jesteś stałą bywalczynią o tej porze :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebyś wiedziała. Dodatkowo latam do kibelka od tyg boli mnie podbrzusze tez od ok. tyg. Byłam pewna ,że to zapalnie pęcherza czy coś w tym stylu. Dzwonie do koleżanki po nr tel do lekarza a ona mi mówi,że dziwne to moje zapalenie pęcherza ,że nie boli ani nie piecze podczas oddawania moczu . I weż tu nie wariuj

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha porobila bym cos w domu ale nie chce hałasować z rana. i tak czytam co wystukaly laseczki jeszcze wczoraj wieczorem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze akurat ci sie udalo za pierwszyn strzalem.

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obudziłam męża , właściwie powiedział ,ze też nie może spać. Zajął się naczyniami i ja nie wiem co będę robić . Może jakieś przemeblowanie :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ja lece do kuchni rozpale w kominku i przygotuje sniadanko :) milutkiej niedzieli życzę... wpadnę niebawem :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 03:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego śniadanka :) narazie

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ