X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komunia pochłania. My mielibyśmy za rok ale prawdopodobne zmiany przesuną na trzecią klasę i dobrze. Będzie więcej czasu na przygotowanie. Życzę owocnego cyklu :)

    annia lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 12 maja 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz codziennie mamy próby, ostatnio mały miał "egzamin" u księdza proboszcza... Baliśmy się, bo nie mamy ślubu kościelnego, tylko cywilny, ale nie daliśmy się księdzu przekonać. ;-) Powiedzielismy, że może się kiedyś zdecydujemy ale na pewno nie pod presją, że jest Komunia - to musimy...

    Teraz próby, próby... oby do 26-go ;-)

    Asi lubi tę wiadomość

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 12 maja 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    ja sie dzisiaj smutkuje :(
    jakas taka do dupy jestem, martwi mnie to ze nic nie bedzie z tego... piersi mnie nie swedza zadnych dolegliwosci, tempka spadla o 1, i jest mi zimno caly czas, i boje sie zeby nie stracic kolejej fasolki :(.. wiem wiem nie pocieszajcie mnie juz... i tak musze zrobic ta druga betke bo jedna mi nic nie mowi.. latam do kibla jak glupia i sprawdzam czy nie mam krwi.. boje sie troszke... zadnej lutki czy czegos innego nie mam... jestem sama sobie. i to czekanie :(

    DeJzi...też poroniłam, rozumiem te nerwy, emocje...ciesz się dniem dzisiejszym, dziś masz maleństwo i tylko to jest ważne. Mocno cię przytulam.

    deJzi lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie martwi to,że często księża robią problemy dzieciom dlatego,że nie ma ślubu czy jest rozwód. Przecież dziecko nie jest winne temu,że rodzicom nie zawsze wychodzi tak jak tego kościół oczekuje. Najważniejsze ,że się udało

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 12 maja 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Mnie martwi to,że często księża robią problemy dzieciom dlatego,że nie ma ślubu czy jest rozwód. Przecież dziecko nie jest winne temu,że rodzicom nie zawsze wychodzi tak jak tego kościół oczekuje. Najważniejsze ,że się udało

    Udało się bez większych problemów :-)

    Szymek już nie może się doczekać. A ja tylko się modlę, żeby była jaka taka pogoda... Bo w innej parafii mają dzisiaj, a u nas brzydko i mokro :-(

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 12 maja 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    ja sie dzisiaj smutkuje :(
    jakas taka do dupy jestem, martwi mnie to ze nic nie bedzie z tego... piersi mnie nie swedza zadnych dolegliwosci, tempka spadla o 1, i jest mi zimno caly czas, i boje sie zeby nie stracic kolejej fasolki :(.. wiem wiem nie pocieszajcie mnie juz... i tak musze zrobic ta druga betke bo jedna mi nic nie mowi.. latam do kibla jak glupia i sprawdzam czy nie mam krwi.. boje sie troszke... zadnej lutki czy czegos innego nie mam... jestem sama sobie. i to czekanie :(

    nie przejmuj się kochana będzie dobrze ja też się przejmuje że nic z tego nie będzie jutro pójdę na bete powiedzcie mi dziewczyny bo nigdy nie byłam na takim badaniu czy trzeba być na czczą??
    wczoraj robiłam pranie i kochana my nie mamy jeszcze automatu jakoś zawsze kasy brakowało tylko zwykła podobna do frani tylko bardziej nowoczesna bo wirówke obok ma ale płukać trzeba samemu i tak myśle a jeśli to za cięka praca a jeśli dzidzi to zaszkodzi ale nic się nie stało i mam nadzieje że kochana dzidzia będzie zdrowo rosnąć
    nie można myśleć inaczej trzeba być optymistą ;-) musi być dobrze.

    deJzi lubi tę wiadomość

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annia wrote:
    Asi wrote:
    Mnie martwi to,że często księża robią problemy dzieciom dlatego,że nie ma ślubu czy jest rozwód. Przecież dziecko nie jest winne temu,że rodzicom nie zawsze wychodzi tak jak tego kościół oczekuje. Najważniejsze ,że się udało

    Udało się bez większych problemów :-)

    Szymek już nie może się doczekać. A ja tylko się modlę, żeby była jaka taka pogoda... Bo w innej parafii mają dzisiaj, a u nas brzydko i mokro :-(

    Dzieciaki zawsze przeżywają takie wydarzenia :) Mam nadzieję,zatem ,że pogoda dopisze :) Powodzenia

    annia lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi tak spojrzałam teraz na Twój wykresik i jest śliczny :-)

    Trzymam mocno kciuki &&

    Asi, Iwka lubią tę wiadomość

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale to chyba mnie coś dopadło wiesz :( Jakieś zapalenie pęcherza czy coś w tym stylu i dlatego ta temperatura taka. I sama już nie wiem ale co ma być to będzie . Jeszcze jakiś tydzień :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja i tak wierzę, że Ci się uda... ;-)

    To Twój pierwszy cykl, tak? No to będzie pierwszy i ostatni... :-)

    ja na ovu ogólnie 2-gi cykl, a tak naprawdę to ósmy... Muszę w końcu powalczyć z torbielą na jajniku, ale to już po Komunii, bo teraz brak czasu... No chyba, że uda się wcześniej ;-)

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj trzeba się w końcu zabrać za robotę, bo samo się nie zrobi :( nie mam mocy...wszyscy dzisiaj jacyś tacy u mnie w domu zamuleni .Córka cichutka nie szaleje , psy walnęły się w kącie i śpią a mnie nie chce się podnosić . Nic trzeba wypić kawkę i trochę ogarnąć jakiś obiadek zrobić

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny, dawno Was tu nie podczytywałam i pewnie wszystkiego nie nadrobię :)

    deJzi gratuluję i trzymam kciuki :)

    za wszytskie testujące niebawem trzymam mocno kciuki :)

    Asi, deJzi, Iwka lubią tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    mamuleska wrote:
    Emilka mam fb ale jak my się tam znajdziemy? Tu od południa kombinuję i nie da się tu nic wysłać. Szczerze mówiąc słabo działa ta strona i gdyby nie fajne kobitki, z nerwów bym sobie dawno stąd poszła.

    A jesteście z Emilką "przyjaciółkami" ?jak wejdziesz u góry w zakładkę w społeczność tam sa przyjaciółki i wiadomości prv można wysłać nie działa wam to?

    Dobranoc:*

    Niestety u nas to nie działa. Zepśuło się...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    mamuleska wrote:
    Iwka wrote:
    Emilka WSK, mamuleska jak by co pomogę w nowej firmie właśnie się przekwalifikowuje z główną :D A ogólnie już mam sp. zarządzanie przedsiębiorcą, marketing oraz inwestycje i nieruchomości wiec coś już się wie :)

    sylwia1808 ja też ma 32 d cykle i teraz byłam w 13 dc i dominujący ma narazie 16 mm a byłam 10.05 teraz zaprasza 13.05 endo 9,6. Więc ten 12-14 dc idź na pierwsze USG

    Iwka ja skończyłam akademię medyczną ale poszłam za męża na egzamin pisemny z rachunkowości i dostałam 4+ Więc jakby co, zgłoszę się ale troszkę sama się też znam...

    No to zdolniacha jesteś :D ja jutro mam podatek odroczony i kursy walut więc źle chyba nie będzie ;) tylko mało się uczyłam

    Od wczoraj trzymam kciuki! A z tą moją 4+ to była inna historia. Był przeciek, znałam pytania. A u profesora, chyba ma ze sto lat, liczyło się ładne pismo. Nie dostałam 5, bo raz się pomyliłam i musiałam skreślić jedno słowo. I tyle z rachunkowości się znam. Pełna ignorancja. Ale brutto z netto policzę...

    Iwka lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    deJzi wrote:
    ja sie dzisiaj smutkuje :(
    jakas taka do dupy jestem, martwi mnie to ze nic nie bedzie z tego... piersi mnie nie swedza zadnych dolegliwosci, tempka spadla o 1, i jest mi zimno caly czas, i boje sie zeby nie stracic kolejej fasolki :(.. wiem wiem nie pocieszajcie mnie juz... i tak musze zrobic ta druga betke bo jedna mi nic nie mowi.. latam do kibla jak glupia i sprawdzam czy nie mam krwi.. boje sie troszke... zadnej lutki czy czegos innego nie mam... jestem sama sobie. i to czekanie :(

    Kochana będzie dobrze ja całym serduchem jestem z Tobą i kibicuję, wiem ,że ten pierwszy okres jest najgorszy bo wszystko się może zdarzyć. Ale ma być dobrze i już .Obawy zawsze będą i nie będę i pisać "nie myśl tak" bo i tak będziesz myśleć ale zawsze Ci coś napiszę, bo mocno w Ciebie wierze :)

    ale ty jestes kochana :* dziekuje ci

    o przespalam sie i juz mi jest inaczej :)

    Asi lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 maja 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi dołowanie się w tym stanie nie wyjdzie ci na dobre więc polecam dobre lody miły spacer ze swoim m i dotlenić się na maksa tego ci ,życzę i aby ciąża była nudna az do rozwiazania !!!!!!

    deJzi lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 12 maja 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Asi wrote:
    deJzi wrote:
    ja sie dzisiaj smutkuje :(
    jakas taka do dupy jestem, martwi mnie to ze nic nie bedzie z tego... piersi mnie nie swedza zadnych dolegliwosci, tempka spadla o 1, i jest mi zimno caly czas, i boje sie zeby nie stracic kolejej fasolki :(.. wiem wiem nie pocieszajcie mnie juz... i tak musze zrobic ta druga betke bo jedna mi nic nie mowi.. latam do kibla jak glupia i sprawdzam czy nie mam krwi.. boje sie troszke... zadnej lutki czy czegos innego nie mam... jestem sama sobie. i to czekanie :(

    Kochana będzie dobrze ja całym serduchem jestem z Tobą i kibicuję, wiem ,że ten pierwszy okres jest najgorszy bo wszystko się może zdarzyć. Ale ma być dobrze i już .Obawy zawsze będą i nie będę i pisać "nie myśl tak" bo i tak będziesz myśleć ale zawsze Ci coś napiszę, bo mocno w Ciebie wierze :)

    ale ty jestes kochana :* dziekuje ci

    o przespalam sie i juz mi jest inaczej :)

    Twój pierwszy wpis- jakbym czytała samą siebie sprzed 4 lat. Całuję i ściskam cieplutko. Odpoczywaj i najlepiej porześpij stresy.

    A ja pożarłam się strasznie z moim chłopem zaraz z rana i aż mi z tego wszystkiego ciśnienie na bejbi spadło. Momentalnie.

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie jestescie kochane :* buzi buzi.. co ja bym zrobila bez was

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mężuś dzis kruluje w kuchni :) jak spalam z mlodym :) pomyl wszytko podłogi gary umył a teraz gotuje zaraz schodze na obiadek... i co naj lepsze nie musialam go prosic... ale fajne uczucie zejsc na gotowe.. jeju jak mi brakowalo tego..:)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty o siebie dbaj , zachcianki spełniaj i wirusy rozpylaj Hi Hi Hi :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ