X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    współczuje... ale dasz rade :)

    niestety... jak zaciążycie i urodzicie poczujecie ten smak zycze i zycze z calego serduszka :) ale nie jest tak zle, jestem juz przyzwyczajona i nie ma mowy o zostawieniu mlodego pod opiekom drugiej osoby albo familii... serce by mi pekło :) raz zostwailam to myslalam ze ktos mnie rozdarl na pol.

    Asi, mamuleska lubią tę wiadomość

  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam suchosci:) Uzywam zeby bylo jeszcze bardziej mokro a ten niby imituje plodny sluz I plemniki moga w nim duzej zyc... Ma dobre opinie z tego co czytalam. Wyprobowac nie zaszkodzi, to tylko zel. Wizyta u lekarza w Polsce pod koniec czerwca.

    samira, Konwalia lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Kaja wrote:
    ;oniqa ja tam nie testuję bo nie mam po co :-) wiadomo ,że @@@@ będzie ;-)

    kaja nie pierdziel głupot zobacz jak ładnie prościutko tempka stoi !!!!

    kochana ,ale ładnie opadnie z hukiem jak ta lala :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolina84 wrote:
    Nie mam suchosci:) Uzywam zeby bylo jeszcze bardziej mokro a ten niby imituje plodny sluz I plemniki moga w nim duzej zyc... Ma dobre opinie z tego co czytalam. Wyprobowac nie zaszkodzi, to tylko zel. Wizyta u lekarza w Polsce pod koniec czerwca.

    a wywal to do kosza jak nie masz suchości :) po co ci to... ale jak chcesz spróbuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    deJzi wrote:
    Kaja wrote:
    ;oniqa ja tam nie testuję bo nie mam po co :-) wiadomo ,że @@@@ będzie ;-)

    kaja nie pierdziel głupot zobacz jak ładnie prościutko tempka stoi !!!!

    kochana ,ale ładnie opadnie z hukiem jak ta lala :-)

    ale mnie rozbawilas... jak penis po stosunku ...hahahahaha (sorki ale takie bylo moje pierwsze skojarzenie )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2013, 17:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja cos czuje ze jednak tym razem sie nie udało, juz mnie piersi zaczynaja bolec a to zły znak, niby jeszcze 10 dni ale u mnie to norma 10-7 dni przed @ zawsze bola. powoli sie uspokajam i nie nakrecam ze sie udało, co ma byc to bedzie i pewnie bedzie @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa a tobie dal gin jakies wspomagacze bo nie pamietam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nic nie dostałam, teraz mam sie zapisac na czerwiec i zobaczymy, dla niego najwazniejsze ze odblokowałam sie psychicznie i fizycznie po HSG.

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Witam laseczki :) ja późno, bo byl grill u dziadkow męża :D napchalam sie po sam czubek :) poza tym poranny test już wyszedł tłusty, mocno czerwony, co zasmucilo, ucieszylo i zmotywowało męża (wszystko na raz-falami ) :), ucieszyl test, zmartwiły wydatki szykujące się, a zmootywowalo go to do dorabiania :) i szuka teraz biznesu :) Miłej niedzieli Aniołeczki :)

    widzisz kochana jest co raz lepiej :) a kiedy masz do lekarza isc?

    jest jest a to dopiero początek :) do lekarza w tygodniu, jutro odbieram betę, pewnie będzie niska, ale testy są mocne, z racji straty maluszka teraz lekarz chce szybko wizyty :*

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nie nic nie dostałam, teraz mam sie zapisac na czerwiec i zobaczymy, dla niego najwazniejsze ze odblokowałam sie psychicznie i fizycznie po HSG.

    a co ci sie stalo po tym badaniu ?? ja to tez przechodziłam i bolało jak diabli. ale nie zebym jakos zle sie czuła, wercz przeciwnie bo juz mialam to za soba.
    szkoda ze ic ci nie dal.... a kiedy mialas to badanie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2013, 17:51

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 maja 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    sylvia wrote:
    współczuje... ale dasz rade :)

    niestety... jak zaciążycie i urodzicie poczujecie ten smak zycze i zycze z calego serduszka :) ale nie jest tak zle, jestem juz przyzwyczajona i nie ma mowy o zostawieniu mlodego pod opiekom drugiej osoby albo familii... serce by mi pekło :) raz zostwailam to myslalam ze ktos mnie rozdarl na pol.

    Ja Cię rozumiem, też sama zajmowałam się moją córeczką i nie żałuje tej decyzji. Niejedokrotnie słyszałam ,że to jest straszne nie ma swojego życia ale wszystkie ważne wydarzenia spędzaliśmy z córeczką i to było cudowne. Mamy z nią ogromną więź ,której zapewne by nie było gdybym przekazała ją osobą trzecim pod opiekę.

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    mamuleska wrote:
    deJzi wrote:
    mamuleska nie denerwuj chlopa !!!! hihihi

    ok ja zmykam na obiadek smacznego laseczki milej niedzieli

    Jakby tu było NIE LUBIĘ to bym na 1000% zaznaczyła. Ty Brutusie przeciwko mnie!
    Ale ogólnie jestem taka nerwowa, że tylko iskra mi potrzebna...

    melisie polecam i masaż stop... do mężusia na masaż, moze byc i sexi masaz :)
    zrelaksuj sie kąpiel

    jaki ty masz dzień cyklu teraz??

    Dziś mój 18dc. Tak na wyczucie, nie znamy się aż tak dobrze z moim ciałem, owulację miałam w poniedziałek czyli 12dc. A że i cykle po 21 dni mi się zdarzały, może to być nawet zespół napięcia przed @. Katastrofa. Podbrzusze mnie kłuje i czuję tam takie napięcie, skurcz... Trudno to nazwać. Jakbym kamień nosiła. A plecy mi tak nawalają, że szok. Jakby mnie ktoś po nerkach skopał. Serio.
    I chodzę podkurw... bo się z chłopem nie możemy dogadać. I zero czułości i zainteresowania z jego strony. No chyba, że klepanie po tyłku można pod to zakwalifikować. I okosił mi baran, inaczej go rano wyzywałam, moje świeżo posadzone tawuły. Ślepy czy co? I moje dziecko znów ma anginę od wczoraj. Piątą w trzy miesiące. I martwię się. I kombinuję, gdzie tu do laryngologa i immunologa po weekendzie uderzać. I czy znów będą jaja, że na antybiotyki nie reaguje (nie dziwię się, po tylu kuracjach).
    I śni mi się praca. Ta do której wracam po wychowawczym, już za tydzień... Stresuję się. Gdybym miała od zaraz inną opcję, rzuciłabym to od zaraz...
    Wyżaliłam się. Dziękuję

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    nie nic nie dostałam, teraz mam sie zapisac na czerwiec i zobaczymy, dla niego najwazniejsze ze odblokowałam sie psychicznie i fizycznie po HSG.

    a co ci sie stalo po tym badaniu ?? ja to tez przechodziłam i bolało jak diabli. ale nie zebym jakos zle sie czuła, wercz przeciwnie bo juz mialam to za soba.
    szkoda ze ic ci nie dal.... a kiedy mialas to badanie??

    miałam robione 1 marca i potwierdzam bol jest okropny tak glosno krzyczałam ze pewnie było mnie słychac na całym oddziale ale czego sie nie robi dla upragnionego maluszka. i po tym badaniu zaszłam juz w drugim cyklu, lekarz mowił ze po tym mogłam sie odblokowac psychicznie bo wiedziałam ze nic powazniejszego sie tam nie dzieje a fizycznie bo przepchali mi jajowody bo mam na nich niewielkie wodniaki i to mi je zweza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Witam laseczki :) ja późno, bo byl grill u dziadkow męża :D napchalam sie po sam czubek :) poza tym poranny test już wyszedł tłusty, mocno czerwony, co zasmucilo, ucieszylo i zmotywowało męża (wszystko na raz-falami ) :), ucieszyl test, zmartwiły wydatki szykujące się, a zmootywowalo go to do dorabiania :) i szuka teraz biznesu :) Miłej niedzieli Aniołeczki :)

    widzisz kochana jest co raz lepiej :) a kiedy masz do lekarza isc?

    jest jest a to dopiero początek :) do lekarza w tygodniu, jutro odbieram betę, pewnie będzie niska, ale testy są mocne, z racji straty maluszka teraz lekarz chce szybko wizyty :*

    i bardzo dobrze ja jeszcze załuje ze szybciej sie nie wybrałam do lekarza, moze dałby jakies tabletki na podtrzymanie a tak znow musze czekac i ten cykl tez moge juz na straty spisac :(

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    sylvia wrote:
    współczuje... ale dasz rade :)

    niestety... jak zaciążycie i urodzicie poczujecie ten smak zycze i zycze z calego serduszka :) ale nie jest tak zle, jestem juz przyzwyczajona i nie ma mowy o zostawieniu mlodego pod opiekom drugiej osoby albo familii... serce by mi pekło :) raz zostwailam to myslalam ze ktos mnie rozdarl na pol.

    Ja to znam z autopsji, chociaż mały ma już 3,5 roku i teraz jest dużo łatwiej. Zanim wróciłam do pracy, pójście do sklepu po chleb, było prawdziwą wyprawą. A jak zaczęłam pracować, mieliśmy opiekunkę. Ale z racji tego, że do pracy miałam 5 minut piechotą, przychodziła łaskawie 15 minut wcześniej i wychodziła 15 minut po skończonej przeze mnie pracy. Więc nie było mowy, żebym po drodze kupiła chociaż bułkę, o załatwieniu czegokolwiek innego nie wspomnę. Czułam się jak na smyczy. Mały był chyba ze mną wszędzie, we wszystkich możliwych urzędach, bankach, sklepach, gabinetach lekarskich... Ale za to jest teraz otwarty, odważny i straszna mądrala.

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie która kiedy testuje pochwalcie sie u mnie dzisiaj mega ochota na przed chwilką była i chyba na 1 sie nie skończy a dzień jeszcze długi

    Ja testuje za tydzień :)

    powodzenia :)

    Asi lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    deJzi wrote:
    mamuleska wrote:
    deJzi wrote:
    mamuleska nie denerwuj chlopa !!!! hihihi

    ok ja zmykam na obiadek smacznego laseczki milej niedzieli

    Jakby tu było NIE LUBIĘ to bym na 1000% zaznaczyła. Ty Brutusie przeciwko mnie!
    Ale ogólnie jestem taka nerwowa, że tylko iskra mi potrzebna...

    melisie polecam i masaż stop... do mężusia na masaż, moze byc i sexi masaz :)
    zrelaksuj sie kąpiel

    jaki ty masz dzień cyklu teraz??

    Dziś mój 18dc. Tak na wyczucie, nie znamy się aż tak dobrze z moim ciałem, owulację miałam w poniedziałek czyli 12dc. A że i cykle po 21 dni mi się zdarzały, może to być nawet zespół napięcia przed @. Katastrofa. Podbrzusze mnie kłuje i czuję tam takie napięcie, skurcz... Trudno to nazwać. Jakbym kamień nosiła. A plecy mi tak nawalają, że szok. Jakby mnie ktoś po nerkach skopał. Serio.
    I chodzę podkurw... bo się z chłopem nie możemy dogadać. I zero czułości i zainteresowania z jego strony. No chyba, że klepanie po tyłku można pod to zakwalifikować. I okosił mi baran, inaczej go rano wyzywałam, moje świeżo posadzone tawuły. Ślepy czy co? I moje dziecko znów ma anginę od wczoraj. Piątą w trzy miesiące. I martwię się. I kombinuję, gdzie tu do laryngologa i immunologa po weekendzie uderzać. I czy znów będą jaja, że na antybiotyki nie reaguje (nie dziwię się, po tylu kuracjach).
    I śni mi się praca. Ta do której wracam po wychowawczym, już za tydzień... Stresuję się. Gdybym miała od zaraz inną opcję, rzuciłabym to od zaraz...
    Wyżaliłam się. Dziękuję

    no kochana to ty moze jestes juz w ciazy jestes takie objawy te plecy ten brzuszek... :)

    choroby syna :) współczuje..okropność jak dziecko sie rozchoruje..
    bidulek ten twoj mezus przy tobie... nie denerwuj sie tak... :)
    wiesz jak ja zaszlam w ciaze to mialam straszne huśtawki nastroju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2013, 18:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    nie nic nie dostałam, teraz mam sie zapisac na czerwiec i zobaczymy, dla niego najwazniejsze ze odblokowałam sie psychicznie i fizycznie po HSG.

    a co ci sie stalo po tym badaniu ?? ja to tez przechodziłam i bolało jak diabli. ale nie zebym jakos zle sie czuła, wercz przeciwnie bo juz mialam to za soba.
    szkoda ze ic ci nie dal.... a kiedy mialas to badanie??

    miałam robione 1 marca i potwierdzam bol jest okropny tak glosno krzyczałam ze pewnie było mnie słychac na całym oddziale ale czego sie nie robi dla upragnionego maluszka. i po tym badaniu zaszłam juz w drugim cyklu, lekarz mowił ze po tym mogłam sie odblokowac psychicznie bo wiedziałam ze nic powazniejszego sie tam nie dzieje a fizycznie bo przepchali mi jajowody bo mam na nich niewielkie wodniaki i to mi je zweza.

    moge cie pocieszyc bol porodowy jest slabszy :) no ale szkoda ze ci nic nie dal bo u ciebie to sie ciagnie bez rezultatu

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    ;oniqa ja tam nie testuję bo nie mam po co :-) wiadomo ,że @@@@ będzie ;-)

    spokojnie zostało jeszcze troche czasu tempka podrośnie i będzie zielona kropeczka :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziewczynki wyłączam kompa, obowiazki czekaja papa
    milego wieczorku dla nie których serduszkowych, nie nerwowych :)
    dobrej nocki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2013, 18:30

    ;oniqa lubi tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ