X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    I powiem Wam, że po tym 29 kwietnia, po usg juz dałam na luz sobie, skoro nie było owu to odpuściłam sobie, i wtedy się udało..czyli naprawdę coś w tym jest..

    czyli, że owulke miałaś dopiero po 29 kwietnia? bo się zagubiłam troszkę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    dziewczyny, beta będzie po 14-15 dopiero :) niedzielny test za to był już mocny więc jestem spokojna :)

    ok to musimy cierpliwie czekac :)

    Obiecuję, że zaraz po powrocie dam wam znać :) dzisiaj mam taki zalatany dzień, makabra wręcz...a w niedzielę będę pracować na Komunii cały dzień..

    tylko zebys za bardzo sie nie zmeczyła i uwazaj na siebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    I powiem Wam, że po tym 29 kwietnia, po usg juz dałam na luz sobie, skoro nie było owu to odpuściłam sobie, i wtedy się udało..czyli naprawdę coś w tym jest..

    bo tak to jest i cuda sie zdazaja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja jeszcze musze czekac 9 dni, ale nie nakrecam sie bo czuje sie zwyczajnie, a w tamtym "udanym" cyklu juz 5 dni po owulacji zaczeły sie bole głowy, zawroty głowy i zgaga i najwazniejsze brak bolu piersi a teraz jest tak jak zawsze :( :( :(

    kaarolaa bądź dobrej myśli...jeśli w tamtym miesiącu się udało, to jak nie teraz to w kolejnym na pewno się uda! musisz w to wierzyć!:*

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    I powiem Wam, że po tym 29 kwietnia, po usg juz dałam na luz sobie, skoro nie było owu to odpuściłam sobie, i wtedy się udało..czyli naprawdę coś w tym jest..

    czyli, że owulke miałaś dopiero po 29 kwietnia? bo się zagubiłam troszkę ;)

    tak :) na usg 29.04 nic nie było :) były niepęknięte pęcherzyki, więc gin mi dał hormony na regulację, ale nie były to anty. Odpuściłam ten maj już, bo dopiero na koniec maja moglam coś dzialać, ale musialam robić testy żeby w razie "w" przestać łykać leki. No i jakoś się udało, ani ja ani lekarz nie wiemy jak i kiedy :) ale po 29.04 :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle dziewczynki to w którym dniu po owulacji można już zrobić test? czy np. w 10 dniu może już coś wyjść?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    dziewczyny, beta będzie po 14-15 dopiero :) niedzielny test za to był już mocny więc jestem spokojna :)

    ok to musimy cierpliwie czekac :)

    Obiecuję, że zaraz po powrocie dam wam znać :) dzisiaj mam taki zalatany dzień, makabra wręcz...a w niedzielę będę pracować na Komunii cały dzień..

    tylko zebys za bardzo sie nie zmeczyła i uwazaj na siebie :)

    Wiem Karolciu :* postaram się, ale pieniążki się przydadzą :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    I powiem Wam, że po tym 29 kwietnia, po usg juz dałam na luz sobie, skoro nie było owu to odpuściłam sobie, i wtedy się udało..czyli naprawdę coś w tym jest..

    czyli, że owulke miałaś dopiero po 29 kwietnia? bo się zagubiłam troszkę ;)

    tak :) na usg 29.04 nic nie było :) były niepęknięte pęcherzyki, więc gin mi dał hormony na regulację, ale nie były to anty. Odpuściłam ten maj już, bo dopiero na koniec maja moglam coś dzialać, ale musialam robić testy żeby w razie "w" przestać łykać leki. No i jakoś się udało, ani ja ani lekarz nie wiemy jak i kiedy :) ale po 29.04 :)

    Emilka to ile w takim razie dni po owulacji test Ci wyszedł pozytywny???
    a może TY już byłaś w ciąży jak byłaś u lekarza i mimo to miałaś pęcherzyki? a co dał Ci na regulację? luteinę?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    a tak w ogóle dziewczynki to w którym dniu po owulacji można już zrobić test? czy np. w 10 dniu może już coś wyjść?

    U mnie właśnie tyle było, naprawdę nie wiem jak to możliwe, nawet nigdy bym nie pomyślała.. Chyba że to pozamaciczna i dlatego te pecherzyki zostały całe.. No i też piłam zioła na stymulację owu ( o.sroki nr 3- to był 1 cykl z nimi) i może tak namieszały.

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kaarolaa wrote:
    ja jeszcze musze czekac 9 dni, ale nie nakrecam sie bo czuje sie zwyczajnie, a w tamtym "udanym" cyklu juz 5 dni po owulacji zaczeły sie bole głowy, zawroty głowy i zgaga i najwazniejsze brak bolu piersi a teraz jest tak jak zawsze :( :( :(

    kaarolaa bądź dobrej myśli...jeśli w tamtym miesiącu się udało, to jak nie teraz to w kolejnym na pewno się uda! musisz w to wierzyć!:*

    jeszcze jestem dopiero 22 okaze sie czy bede happy czy raczej smutna...

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko WSK nie masz pojęcia jak się cieszę już długo nie zaglądałam tu a tu takie widomości no musi być dobrze no jak Tobie się udało to ja też liczę na taki cudzik super kochana czekam na więcej wiadomości ;-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    I powiem Wam, że po tym 29 kwietnia, po usg juz dałam na luz sobie, skoro nie było owu to odpuściłam sobie, i wtedy się udało..czyli naprawdę coś w tym jest..

    czyli, że owulke miałaś dopiero po 29 kwietnia? bo się zagubiłam troszkę ;)

    tak :) na usg 29.04 nic nie było :) były niepęknięte pęcherzyki, więc gin mi dał hormony na regulację, ale nie były to anty. Odpuściłam ten maj już, bo dopiero na koniec maja moglam coś dzialać, ale musialam robić testy żeby w razie "w" przestać łykać leki. No i jakoś się udało, ani ja ani lekarz nie wiemy jak i kiedy :) ale po 29.04 :)

    Emilka to ile w takim razie dni po owulacji test Ci wyszedł pozytywny???
    a może TY już byłaś w ciąży jak byłaś u lekarza i mimo to miałaś pęcherzyki? a co dał Ci na regulację? luteinę?

    Nieeee :/ grubszy kaliber- Estrogeny czyste i progesteron. Z tym, że byłam już na końcu cyklu a on mi kazał łykać estrogeny wtedy ( powinno się je brać do owulacji tylko, to hormony I fazy, w II powinnam brać progesteron).. i tego się boję , że coś mogły zrobić maluszkowi, brałam je tylko 8 dni więc może nic sie nie stało, myślę pozytywnie :) wyszedł mi 9-10 dni po owu (jeśli była po 29.04).. pierwsze 3 testy były ale słabe, pod wykresem mam zdjęcia, dopiero ten niedzielny wyszedł ładny :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Emilko WSK nie masz pojęcia jak się cieszę już długo nie zaglądałam tu a tu takie widomości no musi być dobrze no jak Tobie się udało to ja też liczę na taki cudzik super kochana czekam na więcej wiadomości ;-)

    :****** Od tamtej pory testu wierzę na 100% w cuda. Modlitwa do św. Dominika i JPII pomogły, wiem to :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    I powiem Wam, że po tym 29 kwietnia, po usg juz dałam na luz sobie, skoro nie było owu to odpuściłam sobie, i wtedy się udało..czyli naprawdę coś w tym jest..

    czyli, że owulke miałaś dopiero po 29 kwietnia? bo się zagubiłam troszkę ;)

    tak :) na usg 29.04 nic nie było :) były niepęknięte pęcherzyki, więc gin mi dał hormony na regulację, ale nie były to anty. Odpuściłam ten maj już, bo dopiero na koniec maja moglam coś dzialać, ale musialam robić testy żeby w razie "w" przestać łykać leki. No i jakoś się udało, ani ja ani lekarz nie wiemy jak i kiedy :) ale po 29.04 :)

    Emilka to ile w takim razie dni po owulacji test Ci wyszedł pozytywny???
    a może TY już byłaś w ciąży jak byłaś u lekarza i mimo to miałaś pęcherzyki? a co dał Ci na regulację? luteinę?

    Nieeee :/ grubszy kaliber- Estrogeny czyste i progesteron. Z tym, że byłam już na końcu cyklu a on mi kazał łykać estrogeny wtedy ( powinno się je brać do owulacji tylko, to hormony I fazy, w II powinnam brać progesteron).. i tego się boję , że coś mogły zrobić maluszkowi, brałam je tylko 8 dni więc może nic sie nie stało, myślę pozytywnie :) wyszedł mi 9-10 dni po owu (jeśli była po 29.04).. pierwsze 3 testy były ale słabe, pod wykresem mam zdjęcia, dopiero ten niedzielny wyszedł ładny :)

    No to rzeczywiście to skomplikowane hehe, ale najważniejsze, że się udało :) cudnie ;) ja się zastanawiam właśnie, że może też spróbuję sobie test zrobić wcześniej, żeby na wszelki wypadek szybko zareagować, jakąś luteinę wziać dla pewności...jeszcze kilka dni, dzisiaj już mnie coś zaczyna kręcić w brzuchu, chyba już z nerwów hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    a tak w ogóle dziewczynki to w którym dniu po owulacji można już zrobić test? czy np. w 10 dniu może już coś wyjść?

    to zalezy czasami wychodzi, ale lepiej poczekac do terminu @ albo 2 dni po terminie zrobic. ja robiłam 14 dni po owulacji i był negatywny a juz 16 była lekka kreska ktora ciezko było zobaczyc takze to roznie bywa :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Nusia wrote:
    Emilka WSK wrote:
    I powiem Wam, że po tym 29 kwietnia, po usg juz dałam na luz sobie, skoro nie było owu to odpuściłam sobie, i wtedy się udało..czyli naprawdę coś w tym jest..

    czyli, że owulke miałaś dopiero po 29 kwietnia? bo się zagubiłam troszkę ;)

    tak :) na usg 29.04 nic nie było :) były niepęknięte pęcherzyki, więc gin mi dał hormony na regulację, ale nie były to anty. Odpuściłam ten maj już, bo dopiero na koniec maja moglam coś dzialać, ale musialam robić testy żeby w razie "w" przestać łykać leki. No i jakoś się udało, ani ja ani lekarz nie wiemy jak i kiedy :) ale po 29.04 :)

    Emilka to ile w takim razie dni po owulacji test Ci wyszedł pozytywny???
    a może TY już byłaś w ciąży jak byłaś u lekarza i mimo to miałaś pęcherzyki? a co dał Ci na regulację? luteinę?

    Nieeee :/ grubszy kaliber- Estrogeny czyste i progesteron. Z tym, że byłam już na końcu cyklu a on mi kazał łykać estrogeny wtedy ( powinno się je brać do owulacji tylko, to hormony I fazy, w II powinnam brać progesteron).. i tego się boję , że coś mogły zrobić maluszkowi, brałam je tylko 8 dni więc może nic sie nie stało, myślę pozytywnie :) wyszedł mi 9-10 dni po owu (jeśli była po 29.04).. pierwsze 3 testy były ale słabe, pod wykresem mam zdjęcia, dopiero ten niedzielny wyszedł ładny :)

    No to rzeczywiście to skomplikowane hehe, ale najważniejsze, że się udało :) cudnie ;) ja się zastanawiam właśnie, że może też spróbuję sobie test zrobić wcześniej, żeby na wszelki wypadek szybko zareagować, jakąś luteinę wziać dla pewności...jeszcze kilka dni, dzisiaj już mnie coś zaczyna kręcić w brzuchu, chyba już z nerwów hehe

    Nie stresuj się myszko :) Zobacz jaki maj jest...płodny :) Uda się, pamiętaj, nastawienie! I zmiana opisu nad wykresem :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie staram się nie stresować, ale dzisiaj jakoś mnie tak dopadło hehe, a co do opisu to jaki powinnam dać??? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Nusia wrote:
    a tak w ogóle dziewczynki to w którym dniu po owulacji można już zrobić test? czy np. w 10 dniu może już coś wyjść?

    to zalezy czasami wychodzi, ale lepiej poczekac do terminu @ albo 2 dni po terminie zrobic. ja robiłam 14 dni po owulacji i był negatywny a juz 16 była lekka kreska ktora ciezko było zobaczyc takze to roznie bywa :)

    najgorsze jest to czekanie, najlepiej byłoby zająć czymś głowę, żeby nie myśleć. Ja chyba zrobię sobie test w piątek, zobaczymy :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napisałam, ze w tym miesiącu zachodzę i już :) zmieniałam opis jakoś właśnie w okolicach 29.04 :)

    Nusia, Asi lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to ja też zaraz coś wymyślę ;) może akurat poskutkuje ;)

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ