X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    Emilka i nie stresuj betą ja zaczynałam z niższego pułau

    Wiem kochanie, jestem spokojna :) zwłaszcza ze rodzinka z mojej strony pęka z radości (zwł. mama i ojczym) i obiecali rozpieszczać maluszka, mamy więc pomoc :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kasiaks wrote:
    Emilka i nie stresuj betą ja zaczynałam z niższego pułau

    Wiem kochanie, jestem spokojna :) zwłaszcza ze rodzinka z mojej strony pęka z radości (zwł. mama i ojczym) i obiecali rozpieszczać maluszka, mamy więc pomoc :)

    no to zazdroszcze spokoju, ja jestem cała zestresowana od pierwszego pozytywnego testu :D

    deJzi lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 13 maja 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się wpatruję w moje notatki, bo wykresu w tym miesiącu nie robię, jak sroka, nie powiem w co... Już mi zaczyna odbijać. A miało być tak bezstresowo w tym miesiącu. Byle do 20-stego. Ahhhhh
    Dobrej nocki

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 13 maja 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny , ostatnio sie nie odzywałam , ale podczytywałam Was kurcze boli mnie lewy jajnik , a jak dzwigam (praca fizyczna) to kłuje , piersi nabrzmiałe , a na wykresie zaznaczona owu 18 dc cyklu ale nie wierzę w ten detektor owu była gdzies 12, 13 dc czułam to

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 13 maja 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś pytała co u tych które miały zielono. U mnie kiepsko bo plamienie już drugi dzień i myślę, że przejdzie w @. Moja słaba krecha na teście najwyraźniej nie do końca zwiastowała ciążę. Za to @ spóźnia się już tydzień i czuję się fatalnie. Jak by hormony nieźle nie mogły się pozbierać i unormować. Martwi mnie już nie sam brak ciąży a długość cyklu. W piątek idę do gina na potwierdzenie, że w brzuchu czysto i może się dowiem co dalej. To trzeci cykl od odstawienia antykoncepcji hormonalnej i wszystko powinno być już unormowane a mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Nawet ta długość cyklu najpierw 28 i 27 dni a teraz już mija 35dc. Tak wiec teraz nawet nie wiem czego się spodziewać po kolejnym cyklu jak go wreszcie zacznę...

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane, witam Was z rana
    U mnie dzisiaj niestety spadek temperatury a to dopiero 7 dpo, nie wiem co jest grane, mam nadzieję, że nie dostanę jutro @ :-(, głowa mi pęka i mnie mdłi od rana, już chyba z nerwów!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 04:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Kiedy powinno mierzyć się temperature? Po miesiączce czy w jej 1 dniu ??

    tempke mierzymy zaraz po otwarciu oka po przebudzeniu :) naj lepiej o tej samej porze. w ustach pod jezykiem albo pochwa.:) ( ja robilam w tych drugich ustach :) bardziej wiarygodna... przynajmniej dla mnie ) jak robiesz ja na dole to po okresie zeby sie nie babrac a jak u gory to mozesz w 1 dzien jak masz okres. az do nastepnej miesiaczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    moja szyjka jest nisko średnia i zamknięta jak myslicie bo @ ma byc 22.05 a w ciązy jak ta szyjka ma wyglądać?

    niby ma byc wysoko i zamknieta... mnie zdziwilo przed okresem ze moja szyjka byla wysoko a nie nisko i zrobilam tesciora a tam 2 kreski :) ale tylko jakims cudem mi wyszly tak wczesnie 2 kreski :) zawsze mialam po planowanej malpie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Konwalia nie zbijałam wcale. Pierwszy raz badałam prolaktynę i okazało się, że jest wszystko ok :)

    to bardzo bobra wiadomosc ze wszystko ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kasiaks wrote:
    Emilka i nie stresuj betą ja zaczynałam z niższego pułau

    Wiem kochanie, jestem spokojna :) zwłaszcza ze rodzinka z mojej strony pęka z radości (zwł. mama i ojczym) i obiecali rozpieszczać maluszka, mamy więc pomoc :)

    ale tylko rodzina z twojej strony ?? a tesciowa juz wie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    A ja się wpatruję w moje notatki, bo wykresu w tym miesiącu nie robię, jak sroka, nie powiem w co... Już mi zaczyna odbijać. A miało być tak bezstresowo w tym miesiącu. Byle do 20-stego. Ahhhhh
    Dobrej nocki

    my wszytkie tak mamy ja jak nadchodzi wlasciwy moment to sie stresujemy :) bedzie bobrze musi byc...
    a wiecie co ja wcale nie mialam dnia plodnego z wodospadem bylam suchutka i pprosze zlapalo.... teraz mi sie przypomnialo.. musialam wkladac paluch i sprawdzac jaki sluz jest.. byl przezroczysty to tyle..

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    hej Dziewczyny , ostatnio sie nie odzywałam , ale podczytywałam Was kurcze boli mnie lewy jajnik , a jak dzwigam (praca fizyczna) to kłuje , piersi nabrzmiałe , a na wykresie zaznaczona owu 18 dc cyklu ale nie wierzę w ten detektor owu była gdzies 12, 13 dc czułam to

    tez tak mysle :) oby sie udalo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owulka chyba się dopiero zbliża chociaż owu ją już zaznaczyło ale mi się wydaję że dopiero będzie :) wiec musimy z M brać się do roboty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Któraś pytała co u tych które miały zielono. U mnie kiepsko bo plamienie już drugi dzień i myślę, że przejdzie w @. Moja słaba krecha na teście najwyraźniej nie do końca zwiastowała ciążę. Za to @ spóźnia się już tydzień i czuję się fatalnie. Jak by hormony nieźle nie mogły się pozbierać i unormować. Martwi mnie już nie sam brak ciąży a długość cyklu. W piątek idę do gina na potwierdzenie, że w brzuchu czysto i może się dowiem co dalej. To trzeci cykl od odstawienia antykoncepcji hormonalnej i wszystko powinno być już unormowane a mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Nawet ta długość cyklu najpierw 28 i 27 dni a teraz już mija 35dc. Tak wiec teraz nawet nie wiem czego się spodziewać po kolejnym cyklu jak go wreszcie zacznę...

    nie zwlekaj z ginkiem powinnas zrobic przegald hormonkow i podwozia :) ale po tabsach to sie moze dlugo regulowac... :) ja po tabsach jak odstawilam to plamilam caly czas..
    i wiecie co juz nigdy w zycu nie bede brala tabsow... teraz po ciazy zainstaluje sobie spiralke...
    wiem, wiem ,ze jak kobiety nie rodziły nigdy nie powinny uzywac spiralek...
    ale nie skusze sie na tabsy bo nie masz wogole ochoty na sex... wiec po ciazy czas zamknac to wszystko spiralkom :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 04:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    u mnie owulka chyba się dopiero zbliża chociaż owu ją już zaznaczyło ale mi się wydaję że dopiero będzie :) wiec musimy z M brać się do roboty :)

    dobrze robisz bzykaj sie jak jest sluz przezroczysty :) do puki nie bedzie bialego :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie z rana :)
    o dziwo jestem spokojniejsza bo wstalam dzis o 6 O.o i czuje sie wyspana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 05:02

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    u mnie owulka chyba się dopiero zbliża chociaż owu ją już zaznaczyło ale mi się wydaję że dopiero będzie :) wiec musimy z M brać się do roboty :)

    dobrze robisz bzykaj sie jak jest sluz przezroczysty :) do puki nie bedzie bialego :)

    Dokładnie tak bo ten detektor coś oszukuję :D mam nadzieję że nam wszystkim się w tym miesiącu uda :)


    A Tobie deJzi bardzo bardzo gratuluje i zarażaj nas tu :)

    deJzi lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 14 maja 2013, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki;);)czasami nam organizm płata figle i śluz się zmienia itp ja np zaszłam wcześniej w dni niepłodne i bylam na 100%pewna że nie będzie owulacji.i bardzo szybko czułam kłócia jajnika ale troche inaczej niż na okres. a dziś mam lenia wziełam wolne i siedze w domciu

    Miriam lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 14 maja 2013, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) mój wykres jakiś dziwny test z rańca negatywny już sama nie wiem co jest

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 14 maja 2013, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia a @ kiedy powinien być?

    relg3e5ejwatx9hx.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ