X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    zazdroszczę Ci tego stanu :) ja już raczej tracę nadzieję na ten cykl, myślę już co zrobić, żeby się udało za miesiąc...

    Po co za miesiąc. Przecież teraz się uda! Trzymam kciuki!

    eunika lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    eunika wrote:
    zazdroszczę Ci tego stanu :) ja już raczej tracę nadzieję na ten cykl, myślę już co zrobić, żeby się udało za miesiąc...

    Po co za miesiąc. Przecież teraz się uda! Trzymam kciuki!

    jeśli masz rację to będę najszczęśliwsza na świecie :) tylko mnie ten sluz martwi...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    powiedzcie mi dziewczyny czy Wy też tak macie że po ovulacji macie strasznie twardy brzuch, macie mdłości i plecy Was bolą boja własnie tak mam zjadłam troche i wymiotować mi się chce :(

    ja w poprzednim cyklu po owu miałam okropne mdłości codziennie aż do @, ból pleców też mi się zdarza np. wczoraj i często przed @ a twardy brzuszek- dzisiaj mam :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    powiedzcie mi dziewczyny czy Wy też tak macie że po ovulacji macie strasznie twardy brzuch, macie mdłości i plecy Was bolą boja własnie tak mam zjadłam troche i wymiotować mi się chce :(

    Nigdy tak nie miałam. Ale w tym cyklu plecy mi tak dają popalić, że szok. Właśnie tak ze dwa dni po owulacji się zaczęło.

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    mamuleska wrote:
    eunika wrote:
    zazdroszczę Ci tego stanu :) ja już raczej tracę nadzieję na ten cykl, myślę już co zrobić, żeby się udało za miesiąc...

    Po co za miesiąc. Przecież teraz się uda! Trzymam kciuki!

    jeśli masz rację to będę najszczęśliwsza na świecie :) tylko mnie ten sluz martwi...

    Śluz może wiele rzeczy oznaczać. Zignoruj! Czekaj cierpliwie na rozwój akcji.
    A najszczęśliwszą mamą na świecie ja już jestem! Ale trzymam dla ciebie miejsce tuż za mną! Tylko mnie jakimiś @ nie zmuszaj, żebym je komuś innemu odsąpiła! zabraniam

    eunika lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam spać ale nie da rady. Niby jestem zmęczona ale nie zasnę. Cuda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2013, 16:26

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    eunika wrote:
    mamuleska wrote:
    eunika wrote:
    zazdroszczę Ci tego stanu :) ja już raczej tracę nadzieję na ten cykl, myślę już co zrobić, żeby się udało za miesiąc...

    Po co za miesiąc. Przecież teraz się uda! Trzymam kciuki!

    jeśli masz rację to będę najszczęśliwsza na świecie :) tylko mnie ten sluz martwi...

    Śluz może wiele rzeczy oznaczać. Zignoruj! Czekaj cierpliwie na rozwój akcji.
    A najszczęśliwszą mamą na świecie ja już jestem! Ale trzymam dla ciebie miejsce tuż za mną! Tylko mnie jakimiś @ nie zmuszaj, żebym je komuś innemu odsąpiła! zabraniam

    no dobrze, dobrze, już jestem optymistyczna :) oby się udało, oby się udało :) póki @ nie przyjdzie czekam :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny uciekam będe jutro :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 20 maja 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam skierowanie na prolaktynę czy ktoś może powiedzieć za co ona jest odpowiedzialna???

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska tak jestem pielęgniarką radiologiczną, i jednocześnie pracuje w medycznym sklepie to też czasem rezeba dzwignąć pudła z pieluchami itd. test zakupiłam zrobie jutro rano okres w piatek powinien być albo nie wieć powinien wyjść test ale mam przeczucie że nic z tego.wszystkim nowym mamusiom gratuluje

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że plamienie powoli ustępuje, ale może to tylko złudzenie. Plamienie było skąpe i miało kolor kawy z mlekiem. Zobaczymy, czy minie czy dostanę @ 9 dni za wcześnie. Byle do jutra

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim zaciazonym :* <3 Mi nie jest chyba pisane zostac mama :( Mam dolka :( jutro ide sie przejsc po wszystkich klinikach leczenia nieplodnosci na NFZ jakie sa w Katowicach :d mam nadzieje cos znalezc i od razu sie zapisac :D

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    mamuleska tak jestem pielęgniarką radiologiczną, i jednocześnie pracuje w medycznym sklepie to też czasem rezeba dzwignąć pudła z pieluchami itd. test zakupiłam zrobie jutro rano okres w piatek powinien być albo nie wieć powinien wyjść test ale mam przeczucie że nic z tego.wszystkim nowym mamusiom gratuluje

    No to miałam nosa, zgadywałam. A pieluchy to rzeczywiście ciężar. Takie pudło: 3 paczki po 30 sztuk to sobie waży. Oszczędzaj się i po paczuszce noś.
    Jak chcesz robić test, to się ogranicz z płynami wieczorem, żeby maksymalnie zagęścić mocz. Chociaż jak na moją wiedzę może być jeszcze za wcześnie, żeby wyszedł.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wróciłaś co się z Tobą działo?

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Wydaje mi się, że plamienie powoli ustępuje, ale może to tylko złudzenie. Plamienie było skąpe i miało kolor kawy z mlekiem. Zobaczymy, czy minie czy dostanę @ 9 dni za wcześnie. Byle do jutra

    A ja trzymam kciuki tak mocno, że @ nie za 9 dni ale za 9 miesięcy zobaczysz. I tego ci życzę. Całuję

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuleska, dziękuję :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam
    A kiedy twój termin testowania?
    Trzymam dla ciebie miejsce na liście.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie wiem może uda mi się wstrzymać do środowego poranka.no właśnie z tymi płynami to ciężko bo ja ogólnie dużo pije a a tak przed @ to już w ogóle.Ale jutro wzięłam sobie wolne bo troche spraw na mieście więc zleci szybko. a u ciebie jak samopoczucie mamuleska

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mnie właśnie lunęło. I powiem wam jedno, polskie góry są piękne o każdej porze i przy każdej pogodzie.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana moja Miriam - net mi padl :/ i te durnie nie potrafili ruszyc dupy i przyjechac naprawic :(

‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ