X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj góry nasze piękne ostatni raz widziałam w 2 klasie podstawówki. a teraz taki spacerek we dwoje ehh się rozmarzyłam

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    termin @ mam na 30 ale ovu zmieniło mi na 28 ale chyba nie będę szaleć i poczekam do 30 :) trzymaj trzymaj miejsce na liście najchętniej chciała bym już ale kurde niestety tak się nie da dziś mi się śniły dwie kreski na teście :D mam nadzieje że to był proroczy sen :D

    basiulkaa_89, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D miriam 3mam kciuki za proroczy sen

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka_89 ważne że w końcu naprawili :) aj nie dziękuje :P


    Kochane a jak wygląda nasza lista testujących bo kurde nie mogę jej odnaleźć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde baśka czytam wpisy i już sama zgłupiałam co się dzieje i co z tym testem bo zgłupiałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZALONA LISTA TESTOWANIA !!!!
    ALBO BEBE ALBO ZONK

    15.05 - Konwalia
    15.05 - Patii22
    18.05 - Juicca
    18.05 - basiulkaa_89
    20.05 - Ofelaine
    20.05 - ash
    21.05 - Nusia
    22.05 - kaarolaa
    22.05 - madzianka
    22.05 - mikusia
    23.05 - Matylda36
    23.05 - madzialenka
    24.05 - eunika
    25.05 - madzia123
    25.05 - samira
    26.05 - ninka
    26.05 - carolina84
    27.05 - Brava
    30.05 - Miriam
    30.05 - zielarka
    30.05 - Gośśśka
    31.05 - Klif
    31.05 - Eavonne
    32.05 - maximka84 :) 27

    01.06 - H30
    01.06 - Domi81
    01.06 - doris85
    07.06 - ;oniqa
    08.06 - annia
    10.06 - Jaga
    12.06 - juicca
    30.06 - Kami

    - ecencia
    - sylwia1808
    - Jolka76
    - adzia
    - Iwo123
    - gosia28
    - Nishi ( 3 miesiace kuracji )
    - annia
    - Koza
    - Insidia89
    - Tweety
    - jeszcze mam nadzieje
    - sylvia

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i chciałąm wam powiedzieć że mój mąż stwierdził że musi mi ukrócić korzystanie z kompa. Bo pierwsze co to wstanie z łóżka kawa i na forum;p;p

    Miriam, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jesteś sama madzia123 mój mówi to samo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah madzia123 skad ja to znam :D hehehe :D powiedz mu ze to norma :D

    Miriam no dupa u mnie z tymi testami !!! sama juz niewiem co jest !!!ale do gina ide w przyszlym tygodniu to mu wszystko powiem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym na twoim miejscu zwariowała i na bete pognała jak nic :D trzymam kciuki za zieloną kropkę niespodziewaną :D

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    termin @ mam na 30 ale ovu zmieniło mi na 28 ale chyba nie będę szaleć i poczekam do 30 :) trzymaj trzymaj miejsce na liście najchętniej chciała bym już ale kurde niestety tak się nie da dziś mi się śniły dwie kreski na teście :D mam nadzieje że to był proroczy sen :D

    Jak na 30, to już 28smego po nocy, coś powinno się pokazać.
    A snów nie ignoruj. Emilce się wyśniło.
    Mnie wczoraj rano śniło się, że moja koleżanka położna na kawę mnie zaprosiła do szpitala, hi hi Obudziłam się i musiałam zrobić test.

    Miriam lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż, jak mnie widzi przy komputerze, tylko stwierdza z przekąsem: mamuleska otworzyła okno na swiat.

    Miriam lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no ale niestety faceci nas nie rozumieją za prości w funkcjonowaniu są.Ja od 2 dni na swojego tylko warczę humorki mam niezłe,no ale chyba się już biedaczek zdążył przyzwyczać że raz w miesiącu nadchodzi tydzień grozy;p

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde a może polecicie jakiś dobry test taki jakiś super czuły tobym 28 po nocy zrobiła :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Miriam wrote:
    termin @ mam na 30 ale ovu zmieniło mi na 28 ale chyba nie będę szaleć i poczekam do 30 :) trzymaj trzymaj miejsce na liście najchętniej chciała bym już ale kurde niestety tak się nie da dziś mi się śniły dwie kreski na teście :D mam nadzieje że to był proroczy sen :D

    Jak na 30, to już 28smego po nocy, coś powinno się pokazać.
    A snów nie ignoruj. Emilce się wyśniło.
    Mnie wczoraj rano śniło się, że moja koleżanka położna na kawę mnie zaprosiła do szpitala, hi hi Obudziłam się i musiałam zrobić test.

    ile dni po owu robiłas i jaki :D

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam mężowi jedzonko podgrzać wadne jutro na dłużej jak m będzie w pracy w spokoju zaległości nadrobie w czytaniu miłego wieczoru

    Miriam lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    mamuleska wrote:
    Miriam wrote:
    termin @ mam na 30 ale ovu zmieniło mi na 28 ale chyba nie będę szaleć i poczekam do 30 :) trzymaj trzymaj miejsce na liście najchętniej chciała bym już ale kurde niestety tak się nie da dziś mi się śniły dwie kreski na teście :D mam nadzieje że to był proroczy sen :D

    Jak na 30, to już 28smego po nocy, coś powinno się pokazać.
    A snów nie ignoruj. Emilce się wyśniło.
    Mnie wczoraj rano śniło się, że moja koleżanka położna na kawę mnie zaprosiła do szpitala, hi hi Obudziłam się i musiałam zrobić test.

    ile dni po owu robiłas i jaki :D

    Ja wczoraj miałam 12dpo. I robiłam test vitam, u nas kosztuje 3,2zł.
    Przy synku robiłam taki nieznany test Julia, dostałam za free od przedstawiciela. Później nie widziałam ich już nigdzie. I pokazał 2 kreski a dwa dni później Pretest, reklamowany okrutnie, nic. Myślę, że marka bez znaczenia. Brałabym najtańszy dostępny ale tylko te z apteki. Przechowywanie, transport w nieokreślonych warunkach muszą mieć znaczenie.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja to bym na twoim miejscu zwariowała i na bete pognała jak nic :D trzymam kciuki za zieloną kropkę niespodziewaną :D

    A ja tego nie rozumiem. No ale nie wymagam, żeby każda kobieta od 4 tygodnia ciąży leżała, jak ja 4 lata temu, łykała po 10 tabletek dziennie i nosiła tylko białe majtki, żeby w razie czego, przy najmniejszym krwawym śladzie, natychmiast zareagować. Chociaż już teraz znam kilka takich osób, które zrobiłyby dużo, dużo więcej. Zawisły na lampie do góry nogami, żeby choć zwiększyć szansę na powodzenie...
    takie moje luźne odczucia

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi owu wyznaczyło na 15.02 wiec teoretycznie może wyjść tego 28 jeżeli się udało ale się nakręciłam chyba pójdę jutro do apteki i kupię :D as może lepiej 28 kupić żeby nie korciło :D u was kosztuje 3,2 to gdzie takie tanie testy są :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wieczorkiem, ja sie dzisiaj zapisałam do lekarza, termin mam na 10 czerwca co mnie zdziwiło bo zawsze musiałam czekac znacznie dłuzej :) zobaczymy czy ta wizyta bedzie juz szczesliwa czy powie mi co bedziemy dalej robic w mojej sprawie

    Miriam, mamuleska lubią tę wiadomość

‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ