X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe chyba trzeba tak zrobic :)
    dobranoc kochane...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    To tak jak ja kaarolaa..

    no prosze a juz myslałam ze zostałam tu sama :)

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif kochana, wydaje mi sie ze to twoje plamienie to wlasnie plamienie implantacyjne moze byc!!! OBY!!! Trzymam kciuki moja kochana!!! Ja tego nie mialam w pierwszej ciazy ale z tego co czytalam to ono wystepuje miedzy 6-10 dniem po owu. u ciebie by sie zgadzalo! a jesli nigdy tak wczesniej nie mialas to byc moze dzidziulek sie zadomawia :)
    ja natomiast dzis mam kiepski nastroj i chce mi sie plakac. bardzo bym chciala zeby sie udalo, staram sie nie myslec zbyt duzo ale momentami mnie juz to przerasta!
    mam nadzieje ze jutro humorek bedzie lepszy...

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak nie śpię. I coś mi po głowie chodzi. A może wyprowadzimy się stąd. Większość stałych pisalców nie prowadzi wykresu, więc nie potrzeba go podpinać.
    Fajnie mi się tu z wami gada ale uciążliwe jest przeglądanie kilkunastu stron po krótkiej przerwie. Zresztą chyba nie tylko dla mnie. No i szkoda stracić kontakt.
    zapraszam was tu:
    http://forum.gazeta.pl/forum/f,245661,maj_2013.html
    Bez cudów, nie spodziewajcie się. Ale inaczej podpinane wątki, to najważniejsze. No i prywatne. Można więcej. Bez hasła, musicie mieć tylko na gazecie konto, 3 minuty.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buźki

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 20 maja 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    a i chciałąm wam powiedzieć że mój mąż stwierdził że musi mi ukrócić korzystanie z kompa. Bo pierwsze co to wstanie z łóżka kawa i na forum;p;p

    ja mam tak samo , mój co chwile mówi mi że zmieni mi hasło na forum , on mysli że mam hasło takie co zawsze a tu zonk ihihihi;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) u mnie trzeci dzień niższej temperatury więc już się na nic nie nastawiam, czekam kiedy @ przyjdzie... miałam dobre przeczucia ale nic z tego

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    kaarolaa wrote:
    mamuleska wrote:
    kaarolaa wrote:
    witam wieczorkiem, ja sie dzisiaj zapisałam do lekarza, termin mam na 10 czerwca co mnie zdziwiło bo zawsze musiałam czekac znacznie dłuzej :) zobaczymy czy ta wizyta bedzie juz szczesliwa czy powie mi co bedziemy dalej robic w mojej sprawie

    Po takim biwakowaniu...

    w czasie biwaku było juz dawno po owulce takze jesli wczesniej czegos nie zmajstrowalismy to w ten weekend tym bardziej sie nie udało, ale nadzieje jeszcze mam do srody :)

    A tam owulka.
    Sama wiesz, że najważniejsze jest, żeby rozbić porządny obóz i się wygodnie zakwaterować ;)

    hahaha dobre :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

    cieszę się Kochana, a jak chcesz mieć jeszcze jedną betę to po prostu idź, już teraz nie masz stresu związanego z odbiorem wyników :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja tylko na chwilke bo po pracy jestem Dejzi nie ma co się zastanawiać zrób betke nic nie zaszkodzi :) mój jajnik nadal bardzo boli i dlatego ide spać jak wstanę to zaraz siadam na forum :) buziaki i przyjemnego dnia :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

    cieszę się Kochana, a jak chcesz mieć jeszcze jedną betę to po prostu idź, już teraz nie masz stresu związanego z odbiorem wyników :)

    no nie wiem zawsze moze spadac betka... mozesz iść ucieszona po odbiór tych mega cyferek, a tu zonk :(
    natura czasami jest okrutna....

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

    A jaką miałaś ostatnio i który to był dzień po ovulacji

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

    cieszę się Kochana, a jak chcesz mieć jeszcze jedną betę to po prostu idź, już teraz nie masz stresu związanego z odbiorem wyników :)

    no nie wiem zawsze moze spadac betka... mozesz iść ucieszona po odbiór tych mega cyferek, a tu zonk :(
    natura czasami jest okrutna....

    może masz rację, ale oczywiście nie przytrafi się to tobie :) nie martw się na zapas :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziwczyny ja miałam dzisisja iść na bete ale znowu spadek wiec bez sensu tak mi się wydaje @ jak nie było tak nie ma, piersi juz tak mnie bolą jak nigdy, krosty na twarzy gdzie ta @?? żeby nie dzsiejszy spadek to cień nadzieji jeszcze był a tak zaczynam się martwić że cioś sie ze mna dzieje nie tak bo jeszcze nigdy tak długiego cyklu nie miałam max 32 i koniec a tu juz 36.... załamka. Trzymam za was kciuki za to iżyczę miłego dzionka:):*0ee11602114412a4eeaa9a06d7027616.png

    sylwia1808
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana jeśli już 4 dni ci się spóźnia @ to zrób zwykły test, powinien wyjść już... u mnie też spadek więc już nie mam nadziei :(

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

    A jaką miałaś ostatnio i który to był dzień po ovulacji

    mam napisane w notatkach pod wykresem

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam trzymam za was kciuki :) maj się nie skończył a myślę ,że to jeszcze nie koniec szczęśliwych cykli majowych...:) POWODZENIA

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

    cieszę się Kochana, a jak chcesz mieć jeszcze jedną betę to po prostu idź, już teraz nie masz stresu związanego z odbiorem wyników :)

    no nie wiem zawsze moze spadac betka... mozesz iść ucieszona po odbiór tych mega cyferek, a tu zonk :(
    natura czasami jest okrutna....

    może masz rację, ale oczywiście nie przytrafi się to tobie :) nie martw się na zapas :)

    wlasnie ja mam takie szczęście do odrzucenia płodu :(

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczyny

    dzwonilam wczoraj do ginka, no ucieszyl sie, kazal zadzwonic pod koniec tyg. zeby umowic sie na USG w nastepnym tyg... czyli za tydzien wizyta :)

    kurcze wypadalo by zrobic jeszcze jedna betke... musze pomyslec :)

    cieszę się Kochana, a jak chcesz mieć jeszcze jedną betę to po prostu idź, już teraz nie masz stresu związanego z odbiorem wyników :)

    no nie wiem zawsze moze spadac betka... mozesz iść ucieszona po odbiór tych mega cyferek, a tu zonk :(
    natura czasami jest okrutna....

    może masz rację, ale oczywiście nie przytrafi się to tobie :) nie martw się na zapas :)

    wlasnie ja mam takie szczęście do odrzucenia płodu :(

    Kochana nie załamuj się, może tym razem to będzie właśnie to, ja chyba nie mam szczęścia w ogóle do dzidzi bo nawet przed starankami często bez tabletek serduszkowaliśmy i nic a teraz dokładnie się obserwuję, staram i chyba jeszcze gorzej to wychodzi...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ