X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buuuuu tak siedzie i ta ciaza taka mi obojetna, tak sie czuje, i na pewno jeszcze tydzien tak bede siedziala obojetnie az do wizyty u ginia..
    w czwartek pojde na bete to zobaczymy czy rosnie zdrowo..
    ach ide sobie zrobic sikanca bo dawno nie robilam to mnie powinno pocieszyc :)

    Asi lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 21 maja 2013, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    buuuuu tak siedzie i ta ciaza taka mi obojetna, tak sie czuje, i na pewno jeszcze tydzien tak bede siedziala obojetnie az do wizyty u ginia..
    w czwartek pojde na bete to zobaczymy czy rosnie zdrowo..
    ach ide sobie zrobic sikanca bo dawno nie robilam to mnie powinno pocieszyc :)

    Wiesz ja mam podobnie...do tego wizytę mam 05.06 to za dwa tyg. zwariuje do tego czasu...i ta ciągła schiza żeby wszystko był dobrze

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) Ja nie rozumiem tego, co się dzieje. Jedno co mi się nasuwa, to to że chyba naprawdę ta @ przyjdzie dużo wcześniej. Dziś mam plamienie takie brunatne. Temperatura niby się zatrzymała i nie spada. Eh... co jest grane?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Cześć dziewczynki :) Ja nie rozumiem tego, co się dzieje. Jedno co mi się nasuwa, to to że chyba naprawdę ta @ przyjdzie dużo wcześniej. Dziś mam plamienie takie brunatne. Temperatura niby się zatrzymała i nie spada. Eh... co jest grane?

    Ja miałam takie plamienie w pierwszej ciąży i byłam na podtrzymaniu ,może dlatego tak się boję teraz

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Cześć dziewczynki :) Ja nie rozumiem tego, co się dzieje. Jedno co mi się nasuwa, to to że chyba naprawdę ta @ przyjdzie dużo wcześniej. Dziś mam plamienie takie brunatne. Temperatura niby się zatrzymała i nie spada. Eh... co jest grane?

    klif a pierwszy raz tak masz?? czy za kazdym razem??

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi ale ja jestem dopiero w 7 dniu fazy lutealnej, która zwykle trwa ok. 15 dni. Termin @ mam na 31 maja, więc to raczej nie ma nic wspólnego z ciążą. Tylko ciekawa jestem z czym? Chyba dostanę po prostu @

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi pierwszy raz tak mam. Mam plamienie 1 dzień przed okresem, ale do okresu jeszcze 8 dni. Wczoraj wyglądało to jak właśnie pierwszego dnia przed okresem, a dziś wygląda to jak końcówka okresu. Takie brunatne brudzenie.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim :) a ja dostałam jednak @ na dobre ale wiedocznie tak miało być i to nie mój czas jeszcze, następne starania zaczynam w lipcu. Powodzenia wszytkim życzę :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam przeczucie że będzie @ więc się już nastawiłam.Ale czego ja się spodziewałam takie cuda jak zaskoczenie w 1 cyklu się rzadko spotykają

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    deJzi pierwszy raz tak mam. Mam plamienie 1 dzień przed okresem, ale do okresu jeszcze 8 dni. Wczoraj wyglądało to jak właśnie pierwszego dnia przed okresem, a dziś wygląda to jak końcówka okresu. Takie brunatne brudzenie.

    mysle ze to inplantacja :) ja tak mialam 2 dni plamienia w 6 dzien czy 4 po owulce i okazalo sie pozniej ze ciaza :) wiec trzymam kciuki

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    deJzi pierwszy raz tak mam. Mam plamienie 1 dzień przed okresem, ale do okresu jeszcze 8 dni. Wczoraj wyglądało to jak właśnie pierwszego dnia przed okresem, a dziś wygląda to jak końcówka okresu. Takie brunatne brudzenie.

    cześć
    Kurcze, to my ci wszystkie tłuczemy, że to może być właśnie TO a ty szukasz dziury w całym. Odpoczywaj i daj działać naturze.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 ja też najpierw się łudziłam, że wystarczy jedno porządne staranie i już ale to się rzadko zdarza więc prawdopodobieństwo jest małe. dlatego już teraz czekam na @ i nie robię sobie nadziei. co będzie to będzie

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, że tłuczecie, ale nie chcę się nakręcać bo potem okaże się, że sie nie udało i będzie dupa blada. deJzi a miałaś przy tym jakieś inne dolegliwości? Mnie tak delikatnie pobolewa podbrzusze. Takie uczucie jak na @ troszkę, ale nie do końca takie.

    mamuleska lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie test dziś nadal niewyraźny wylazł. A do 13.00 muszę czekać na wynik bety. Chociaż znając mojego męża, spieszyć się z odbiorem nie będzie. Więc i może do wieczora będę czekać :(
    W czwartek muszę powtórzyć badanie. I to dopiero będzie stresior.
    Ale mam osobiście mieszane uczucia. Jakoś nie mogę się odnaleźć...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak sobie pomyślałam że fajnie by było wcześniej zaszłam po 4 mies bez zabezpieczeń,ale gin mnie nakręcił na tej wizycie. ale tak sobie myśle że jak 1 raz zaszłam tzn że jest wszystko ok z nami i to kwestia czasu przeżyje jeszcze pare cykli z tą wredną ciotką

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie macie, ja już też bym chciała moje pierwsze maleństwo mieć...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No wiem, że tłuczecie, ale nie chcę się nakręcać bo potem okaże się, że sie nie udało i będzie dupa blada. deJzi a miałaś przy tym jakieś inne dolegliwości? Mnie tak delikatnie pobolewa podbrzusze. Takie uczucie jak na @ troszkę, ale nie do końca takie.

    Się nie nakręcaj i nie szukaj objawów. Po prostu zwolnij przez kilka dni. Nie przemęczaj się, nie dźwigaj ipt. I nie stresuj, że to @. Możliwe, że to nie ten miesiąc jeszcze ale po co niepotrzebnie przeżywać porażkę. Daj z siebie teraz maksimum.

    Asi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jest mamuleska uspokoisz się jak zobaczysz piękny wynik:):):)

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif masz fantastyczny wykres.
    Na mój nos będzie ok.
    A teraz Doktor Forum zaleca: Relax.
    Wypisać receptę?

    Klif lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuleska no ja właśnie się nie nakręcam. Po prostu nigdy czegoś takiego nie miałam. Nie mogę się nie przemęczać, bo w piątek mam wyjazd z pracy i będę musiała trochę połazić z ciężkim plecakiem. W tym cyklu naprawdę dałam sobie na luz, nie szukam objawów wyssanych z palca, ale te plamienia mam rzeczywiście. Jeśli to ma być na @ to lepiej żeby przyszła jeszcze dziś lub jutro, żeby nie mieć na wyjeździe tych najgorszych dni okresu. Czas pokaże...

    Mamuleska Twoja beta na pewno będzie piękna i wysoka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2013, 07:11

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ