X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak właśnie myślę. Mam tyko nadzieję, że @ nie przyjdzie między piątkiem a poniedziałkiem. Każdy inny termin mi pasuje ;)

    mamuleska lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif
    Mam prawie identyczne zdjęcie z synkiem, jak twój awatar. Jak był malutki miałam obsesję fotografowania jego rączek i stópek. Zawsze jak się pojawiasz na forum, przypominasz mi o tym.

    Klif lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Dzień doberek :)
    Ja się dziś nie bardzo czuję, coś na żołądku mi chyba siadło. Wczoraj jakieś skurcze podbrzusza wieczorem dostałam, ledwo z łazienki do łóżka doszłam :(
    Z samego rana pojawił mi się rozciągliwy bezbarwny śluz , a dziś 25dc ... chyba @ nadchodzi ... ma jeszcze parę dni ale już się zapowiada menda :(

    maximka
    Ja tak liczyłam, że tobie też się uda. Razem miałyśmy @ w zeszłym miesiącu...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka ja też chyba na czerwcowe staranka sie przesunę. jak to mój mąż mówi że przynajmniej sobie ją wychowałam jak się zapowiada pare dni wcześniej a nie tak bez uprzedzenia przychodzi.wiec moja planowo w czwartek wpadnie w odwiedziny.wolała bym na weekend a nie w pracy się z nia męczyc

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    eeee nie ma się co nastawiać. Ręce mi opadły po tym negatywnym teście.Jakoś tak podświadomie liczyłam, że zobaczę II kreski.
    Jeśli @ się nie pojawi to zrobię znowu test, jak nie to nie!

    ash ale jeszcze nie trac nadzieji, ja tak miałam ze 2 dni po terminie @ zrobiłam i wyszedł negatywny a 3 dni pozniej juz kreska była, czyli musiałam 5 dni po terminie poczekac zeby zobaczyc II kreseczki :)

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to się mówi...co ma być to będzie :D

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez w 1 5dni po terminie zobaczyłam 2 kreski a teraz jakoś jestem bardzo niecierpliwa ale czekam dzielnie do czwartku.a co do przeczuć to jednak kobiece przeczucia przynajmnij co do ciąży to się sprawdzają przynajmniej u mnie.

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale trzymam mocno kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam do jutra, moze do czwartku. zobaczymy co bedzie ale mam przeczucie ze jednak @ przyjdzie :(

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kciuków nigdy nie za wiele.Ja pamiętam jak zrobiłam betę w styczniu w piątek i miałam cały weekend nie przespany czułam podświadomie że coś jest nie tak i w poniedziałek pobiegłam szybko na drugą i było polowe mniej, i niech mi ktoś powie że kobieta nie ma przeczuć. dlatego teraz będę bała się podświadomie iść na betę. Ale do końca mają jeszcze trochę czasu i tak myśle że jeszcze ze 3 zostaną mamuśkami;p;p

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziwczyny :) ja ledwo żyję..od kilki dni mam mega niskie ciśnienie 40/80 :/ Mam nakaz picia kawy od której mnie mdli...super!

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja ci powiem ze w obu ciazach tak miałam, wiedziałam ze cos sie dzieje i bałam sie najgorszego. i niestety moje przeczucia były słuszne. dlatego o drugiej ciazy nie mowiłam nic rodzicom bo nie chciałam żeby przezywali to jeszcze raz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety kochana jak mus to mus, moze probuj po malutkich łyczkach co chwila ja pic, nie wiem. ja kawy nie pije to nie wiem.

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie wydaje mi się, że powoli ustaje. Z koloru brunatnego znów robi się kawa z mlekiem. I zaczynam mieć sucho. Czekam, co przyniesie czas.
    Hope, a byłaś już u gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2013, 08:41

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moze byc jak dziewczyny pisza plamienie implantacyjne. wiem ze nie chcesz sie nastawiac ze ta ciaza, ale moze juz cos sie tam dzieje :) ja tez tak miałam w tamtym cyklu dwa dni plamienia, a pozniej skojarzyłam ze to było to. trzymam kciuki kochana :)

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope pij pij jak najwięcej może przepijaj ją czymś innym dla zabicia smaku jak mus to mus.klif jak plamienie ustaje to bardzo dobrze może coś się jednak kroi

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam na zakupki miłego dnia

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udanych zakupow pa :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif - byłam u lekrza gin tydzień temu,wszystko ok z dzidzią..dwa dni temu dzwoniłam do niego z powodu tego ciśnienia i mojego złego samopoczucia..kazał nadal brać duphaston no i pić kawę, bo póki co nie da się mi inaczej pomóc bo to I trymestr ciąży..Ja przed ciążą kochałam kawę!Ale od dwóch tyg sam zapach powoduje,że ląduje przy kiblu...nic,jakoś to przetrwam..

    82doi09kxiyf6x26.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się dowiedziałam,że moja koleżanka, która zaginęła 10 kwietnia (wyszła z domu i nikomu nic nie powiedziała i gdzieś się udała, nie wiadomo gdzie) została wczoraj znaleziona nieżywa..masakra

    82doi09kxiyf6x26.png
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ