X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Miriam wrote:
    ja to bym na twoim miejscu zwariowała i na bete pognała jak nic :D trzymam kciuki za zieloną kropkę niespodziewaną :D

    A ja tego nie rozumiem. No ale nie wymagam, żeby każda kobieta od 4 tygodnia ciąży leżała, jak ja 4 lata temu, łykała po 10 tabletek dziennie i nosiła tylko białe majtki, żeby w razie czego, przy najmniejszym krwawym śladzie, natychmiast zareagować. Chociaż już teraz znam kilka takich osób, które zrobiłyby dużo, dużo więcej. Zawisły na lampie do góry nogami, żeby choć zwiększyć szansę na powodzenie...
    takie moje luźne odczucia

    kochana ja jak udało mi się zaskoczyć w grudniu po 2 latach starań to chodziłam do pracy normalnie twierdząc że ciąża to nie choroba ( pracuję w żłobku) nosiasm dzieci pracowałam normalnie z dziećmi zdrowymi i nie tylko z gilem kaszlem jak to rodzice mówią gorączka katar i kaszel mają bo zęby ida eh...jak zawsze i mam czego chciałam ... i teraz wiem że aby zobaczę ponownie II kreski idę na L4 i w nosie leże plackiem i tak jak Ty białe majtki i leżenie przynajmniej przez pierwszy trymestr

    mamuleska, samira lubią tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukaj w sieciówkach.
    A nienajdroższe są np tu:
    http://www.doz.pl/apteka/p15766-Test_ciazowy_Komfort_plytkowy_1_szt
    nie trzeba zamawiać do domu, można odebrać za darmo w jakiejś aptece

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    powiedzcie mi dziewczyny czy Wy też tak macie że po ovulacji macie strasznie twardy brzuch, macie mdłości i plecy Was bolą boja własnie tak mam zjadłam troche i wymiotować mi się chce :(

    Kochana ja tak miałam w tym cyklu i ....skończyło się zieloną kropą :) Dziś odebrałam drugą bete 482

    mamuleska, deJzi, ;oniqa lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam ja tę miaąłm w tamtym tygodniu sen że 2 kreseczki mi się śniły, ale niestety nie wysniły mi sie w sobotnim teście jutro czuję ze @ będzie napisz,e z rana, a jak ne to na bede poje przed prac a i wszytko bedzie jesne. Tobie życze, jak i wszytkim, że twój sen sie spełnił:) Miłej nocki dziewczyny:)

    sylwia1808
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    ;oniqa wrote:
    powiedzcie mi dziewczyny czy Wy też tak macie że po ovulacji macie strasznie twardy brzuch, macie mdłości i plecy Was bolą boja własnie tak mam zjadłam troche i wymiotować mi się chce :(

    Kochana ja tak miałam w tym cyklu i ....skończyło się zieloną kropą :) Dziś odebrałam drugą bete 482

    Super. Idziecie jak burza. Następna może być już w tysiącach.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesczze raz to Miriam witam w kulbie tez pracuję w żłobku i powiem ci jedno jak zajdę to odrazu na zwolnienie, dzieci tyle chorób ze sobą przenosza że nie warto ryzykować, i do tego dzwiganie jednego ostatnio jak 1,5 rocznego co ma 18kg wagi dzwignełam to aż jajnik mnie zaczał boleć na całe szczescie na usg wtedy nic nie wyszło ale od tamtej pory mam się na mnie krzywo patrzy jak mówię, że prosze dziecko postawić bo mnei krengosłub boli, ale ja mam to daleko... tym bardziej że według przepisów bhp możemy do 12 kg dzwigać. Uważam że nie ma co w środowisku pełnym bakteri przebywać, nie chodzi o to by odizolowac sie kompletnie ale nie ma też co ryzykować, a kazdy elkarz gin jak się dowie gdzie pracujesz to bez problemu L4 wystawi

    Miriam, samira lubią tę wiadomość

    sylwia1808
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam wieczorkiem, ja sie dzisiaj zapisałam do lekarza, termin mam na 10 czerwca co mnie zdziwiło bo zawsze musiałam czekac znacznie dłuzej :) zobaczymy czy ta wizyta bedzie juz szczesliwa czy powie mi co bedziemy dalej robic w mojej sprawie

    Po takim biwakowaniu...

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1808 wrote:
    jesczze raz to Miriam witam w kulbie tez pracuję w żłobku i powiem ci jedno jak zajdę to odrazu na zwolnienie, dzieci tyle chorób ze sobą przenosza że nie warto ryzykować, i do tego dzwiganie jednego ostatnio jak 1,5 rocznego co ma 18kg wagi dzwignełam to aż jajnik mnie zaczał boleć na całe szczescie na usg wtedy nic nie wyszło ale od tamtej pory mam się na mnie krzywo patrzy jak mówię, że prosze dziecko postawić bo mnei krengosłub boli, ale ja mam to daleko... tym bardziej że według przepisów bhp możemy do 12 kg dzwigać. Uważam że nie ma co w środowisku pełnym bakteri przebywać, nie chodzi o to by odizolowac sie kompletnie ale nie ma też co ryzykować, a kazdy elkarz gin jak się dowie gdzie pracujesz to bez problemu L4 wystawi

    dokładnie tak ale w moim przypadku to mądry polak po szkodzie :/ ale teraz to aby się dowiem biegnę do lekarza i a sio na L4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1808 wrote:
    Miriam ja tę miaąłm w tamtym tygodniu sen że 2 kreseczki mi się śniły, ale niestety nie wysniły mi sie w sobotnim teście jutro czuję ze @ będzie napisz,e z rana, a jak ne to na bede poje przed prac a i wszytko bedzie jesne. Tobie życze, jak i wszytkim, że twój sen sie spełnił:) Miłej nocki dziewczyny:)

    mi się śniły też w tamtym miesiącu czy 2 miesiące temu ale też nic z tego myślę że to podświadomość i marzenia o 2 kreskach :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida gratuluje:)

    Basiulka ja tez jestem z okolic Katowic i z tego co ja wiem to nie ma u nas kiliniki leczenia niepłodności działającej w ramach nfz.

    A ja jestem po wizycie, widziałam maleńkie serduszko:)

    Kochane życzę każdej z Was szybkiego zaciężenia, mocno trzymam za Was kciuki :)

    Miriam, deJzi, samira, mamuleska, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja znalazlam 3 :D jutro mykam popytac co i jak :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    Merida gratuluje:)

    Basiulka ja tez jestem z okolic Katowic i z tego co ja wiem to nie ma u nas kiliniki leczenia niepłodności działającej w ramach nfz.

    A ja jestem po wizycie, widziałam maleńkie serduszko:)

    Kochane życzę każdej z Was szybkiego zaciężenia, mocno trzymam za Was kciuki :)

    to super ,musi być niesamowite uczucie ja takie doznania miałam 18 lat temu i chcę powtórki :)

    aaa tez jestem z Katowic :P

    a coś Emilka teraz mało pisze ?!

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    kasiaks wrote:
    Merida gratuluje:)

    Basiulka ja tez jestem z okolic Katowic i z tego co ja wiem to nie ma u nas kiliniki leczenia niepłodności działającej w ramach nfz.

    A ja jestem po wizycie, widziałam maleńkie serduszko:)

    Kochane życzę każdej z Was szybkiego zaciężenia, mocno trzymam za Was kciuki :)

    to super ,musi być niesamowite uczucie ja takie doznania miałam 18 lat temu i chcę powtórki :)

    aaa tez jestem z Katowic :P

    a coś Emilka teraz mało pisze ?!

    Samirka, skarbie, bo jakoś mam mniej czasu wiesz..teraz taka zalatana jestem, załatwiam pracę w tej aptece i... ogólnie jakoś mam mnostwo energii i znajduję sobie milion zajęć, mimo że zdarzaja się momenty spania na stojąco, dużo jeżdżę do rodziny, rodzina ( ta z mojej strony) do mnie, dbają, karmią, wariują :) a jutro wizyta Skarbie :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ja znalazlam 3 :D jutro mykam popytac co i jak :D

    a gdzie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    kaarolaa wrote:
    witam wieczorkiem, ja sie dzisiaj zapisałam do lekarza, termin mam na 10 czerwca co mnie zdziwiło bo zawsze musiałam czekac znacznie dłuzej :) zobaczymy czy ta wizyta bedzie juz szczesliwa czy powie mi co bedziemy dalej robic w mojej sprawie

    Po takim biwakowaniu...

    w czasie biwaku było juz dawno po owulce takze jesli wczesniej czegos nie zmajstrowalismy to w ten weekend tym bardziej sie nie udało, ale nadzieje jeszcze mam do srody :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mamuleska wrote:
    kaarolaa wrote:
    witam wieczorkiem, ja sie dzisiaj zapisałam do lekarza, termin mam na 10 czerwca co mnie zdziwiło bo zawsze musiałam czekac znacznie dłuzej :) zobaczymy czy ta wizyta bedzie juz szczesliwa czy powie mi co bedziemy dalej robic w mojej sprawie

    Po takim biwakowaniu...

    w czasie biwaku było juz dawno po owulce takze jesli wczesniej czegos nie zmajstrowalismy to w ten weekend tym bardziej sie nie udało, ale nadzieje jeszcze mam do srody :)

    A tam owulka.
    Sama wiesz, że najważniejsze jest, żeby rozbić porządny obóz i się wygodnie zakwaterować ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak co prawda to prawda,dzieki kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj zbiera sie u mnie na burze, ciekawe czy uderzy czy przejdzie bokiem? siedze tak sobie sama bo mezu juz spi kot obok tez chrapie. a ja nocny marek jak zwykle ostatnia :)

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To też zmykaj spać!
    Dobrej nocki

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 20 maja 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja kaarolaa..

    kaarolaa lubi tę wiadomość

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ