X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    hej ja jutro po wyniki hormonów i na monitoring ;) boję się ;(

    trzymam kciuki żeby wszystko okazało się w porządku :* :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 27 maja 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    gosia28:( wrote:
    hej ja jutro po wyniki hormonów i na monitoring ;) boję się ;(

    trzymam kciuki żeby wszystko okazało się w porządku :* :)

    nie dziękuję ;)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 27 maja 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rowniez trzymam za nas wszytskie kciuki eunika dzieki za odpowiedz hihih jedziemy wszytskiena tym samym wozku dziewczyny ile macie lat??? i skad jestescie?? JA dolnoslaskie lat 26 pozdroweczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2013, 15:44

    Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 27 maja 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki aby udało się wam jak najszybciej:):):):

    Gośśśka, Iwka, ;oniqa lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    ja rowniez trzymam za nas wszytskie kciuki eunika dzieki za odpowiedz hihih jedziemy wszytskiena tym samym wozku dziewczyny ile macie lat??? i skad jestescie?? JA dolnoslaskie lat 26 pozdroweczki

    ja za 2 dni skończę 29 :( ;) jakoś nie mogę się z tym pogodzić hihiihihi :P i jestem ze śląska a dokładniej Gliwice :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 27 maja 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo mi .. Sorki dziewczyny za brak polskich znakow ale pisze z tableta i nie wiem jak tu na zwyklej klawiaturze ustawic polskie znaki bo probowalam ale nie cos nie bardzo sie udaje hiiihi

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Milo mi .. Sorki dziewczyny za brak polskich znakow ale pisze z tableta i nie wiem jak tu na zwyklej klawiaturze ustawic polskie znaki bo probowalam ale nie cos nie bardzo sie udaje hiiihi

    nie ma po co się tym przejmować :) :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 27 maja 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jA dzis dziwnie sie czuje jakos mam wszytkie objawy miesiaczki ktora mam dostac za tydzien alerowniez wyczytalam ze moga to byc objawy ciazy. NIe mierzylam temperatury wczesniej dopiero dzis bo strasznie bolala mnie glowa i byl lekk stan podgoraczkowy dokladnie 37,2 strasznie bola mnie piersi od dnia owulacji w sumie i od czasu do czasu pobolewa brzuch jak na okres zwlaszcza podczas wysilku fizycznego, hihi chyba ciaza urojona hihih kupilam 2 testy za jakis tydzien o ile miesiaczka nie przyjdzie bede sie testowac.. Kupilam bobo test i kinder test bo niby te polecali w aptece ale ... mam co do nich watpliwosci-jedni chwala inni odwrotnie..

    Gośśśka, zielarka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 27 maja 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślałam ż nic z tego nie będzie bo wogóle nie miaąłm objawów ciążowych tylko pare dni po ovu sutki bolały ale już przeszło wiec tusiaczek czekaj cierpliwie i testuj

    samira, Gośśśka lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Cześć Kochane, jak tam u Was? Jak się czujecie, jak staranka? <3 Całuję wszystkie z Was :)

    Emiś u mnie różnie kwadratowo i podłużnie ;)
    stawy mi nawalają aż mi słabo,poniekąd to, wina pogody,4.06 idę do reumatolog i ciekawi mnie jak wyniki krwi bo w piątek robiłam latex(czynnik RF),kwas moczowy i coś jeszcze ale nie pamiętam a wyniki trafiają prosto do lekarza !? @ nadal nie ma,test robiony w sobotę negatywny ,wiem ze mam długie cykle ale jak nie ma ciąży to ta suka mogła by przyjść już wrrrr...już mi bokiem te starania wychodzą...:(

    a ty jak się czujesz ?? Kiedy teraz do gienka idziesz?? <3

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 27 maja 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie jedne maja objay i nie saw ciazy inne nie maja i sa hihi powoli aby do przodu... mesle ze psychika odgrywa tu rowniez kluczowa role :)

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Cześć Kochane, jak tam u Was? Jak się czujecie, jak staranka? <3 Całuję wszystkie z Was :)

    Emiś u mnie różnie kwadratowo i podłużnie ;)
    stawy mi nawalają aż mi słabo,poniekąd to, wina pogody,4.06 idę do reumatolog i ciekawi mnie jak wyniki krwi bo w piątek robiłam latex(czynnik RF),kwas moczowy i coś jeszcze ale nie pamiętam a wyniki trafiają prosto do lekarza !? @ nadal nie ma,test robiony w sobotę negatywny ,wiem ze mam długie cykle ale jak nie ma ciąży to ta suka mogła by przyjść już wrrrr...już mi bokiem te starania wychodzą...:(

    a ty jak się czujesz ?? Kiedy teraz do gienka idziesz?? <3

    Hej Kochana :) tęsknię już za Tobą :) u mnie dobrze, jedyne bolączki to wielkie piersi, przy moich gabarytach męczą kręgosłup w okolicy szyi, bardzo bolą i są 2 rozmiary większe, no i apetyt rośnie coraz mocniej :) teraz 17.06 mam wizytę, robiłam już badania jakie mi zlecił.. I rośniemy pomalutku :)

    Mam nadzieję, że tak jak mi sie śniło- masz już maleństwo przy sobie. Nawet nie wiesz, jak bym tego chciała.. Wracaj do zdrówka, trzymam kciuki za wizytę u lekarza i pozytywne dla Ciebie wyniki. Kocham! <3 <3 <3

    Gośśśka, samira lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    no wlasnie jedne maja objay i nie saw ciazy inne nie maja i sa hihi powoli aby do przodu... mesle ze psychika odgrywa tu rowniez kluczowa role :)

    http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes warto przeczytać by za bardzo sobie nie wkręcać ten artykuł jest dobry bo mówi o tym co ma być to będzie a czasami jak bardzo chcemy widzimy rzeczy których nie ma,ja przynajmniej tak mam :P ........... oczywiście kochana ja Ci życzę brzdąca ale chodzi mi o to że nie warto skupiac sie na objawach parę dni po zapłodnieniu :) ........przesyłam buziaki :* :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajny artykul dzieki :) ja sobie nie wkrecam zaczelam dopiero starania wiec nie oczekuje cudow i na szczescie nie mam nie wiadomo jakiego parcia ... ale fajnie by bylo szybciej niz pozniej latka leca a jak przez dlugi czas by sie nie udalo wtdy pewnie zaczne sie stresowac narazie wszytsko pod kontrol :)

    Gośśśka, samira lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Hej dziewczyny. Może rzuciłby ktoś okiem na mój wykres? Jest jeszcze jakaś szansa?

    doris85 to rocznik? Szansa zawsze jest póki temperatura nie spadnie drastycznie a u Ciebie:) dla mnie to ładny masz wykresik :)

    Poczekaj do dnia spodziewanej @ i testuj trzymam kciuki <3

    doris85 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    hej ja jutro po wyniki hormonów i na monitoring ;) boję się ;(

    Będzie dobrze:) Jak wrócisz od razu pisz co tam Ci powiedzieli ja od 2 miesięcy chodzę na monitoring to możemy się wymienić doświadczeniami ;)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Witam i biorę się za czytanie :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    fajny artykul dzieki :) ja sobie nie wkrecam zaczelam dopiero starania wiec nie oczekuje cudow i na szczescie nie mam nie wiadomo jakiego parcia ... ale fajnie by bylo szybciej niz pozniej latka leca a jak przez dlugi czas by sie nie udalo wtdy pewnie zaczne sie stresowac narazie wszytsko pod kontrol :)

    ja to tak wkleiłam patrząc przez swój pryzmat bo troszkę fiksuję hihihihiih :p :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    doris85 wrote:
    Hej dziewczyny. Może rzuciłby ktoś okiem na mój wykres? Jest jeszcze jakaś szansa?

    doris85 to rocznik? Szansa zawsze jest póki temperatura nie spadnie drastycznie a u Ciebie:) dla mnie to ładny masz wykresik :)

    Poczekaj do dnia spodziewanej @ i testuj trzymam kciuki <3

    Tak, to mój rocznik. Widziałam już wiele wykresów ciążowych i jeszcze nie widziałam takiego gdzie by tempka spadała 3 dni pod rząd:/ Mi tez się ten wykres podoba. Dlatego mi go tak żal, bo z reguły nie mam takich równych temperatur. No może jeszcze ze 2 dni wytrzymam bez testowania:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Tusiaczek wrote:
    no wlasnie jedne maja objay i nie saw ciazy inne nie maja i sa hihi powoli aby do przodu... mesle ze psychika odgrywa tu rowniez kluczowa role :)

    http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes warto przeczytać by za bardzo sobie nie wkręcać ten artykuł jest dobry bo mówi o tym co ma być to będzie a czasami jak bardzo chcemy widzimy rzeczy których nie ma,ja przynajmniej tak mam :P ........... oczywiście kochana ja Ci życzę brzdąca ale chodzi mi o to że nie warto skupiac sie na objawach parę dni po zapłodnieniu :) ........przesyłam buziaki :* :)

    Świetny artykuł ja tak sobie wkręcałam w zeszłym cyklu, teraz nie zwracam na moje dolegliwości zwłaszcza, że biorę leki i objawy są zafałszowane :/

    Kiedyś w końcu każda z nas będzie miała swoje małe szczęście i ja w to wierze :*

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ