X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz mało jestem bo za dużo wątków :) czasami zaglądne głównie wiesz gdzie mnie szukać , i czasami wpadne na grudniówki

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pisałam do OF i z uwagi na dużą listę postów dostałam rok abonamentu gratis.

    Czy mogę jeszcze raz poprosić o wpisanie mnie na 19 maja na testowanie?

    Cos słabiutki ten maj, dajcie dziewczyny jakies pozytywy ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze maj sie nie skonczyl;) ja puki co czekam na @

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    Oj przespana cala noc to ja mialam przed urodzeniem 2 dziecka obecnie nie ma szans na to

    To proga jak proga, ale prolaktynę podniesioną na bank będziesz miała. Ona wrażliwa jak skorupka jajecka :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring monitoring a ile bylo monitoringów wg ktorych owulacji nie było a ciąża była :D ludzkie ciało potrafi zaskoczyć.
    Klamka dla mnie dodatni test owulacyjny jest lepszym wskaznikiem niż " boli, nie boli". Nic nie musi boleć żeby owulacja była :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dołączę się jeśli mogę :) odstawiłam tabletki i teraz jest nasz pierwszy cykl starania się o dzidzie :) mam nadzieje ze uda się szybko bo nie możemy się doczekać! :) trzymajcie kciuki ja trzymam za Was! :)

    zosiak88, Olaa86, Skarpeta, katepr, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Wiem jak się czujesz.. ;)

    Prócz rozwalonego kolana na rowerze to dobrze :p

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja dzisiajmam kiepski dzień. Od 3 dni napiernicza mnie żołądek. Dziś musiałam wyjść z pracy bo nie moglam wytrzymac a leki i krople zoladkowe nie pomagają.
    Poszlam wiec do internisty z enel Medu ale tez niewiele pomogla. Jedynie co to dala mi l4 do konca weekendu i zlecila badania z krwi na sod potas i bete:P bo widziala w systemie ze sie staramy wiec przed przyjmowaniem jakis lekow gdyby mi sie nie poprawilo wiedzieć. Wiec czekam na wyniki, ale nie ludze sie bo...
    Wlasnie przed chwila otrzymalam wyniki badan MUCHy i wyszła mi ureoplasma. Zatem musze brac antybiotyk.
    Jak czytalam urea skutecznie moze blokowac zajscie w ciaze i moze miec tez wpływ na nasienie wiec troche sie łudze ze teraz bedzie tylko lepiej.
    Czy ktoras z was miala te bakterie i wyleczyla sie? Czesto miałam zapalenie pecherza i parcie na pecherz i czytalam zeyo tez urea mogla to powodowac.
    Ciekawa jestem waszych opini

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    To co napisałam powyżej, testy owulacyjne NIE pokażą ci czy masz owulację tylko czy masz podwyższone LH, ale może do owulacji nie dojść bo pęcherzyk nie pęknie i już...

    Tylko monitoring da ci pewny obraz.

    Ciałko żółte z poprzedniego cyklu? .... To jakim cudem dostałaś okres ? ..

    Dziwny ten lekarz z takimi zaleceniami...


    Powiedział ze czasem ciałko żółte zmienia się w białe i tego na usg noe widać mówi ze rzadko ale czasem tak jest.
    Powiedział żebym 3 miesiące spróbowała testy plus dupka i jak noc to monitoring żeby od razu nie wywalać tyle kasy.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Hej dziewczyny. Ja dzisiajmam kiepski dzień. Od 3 dni napiernicza mnie żołądek. Dziś musiałam wyjść z pracy bo nie moglam wytrzymac a leki i krople zoladkowe nie pomagają.
    Poszlam wiec do internisty z enel Medu ale tez niewiele pomogla. Jedynie co to dala mi l4 do konca weekendu i zlecila badania z krwi na sod potas i bete:P bo widziala w systemie ze sie staramy wiec przed przyjmowaniem jakis lekow gdyby mi sie nie poprawilo wiedzieć. Wiec czekam na wyniki, ale nie ludze sie bo...
    Wlasnie przed chwila otrzymalam wyniki badan MUCHy i wyszła mi ureoplasma. Zatem musze brac antybiotyk.
    Jak czytalam urea skutecznie moze blokowac zajscie w ciaze i moze miec tez wpływ na nasienie wiec troche sie łudze ze teraz bedzie tylko lepiej.
    Czy ktoras z was miala te bakterie i wyleczyla sie? Czesto miałam zapalenie pecherza i parcie na pecherz i czytalam zeyo tez urea mogla to powodowac.
    Ciekawa jestem waszych opini


    Najgorsze cykle stracone, na leczenie zarazy. Ale przynajmniej chyba znaleźliście właśnie przyczynę niepowodzeń. Teraz już będzie tylko lepiej. Zmotywowałaś mnie. Zrobię tą MUCHę :P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze robiłam progesteron na czczo, bo zwykle z innymi badaniami. Tym razem zrobiłam po śniadaniu, o 10.30. I przeczytałam, że jedzenie może obniżyć wynik nawet o połowę! To dobra wiadomość

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    MARIKA12 straszie mi przykro:(
    Jeszcze zrobie test u mnie pozno wychodzily ale tak strasznie sie boje powtorki ciazy pozamacicznej dziewczyny podniescie mnie na duchu juz fiksuje taka sytuacje mialam w cp ze nie widac bylo na tescie a @ nie bylo:(


    Bedzie dobrze :*

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    To proga jak proga, ale prolaktynę podniesioną na bank będziesz miała. Ona wrażliwa jak skorupka jajecka :)

    Tylko ze ja nigdy nie mialam z nia problemow :) no zobaczymy co ten cykl przyniesie :)

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marabela wrote:
    Hej :) dołączę się jeśli mogę :) odstawiłam tabletki i teraz jest nasz pierwszy cykl starania się o dzidzie :) mam nadzieje ze uda się szybko bo nie możemy się doczekać! :) trzymajcie kciuki ja trzymam za Was! :)

    Witam. Ktory dzien cyklu masz? Wiesz kiedy masz czy mialas owulacje? Kiedy @? :)

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni. Znajoma z forum miała tą bakterie. Leczyła się z mężem i przez jakiś czas miała zakaz starań. Była załamana, ale jak wyleczyli bakterie to zaszła w ciążę :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kuzmoni. Znajoma z forum miała tą bakterie. Leczyła się z mężem i przez jakiś czas miała zakaz starań. Była załamana, ale jak wyleczyli bakterie to zaszła w ciążę :)

    Dokładnie, moja koleżanka miała chlamydię i to samo :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, czy tego typu bakterie mogą "wyleczyć się same"? Ogólnie jakiekolwiek infekcje bakteryjne i zakażenia, czy jest opcja że są i mijają?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki :)
    Prog 19.3 miesiąc temu wynosiło 5
    A tsh miesiąc temu 3.55 a dziś 1.88

    Sung, Skarpeta, Iseko, Olaa86, Marudaruda, pumka1990, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ostatni test w domu. Pomyślałam, że zadzwonię i umówię się do gina, ale najpierw zrobię test zeby z pewnością powiedzieć "nie, nie jestem w ciąży". Wyszło trochę kreski, trochę z boku zalane. Mam wyjątkowe szczęście w tym cyklu do testów :D

    No nic, dzwonię się umówić :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa1a03bf849f.jpg

    zosiak88 lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Miałam ostatni test w domu. Pomyślałam, że zadzwonię i umówię się do gina, ale najpierw zrobię test zeby z pewnością powiedzieć "nie, nie jestem w ciąży". Wyszło trochę kreski, trochę z boku zalane. Mam wyjątkowe szczęście w tym cyklu do testów :D

    No nic, dzwonię się umówić :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa1a03bf849f.jpg

    Dla mnie bardziej zalane niż kreska, ale cholera go wie, jak już takie cuda Ci się dzieją :P Wiedziałam, że z Twoim testowaniem będą niespodzianki, oryginalna kobitka z Ciebie :D

    7u229jcgzsq578gy.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ