X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapisałam sie na czerwcowe testowanie ale niewiem czy na dobre nikogo tam „nie znam” możecie podesłać link ?

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 31 maja 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny zapisałam sie na czerwcowe testowanie ale niewiem czy na dobre nikogo tam „nie znam” możecie podesłać link ?

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/czerwcowe-testowanie,15809,6.html?sd=1

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zamykamy chyba juz Maj..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 31 maja 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie było dane testować w maju. 30 kwietnia beta ujemna i cykl który trwał 45dni. Oby czerwiec był łaskawszy.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny zapisałam sie na czerwcowe testowanie ale niewiem czy na dobre nikogo tam „nie znam” możecie podesłać link ?
    spokojnie tam przechodza dziewczyny z majoweego ;)

  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane... Biadolilam tydzien temu o tymze dostalam okres... No ale cos nie dawalo mi spokoju, krwawienie bylo niewielkie trwalo 3 dni. Dzisiaj zrobilam test chociaz normalnie powinnam go zrobic 4.06. Ale nie wytrzymalam bo tlila sie iskierka nadziei. Wynik: https://zapodaj.net/9f597c105b421.jpg.html, od razu ta blada wyszla :) to chyba cud!

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie tego aż tak nie oddaje, ale powodzenia, oby to był ten cud i daj znać, jak potwierdzisz betą :)

    Marabela lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje :D

    Marabela lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zdjęciu ja nie widzę, ale pewnie przekłamuje. Gratuluję!

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
‹‹ 81 82 83 84 85
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ