X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaaa88 wrote:
    Nie dziękuję :) mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Sorki za głupie pytanie ale czytałam ze najlepiej robić betę po 48h a potem 72h. Po 48h nie dam rady (święto) czyli zrobię w piątek ale to ma być rowno 72h? Bo ja robiłam dzisiaj betę po pracy ok godziny 16:00 to czyli rozumiem że lepiej zrobić w piątek tez o podobnej godzinie?
    Magda gratuluję :) Nie musisz robić o tej samej godzinie w piątek, możesz pójść rano

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mi cholernie złe... cały dzien w pracy dobra mina do złej gry wieczorem puściły emocje... dziewczyny ale taki progesteron??? Dwa miesiące temu robiłam badania progesteronu było wszystko w porzadku gdybym miała nadzieje na ten cykl to bym brała duphaston moze bo mam nawet w domu ale co on by dał? Jak ciąża byłaby zdrowa to i sama by sie utrzymała :(

    Dalej zero krwawienia :( chciałabym mieć to za sobą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam w zeszłym misiacu robiłam przed okresem tak z tydzień proga i tez był normalny ... a dzisiaj taka wartość . Ale jak beta soda to nic z tego nie bedzie prawda ? Nawet duphaston juz nic nie zrobi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    A zapomniałam w zeszłym misiacu robiłam przed okresem tak z tydzień proga i tez był normalny ... a dzisiaj taka wartość . Ale jak beta soda to nic z tego nie bedzie prawda ? Nawet duphaston juz nic nie zrobi :(
    No niestety kochana.. :(
    Jak beta spada to dupek już nie pomoże.
    Ciąża się nie utrzymała przez niski progesteron który zapewne za szybko zaczął spadać...
    Teraz masz jasność co do problemu i musisz po owulacji brać dupka albo luteinę.
    Najlepiej jak poradzisz się jeszcze lekarza.
    Trzymaj się kochana, następny cykl będzie twój!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Hej dziewczyny . Także jestem po becie i nie jestem w ciąży . Miałyście racje betę mam negatywna . Tak naprawdę to nie ma ci się nastawiać na testy . Nawet one nie dają 100% pewności . Ja już sobie kompletnie odpuściłam ponieważ staramy się ponad rok , wszystkie badania ok a ciąży nie ma. Także chyba nie ma dobrej metody nawet w postaci testów na potwierdzenie ciąży bo człowiek robi sobie tylko nadzieje . Raz udało się ale niestety po kilku dniach dostałam miesiączkę . Chyba najlepszym potwierdzeniem jest jej brak i wynik z krwi . Szkoda czasu na sikance. Testy się tak często myła mimo ze producent zapewnia o ich wiarygodności . Te testy kupuje w Niemczech kosztują strasznie dużo , chciałam wybrać najlepsza jakość . No także , trzymam za was kciuki ! Tylko nie fiksujcie się tak nad objawami . Ja je w każdym miesiącu miałam a w ciąży nie byłam ;)

    Ja tez podobna sytuacje mialam tyle ze bety nie robilam bo doswiadczenie mnie nauczylo ze trzeba czekac. Niestety dol przyszedl bo zrobilam wczesniej test 11 dpo ale zastrzyk ovitrelle sie jeszcze utrzymywal juz sie cieszylam ze ciaza ale z dnia na dzien bladl az dostalam @ takze kochane cierpliwosci czekamy na termin @ albo po terminie robimy sikanca wczesniej nie ma sensu bo psychika potem chora. Powodzenia nastepny cykl Wasz;)

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już wcześnie nie będę testować. Chyba, że cycki będą boleć. To u mnie może oznaczać ciążę bo przed @ nie bolą. Jak karmelka uważam, że ciąża zdrowa sama się utrzyma. W pierwszej ciąży test zrobiłam tydzień po terminie, nie lecialam na bete, poszłam do gina po 3 tyg od terminu.
    Ja nie mam siły poprostu na te negatywy. Na szczęście bledny pozytyw mi się nie zdarzył, i dobrze

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Karmelllka90 przykro mi :(

    Ja po usg i są dwa jaja jedno na prawym (w końcu księciunio się obudził) 12mm i na lewym 13mm tylko endo cienkie ehhh tylko 5.6mm gin mówi że nie jest źle że do wielkosci jaj może być... Owu przewidziana na poniedziałek i w tedy na kolejny monit dzisiaj miałam pobierane posiew na czystość pochwa i MUCHę i za wizytę prawie 400 zł ehhh... No i mam przez 8 dni plastry z estrogenem.

    Też mnie ten wydatek czeka w następnym cyklu, a plastry to na endo? Ja miałam identycznie w tym cyklu, 12 i 12,7 i endo 5,6mm. Do dnia po owu urosło do 8mm :/

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi te clearblue dwa wyszły pozytywne...

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    iNso a Ty jeszcze testujesz?

    Katti przykro mi:/
    Kozgo sama nie wiem. Czekam na @ jutro gora pojutrze. Jesli jutro tempka spadnie jeszcze nizej to napewno nie ma co testowac;) ale jesli sie utrzyma badz odbije w gore to mam jeden test na zapasie to wtedy zatestuje. Choc to tez ten o czulosci 25;/ nie wiem jak ja je kupowalam...

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Mi te clearblue dwa wyszły pozytywne...
    Grzechotka mialam zacytowac a polubilam. Mialam zapytac ale ile dnie przed @? Byly pozytywy.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi beta dziś wyszła negatywna wiec opijalam z mężem urodziny na legalu

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Też mnie ten wydatek czeka w następnym cyklu, a plastry to na endo? Ja miałam identycznie w tym cyklu, 12 i 12,7 i endo 5,6mm. Do dnia po owu urosło do 8mm :/

    Tak, na wzrost endo

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 maja 2018, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A u mnie plamienia brak, temp.37. Rozkręci się na bank, tylko to wciąż zmarnowany czas
    Marilen u mnie plamien nie ma ale temperatura robi ze mnie durnia:| zamiast normalnie spasc,zeby @ przyszla raz,dwa to bawi sie ze mna:/ a tylko wstalam po mierzeniu wlasnie to odrazu podbrzusze pobolewa typowo na @....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 05:12

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 maja 2018, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pomyslalam,ze dzis odpuszcze jeszcze z testem. Wracam do pierwotnego terminu testowania czyli jutro;) Widocznie @ przyjdzie jak w zegarku w 29dc. Jutro najwyzej rano jak bedzie dalej tak temperatura ze mna sie bawic to zatestuje. Zamykam miesiac;)

    Edit
    Aha zapomnialam napisac,ze od wczoraj na nos cos mi sie rzuca..normalnie jak pies poczuje smrod z 10000000tys km;/ wczoraj mnie az dusilo w nosie. Dzis wstalam i teraz grzeje malej parowki i odrazu smrod poczulam..masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 06:27

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam do lekarza :(

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla formalności. Pozytywny?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f4e8367975d1.jpg

    Karmelllka90l, trzymaj się. Jesteśmy z Tobą :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 08:06

    agniecha2101, iNso87 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dla formalności. Pozytywny?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f4e8367975d1.jpg

    Karmelllka90l, trzymaj się. Jesteśmy z Tobą :*
    Tak! Do dziela :p


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dla formalności. Pozytywny?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f4e8367975d1.jpg

    Karmelllka90l, trzymaj się. Jesteśmy z Tobą :*

    A to test z porannego moczu? Niby nie powinno się robić bo daje przekłamane wyniki. Jeśli nie to 101% pozytyw :) Powodzenia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 08:50

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    A to test z porannego moczu? Niby nie powinno się robić bo daje przekłamane wyniki. Jeśli nie to 101% pozytyw :) Powodzenia! :)

    Z drugiego porannego. Robię testy 3x dziennie i zawsze ten pierwszy jest najczytelniejszy. Bo potem dużo piję.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na wizycie dzisiaj tez zrobiłam betę i proga czekam na wyniki w piątek idę znowu na wizytę mam nadzieje ze juz okres przyjdzie do tego czasu dostałam L4 bo psychicznie cieżko znoszę jestem za słaba na takie przeżycia. :( ale powiedziała ze jak sie krwawienie sie skończy i wszytsko szczęśliwie to przyszły cykl będziemy obserwować i od razu po owulacji jesli tylko bedzie progesteron wchodzi. Ten cykl cały był i za długi i pęcherzyk był mały i ehh :(

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ