X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dla formalności. Pozytywny?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f4e8367975d1.jpg

    Karmelllka90l, trzymaj się. Jesteśmy z Tobą :*

    Pewnie ze tak !!! Gratulacje!!! Dwie krechy ze ślepy by zauwazyl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    A to test z porannego moczu? Niby nie powinno się robić bo daje przekłamane wyniki. Jeśli nie to 101% pozytyw :) Powodzenia! :)
    nie prawda ze daje przeklamane wyniki... ja tez robilam tak i zaciazylam wiec to nie prawda... zaklamane jest to aby robic jeden test tylko wieczorem.

  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    nie prawda ze daje przeklamane wyniki... ja tez robilam tak i zaciazylam wiec to nie prawda... zaklamane jest to aby robic jeden test tylko wieczorem.

    Z takimi opiniami się spotkałam, także od lekarzy (endo i gin) i tylko przekazuję to co "mądrzejsi" mi mówili :) sama nie robię testów raz dziennie od kiedy jedno owu przegapiłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 10:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    nie prawda ze daje przeklamane wyniki... ja tez robilam tak i zaciazylam wiec to nie prawda... zaklamane jest to aby robic jeden test tylko wieczorem.


    Testy owulacyjnych wykonuje sie tak samo jak ciążowe? Moze głupie pytanie ale nigdy ich nie robiłam

  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Z drugiego porannego. Robię testy 3x dziennie i zawsze ten pierwszy jest najczytelniejszy. Bo potem dużo piję.
    Też testuję 2-3 razy dziennie. U mnie w tym cyklu była bardzo wyraźna rano, w ciągu dnia nie do końca, a wieczorem znów mocna. Sprawdź później i będziesz pewna :)

    Katti lubi tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zerknijcie na mój wykres chyba kicha w tym miesiącu....

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    Też testuję 2-3 razy dziennie. U mnie w tym cyklu była bardzo wyraźna rano, w ciągu dnia nie do końca, a wieczorem znów mocna. Sprawdź później i będziesz pewna :)

    Zrobiłam jeszcze jeden i jest równie mocny jak ten z rana. Testowa jest ciemniejsza niż kontrolna. Chyba mam pewność :D

    patkaaxx90, iNso87, Katti lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze ja robilam raz dziennie I.nic nie wychodzilo wiec jak sie opakowanie skonczylo to olalam I nie kupilam nowego (to byly przypadkowe testy najtansze z rossmana). Jak w tym cyklu nie pyknie to postanowilam kupic na allegro testy I bede w takim razie robic tez 2-3 razy dziennie

    Katti lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    zerknijcie na mój wykres chyba kicha w tym miesiącu....
    Patka spokojnie jeszcze nic nie jest przesadzone. SPojrz na moj wykres ;) tu to dopiero zagwostka w koncowce :P

    Grzechotka i to super pozytyw! :D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Testy owulacyjnych wykonuje sie tak samo jak ciążowe? Moze głupie pytanie ale nigdy ich nie robiłam
    kochana test ciazowy to ciazowy ale wiekszosc kobiet jest przekonana ze owulacyjne robi sie tylko jeden dziennie i to wieczorem co jest totalna bzdurą...
    ja robilam rano z nocnego moczu potem kolejny w poludnie i nastepny wieczorem... prawda jest taka ze gdybym rano nie robila ominelabym pozytywny test ovu i nie wiedzialabym ze moja owulacja moze wystapic w ciagu 36h tak wiec kazda ma swoje przekonania ale ja mam swoje i gdyby nie to ze eksperymentowalam to nie wiedzialabym ze mialam miec owulację liczac na to co mowia inne laski ktore sa swiecie przekonane ze testy ovu robi sie tylko wieczorem.

    Każda ma prawo robić jak uważa nie neguję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Zrobiłam jeszcze jeden i jest równie mocny jak ten z rana. Testowa jest ciemniejsza niż kontrolna. Chyba mam pewność :D
    korzystajcie z tego to dobry znak ;)

  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Zrobiłam jeszcze jeden i jest równie mocny jak ten z rana. Testowa jest ciemniejsza niż kontrolna. Chyba mam pewność :D
    W takim razie miłego wieczoru ;)

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam codziennie o 13 2h nic przed nie piłam i wyszło ale może to fart chociaż ciąży z tego noe było.

    Katti lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu pozytywny, ale dzisiaj i tak celibat. Co dwa dni seksy są. Jak sie staraliśmy codziennie jak owu był pozytywny, to dzieci z tego nie było, więc testujemy nowa metodę :P

    Katti lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta juz tylko 4,14 brzuch zaczyna bolec ... bardzo bolec. Tylko raz miałam taki bol bardzo dawno i sie wraz zastanawiam czy te kilka lat temu to tez nie było to ... :/ Boziu daj mi siłe

    Katti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Test owu pozytywny, ale dzisiaj i tak celibat. Co dwa dni seksy są. Jak sie staraliśmy codziennie jak owu był pozytywny, to dzieci z tego nie było, więc testujemy nowa metodę :P

    Kochana u mnie tak było w 1 cs co dwa dni i miałam owy potwierdzona nic z tego. Drugi cykl co dwa dni ale owu przegapiliśmy prawdopodobnie a 3 cs podeszłam do tego kiedy mam ochotę i kiedy ładniejszy śluz i wyło i codziennie i co 2 i co 3 dni było dużo ale ładny śluz wykorzystałam nawet 3 dni pod rząd ale tez mojemu powiedziałam ze w tym miesiącu seks dla przyjemności bo owulacji nie ma i wiecie ze. Moim zdaniem to pomogło dlatego była ciąża bo to on tez odpuścił

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęło sie :( jednak wyglada to inaczej od mojego normalnego @ jeszcze nigdy nie „lało soę tak ze mnie” krew z fusami :( czyli dzisiaj zaczynam nowy cykl, ale ten boli bardziej od dwóch poprzednich :(

    Katti lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Kochana u mnie tak było w 1 cs co dwa dni i miałam owy potwierdzona nic z tego. Drugi cykl co dwa dni ale owu przegapiliśmy prawdopodobnie a 3 cs podeszłam do tego kiedy mam ochotę i kiedy ładniejszy śluz i wyło i codziennie i co 2 i co 3 dni było dużo ale ładny śluz wykorzystałam nawet 3 dni pod rząd ale tez mojemu powiedziałam ze w tym miesiącu seks dla przyjemności bo owulacji nie ma i wiecie ze. Moim zdaniem to pomogło dlatego była ciąża bo to on tez odpuścił

    Ja nie jestem zwolennikiem "odpuszczania i nie myślenia". Bo jak mam to niby zrobić, na siłę? To będę zamiast o ciąży i owulacji, myslała w kółko czy o tym myślę, a nie powinnam. To musi być moment. Trzeba poczuć to zmęczenie, żeby odpuścić i rzeczywiście to zrobić. Nie wierzę, że ktoś odpuści i nie będzie myślał, tylko dlatego, że taką radę dostanie.

    Moja córka istnieje z takiego odpuszczania trochę. A trochę nie, bo w miesiącu w którym ona powstała zarejestrowałam się na owu. Więc też nie do końca tak to działało. Zobaczymy, jak teraz wyjdzie. To jest cykl zupełnie nie na żywioł. Wspólnie do tego podeszliśmy jak do pojektu. Rozpisaliśmy sobie kiedy seksy, kiedy z żelem. I wspólnie trwamy. Oczywiście do seksu się nie zmuszamy, bo chociaż 8 lat wspólnych, to nadal nie trzeba nam sie zmuszać :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Zaczęło sie :( jednak wyglada to inaczej od mojego normalnego @ jeszcze nigdy nie „lało soę tak ze mnie” krew z fusami :( czyli dzisiaj zaczynam nowy cykl, ale ten boli bardziej od dwóch poprzednich :(

    Współczuję :( Pamiętam moje krwawenie po biochemicznej. Lało sie ze mnie krwi jak z węża ogrodowego :(

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Test owu pozytywny, ale dzisiaj i tak celibat. Co dwa dni seksy są. Jak sie staraliśmy codziennie jak owu był pozytywny, to dzieci z tego nie było, więc testujemy nowa metodę :P
    jak dzisiaj masz test pozytywny owu to jak najbardzziej dzisiaj celibat i jutro najlepiej z rana dzialajcie :P

‹‹ 81 82 83 84 85
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ