X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę jutro na betę :)
    I wizytę mam dopiero 24.05 :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 20:37

    Klamka82, Katti, pumka1990 lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung masz wyniki? Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ja idę jutro na betę :)
    I wizytę mam dopiero 24.05 :(
    KlaudyŚ czekam na wyniki!!

    Single na Twoje też!
    Trzymam kciuki dziewczyny.

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie załapał dół.

    Te moje mdłości, ból głowy. Od dwóch dni paracetamol biorę bo nie da się wytrzymać. Poczytałam internety no i wiem, że to pms. Jestem pewna! nie wierzę, że mogłoby nam się udać tym razem tak szybko :/

    Sung co u Ciebie?

    Kciukasy zaciśnięte za wszystkie jutrzejsze wyniki bety <3


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Sung masz wyniki? Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

    Dzięki! Beta 39 a progesteron 19.90
    Nie jest źle. Chociaż poprzednia ciąża na tym etapie 96.
    Zobaczymy w czwartek...
    Dostałam dupka i acard.
    Przestało boleć...

    Olaa86, Lavendova, pumka1990, Pati88, kuzmoni1, katepr, Magda - mbc, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Dzięki! Beta 39 a progesteron 19.90
    Nie jest źle. Chociaż poprzednia ciąża na tym etapie 96.
    Zobaczymy w czwartek...
    Dostałam dupka i acard.
    Przestało boleć...

    Gratulacje :)

    Sung, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 15 maja 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje dziewczyny

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ja idę jutro na betę :)
    I wizytę mam dopiero 24.05 :(
    Szybko masz wizyte :)
    Pomysl sobie że ja dopiero mam 21 maja usg to jest dopiero czekanie i cierpliwosc heh a bede miala 12 tydz + 5 dni przypada na moje pierwsze USG... spojrz na to tak ile czasu nie ktore musza czekac na swoje pierwsze USG a napewno zrobi ci sie lepiej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 22:18

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 15 maja 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Szybko masz wizyte :)
    Pomysl sobie że ja dopiero mam 21 maja usg to jest dopiero czekanie i cierpliwosc heh a bede miala 12 tydz + 5 dni przypada na moje pierwsze USG... spojrz na to tak ile czasu nie ktore musza czekac na swoje pierwsze USG a napewno zrobi ci sie lepiej :D
    omatko! Ty chyba w PL nie mieszkasz? ;)

    Sung super wiadomość! :D

    Multiwitamina, Katti, Sung lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 15 maja 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Dzięki! Beta 39 a progesteron 19.90
    Nie jest źle. Chociaż poprzednia ciąża na tym etapie 96.
    Zobaczymy w czwartek...
    Dostałam dupka i acard.
    Przestało boleć...

    Uff! Kochana! Nie porównuj Ty dwóch ciąż! Przecież co ciąża to inaczej! A poza tym masz na myśli te ciąże co to skończyły się kiepsko? No to sama widzisz! Ta jest od początku inna! Głowa do góry! Tylko spokój nas uratuje!

    Sung lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 16 maja 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie że nie ma reguły. W poniedziałek owu a od wczoraj co raz mocniejszy ból piersi. Wiem, że to skok progesteronu tak daje znać. Ale czy taki ból od samej owu może wskazywać że do niczego nie doszło czy nie ma jak wspomniałam reguły? Generalnie mnie piersi zawsze bolą ale nie od razu po owu. Eh martwie się, czy to nie jest skutek prolaktyny czy innego cholerstwa. No bo żeby aż tak rwały szczególnie w nocy jak jestem bez stanika:/ bardzo boli nie przesadzam;/Czy można zbadać prolaktynę po owu i czy ona daje jakieś info? No i zrobie progesteron 7dpo żeby zobaczyć czy owu była:) z gory dzięki za opinie co do tych bolących cycorów..

    Gratulacje wszystkim! Sung super i teraz napewno będzie dobrze!!! ja w to woerze i czekam na dalsze info od Was dziewczyny jak tam bety itd. Czytam trzymam kciuki i dajecie nadzieję!!!:***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 06:37

    Sung lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 16 maja 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej!
    9dpo to za wcześnie na bhcg prawda? Ide do lab w piątek i sie zastanawiam czy jest sens badac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 06:48


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 16 maja 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Heej!
    9dpo to za wcześnie na bhcg prawda? Ide do lab w piątek i sie zastanawiam czy jest sens badac...

    Ja bylam w 11 dpo i beta wyszla ale do zagniezdzenia moze dojsc baddzo pozno no nawet 12 dpo wiec moze ci nic nie wyjsc

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    omatko! Ty chyba w PL nie mieszkasz? ;)

    Sung super wiadomość! :D
    w UK mieszkam :D
    Co zrobic hehe tak naprawde nic nie wiem o swoim maleństwu jak sie ma i w ogole to jest dopiero wyzwanie uzbroić sie w cierpliwosc ;)

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie że nie ma reguły. W poniedziałek owu a od wczoraj co raz mocniejszy ból piersi. Wiem, że to skok progesteronu tak daje znać. Ale czy taki ból od samej owu może wskazywać że do niczego nie doszło czy nie ma jak wspomniałam reguły? Generalnie mnie piersi zawsze bolą ale nie od razu po owu. Eh martwie się, czy to nie jest skutek prolaktyny czy innego cholerstwa. No bo żeby aż tak rwały szczególnie w nocy jak jestem bez stanika:/ bardzo boli nie przesadzam;/Czy można zbadać prolaktynę po owu i czy ona daje jakieś info? No i zrobie progesteron 7dpo żeby zobaczyć czy owu była:) z gory dzięki za opinie co do tych bolących cycorów..

    Gratulacje wszystkim! Sung super i teraz napewno będzie dobrze!!! ja w to woerze i czekam na dalsze info od Was dziewczyny jak tam bety itd. Czytam trzymam kciuki i dajecie nadzieję!!!:***

    Za ból piersi nie odpowiada prolaktyna, a progesteron. Prawdopodobnie masz duży wyrzut proga, stąd ból. Ja ból sutków mam właściwie od razu albo tuż przed owulacją i trwa bite 14 dni, cała fazę lutealną, aż do okresu i kilka pierwszych dni.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 16 maja 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no to git;)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 16 maja 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja wizyte bede miała dopiero 30.05 albo w ogole po powrocie z urlopu 10.06 jeszcze niewiem dziś się umawiam :) bete może jutro po nocy zrobie...najgorzej ze koncze o 7 a lab od 7 30 średnio mi się chce czekać no ale zobacze jaka nocka będzie.

    Ktoś dziś testuje? Powodzenia

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 maja 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina. Gratulacje :)

    Snug. To za szybko, żeby coś było widać. Trzymam kciuki.

    Natala. Ja bym czekała z testowaniem.

    Pati. Nie ma reguły z piersiami. Mnie raz bolały od owu a raz na PMS. W poprzednim szczęśliwym cyklu już od owu :)

    U mnie dziś @, ale nawet nie jestem za bardzo rozczarowana. W pierwszym cyklu staraniowym nie mogło być inaczej ;)
    Fl tylko 10 dni, mam nadzieję że będzie się wydłużać.

    Paulina 90 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)

    KlaudyŚ czekamy na betę !

    Ja dzisiaj 5dc i zrobiłam fsh i lh, czekam na wyniki.

    Miłego dnia!

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Szybko masz wizyte :)
    Pomysl sobie że ja dopiero mam 21 maja usg to jest dopiero czekanie i cierpliwosc heh a bede miala 12 tydz + 5 dni przypada na moje pierwsze USG... spojrz na to tak ile czasu nie ktore musza czekac na swoje pierwsze USG a napewno zrobi ci sie lepiej :D
    No tak ta niecierpliwość najgorsza .
    Z synkiem jak byłam w ciąży to wydawało mi się ze mam szybko wizytę ale rzeczywiście jak popatrzyłam na papiery to teraz mam dużo szybciej

    Katti lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ