X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Marabela negatyw. Musi być taka sama lub ciemniejsza ta testowa:)
    Dzięki Pati88, a myślisz że blisko owulki czy teraz będzie spadek? Pierwszy raz robię dlatego takie głupie pytania :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Ja mam FLO, Mój Kalendarzyk, CLUE i OvuView :))

    Proga 7dpo robisz?

    Trzymam kciuki za dobry wynik!

    Katti strasznie mi przykro... :(((

    Nie chce mi się logować co chwilę na inne konto żeby obserwacje wpisywać, jak każą sobie tyle płacić, żerując na naszych problemach to niech mnie w doopę cmokną.

    :)
    Klamka tak, 21dc a 6-7dpo jest napewno.

    edit.
    Ale jaja beda jak okaze sie,ze jednak owu nie bylo:P

    edit.2
    Cos ruszylo w wynikach juz jest wykonywany bedzie jednostka ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 12:00

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti daj sobie czas ;* odetchniesz organizm się zregeneruje i staranka ruszą

    Katti lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Już jest po wszystkim... myslalam że bedzie mega bolalo a zabolalo raz ciut mocniej i poczulam jak zalalo mnie... polecialam do wc i tam widzialam jak mój maluszek wpada do wc :( na oko miał prawie 4 cm :(

    OMG!! ;( Strasznie mi przykro! Nie chcę myśleć jak musisz się czuć :( :( :(

    Katti lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marabela wrote:
    Katti bardzo mi przykro :( dasz radę kochana! Nie będę radzić ani nic bo wiem że teraz najmniej Ci to potrzebne... Ale trzymam mocno kciuki za kolejne udane starania!

    Ja Po wczorajszej rozmowie z Wami kupiłam dzisiaj testy owulacyjne facelle. Któraś z Was może używała? Wyszly od razu dwie krechy, Ale jedna wydaje się być ciut jaśniejsza. Myślałam że jest już po owu ale jak widać po tabletkach wszystko się przestawia. Jak myślicie, pozytywny czy negatywny? Będę wdzięczna za odpowiedź :*

    https://zapodaj.net/72065716fba07.jpg.html

    Ja tylko na Facelle się opieram i nigdy nie zawiódł. Jak zrobisz jutro, powinien być co najmniej taki sam. Ja uznaję taki, za jeszcze negatywny, ale już się przygotowuję do <3 ;P Jak robię równocześnie Facelle i Domowe Laboratorium z Rossmanna, to zawsze wcześniej pozytywny mam Facelle, a za 12h około Domowe Lab. Jutro już bym na Twoim miejscu <3

    Marabela lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Katti daj sobie czas ;* odetchniesz organizm się zregeneruje i staranka ruszą
    Tak zamierzam ;)
    Wiec tak w szpitalu lekarz mojej znajomej powiedzial ze od dnia dzisiejszego za 3 tyg mam zrobic test jesli bedzie negatyw znaczy ze sie wszystko samo oczyscilo a jesli pozytyw mam przyjechac na scan

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Klamka tak, 21dc a 6-7dpo jest napewno.

    edit.
    Ale jaja beda jak okaze sie,ze jednak owu nie bylo:P

    edit.2
    Cos ruszylo w wynikach juz jest wykonywany bedzie jednostka ng/ml

    I jak??? Są już? :)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziewczyny, ktore robily proga w 21dc napiszcie jaki wynik Wam wyszedł,jakie widelki mialyscie do wyniku i co oznaczal? Chodzi mi o to,kiedy wynik jest prawidlowy dla kobiety w tej fazie po owu,kiedy widac po wyniku,ze owu byla no i wynik po ktorym okazalo sie,ze to prawdopodobnie bedzie ciaza i byla ;) nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi;P

    W 21 dc? czy 7-8 od owu? Bo ja miewałam owu nawet w 22 przy cyklu 32dniowym :) Proga mam zawsze między 20-35 ng/ml
    Jutro robię kolejne badanie więc zobaczymy. Jutro też kontrola tsh po 1,5 miesiąca chyba przyjmowania euthyroxu, ciekawa jestem czy i ile się obniżyło.

    A dziewczyny, powiem Wam, że odstawiłam w połowie cyklu Castagnusa, bo tak skończyłam 3 opakowanie, i nie mam kompletnie żadnych objawów zbliżającej się @, co czasami już od owu miałam. Żadnego bólu brzucha, piersi, nic! Ciekawe czy mi hormony nie poleciały :/

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Tak zamierzam ;)
    Wiec tak w szpitalu lekarz mojej znajomej powiedzial ze od dnia dzisiejszego za 3 tyg mam zrobic test jesli bedzie negatyw znaczy ze sie wszystko samo oczyscilo a jesli pozytyw mam przyjechac na scan

    No dziwna metoda sprawdzenia czy wszystko się oczyściło :/ Zamiast usg to test ciążowy. Hm...

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    I jak??? Są już? :)
    Odswiezam co chwile normalnie..i dalej wykonywane:P conajmniej jakbym bete sprawdzala panikuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 12:50

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    W 21 dc? czy 7-8 od owu? Bo ja miewałam owu nawet w 22 przy cyklu 32dniowym :) Proga mam zawsze między 20-35 ng/ml
    Jutro robię kolejne badanie więc zobaczymy. Jutro też kontrola tsh po 1,5 miesiąca chyba przyjmowania euthyroxu, ciekawa jestem czy i ile się obniżyło.

    A dziewczyny, powiem Wam, że odstawiłam w połowie cyklu Castagnusa, bo tak skończyłam 3 opakowanie, i nie mam kompletnie żadnych objawów zbliżającej się @, co czasami już od owu miałam. Żadnego bólu brzucha, piersi, nic! Ciekawe czy mi hormony nie poleciały :/
    W 21dc to napewno a owu nie mialam na 100% potwierdzonej,z tempki wychodzi 6-7dpo wiec zobaczymy co wyjdzie. A no i u mnie cykle byly 28dniowe w trakcie tabsow ale i wczesniej jak ich nie bralam. To jest 1cs wiec podaje,ze dalej mam 28dniowe cykle ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Odswiezam co chwile normalnie..i dalej wykonywane:P conajmniej jakbym bete sprawdzala panikuje ;)
    Powiem ci, że ja w poprzednim cyklu jak sprawdziłam proga i wyszedł 5,25 ng/ml to już wiedziałam, że tylko czekam na @ czekam... więc prog rozwiał moje wątpliwości niczym beta.

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti to żadna metoda sprawdzania ;/ ale wiem ze tak każa robic

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik w 21dc - 20,78ng/ml to okej?

    Iseko, Marudaruda, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Mam wynik w 21dc - 20,78ng/ml to okej?

    Bardzo OK. Owu była na stówę. Nie bierzesz luteiny, prawda?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Bardzo OK. Owu była na stówę. Nie bierzesz luteiny, prawda?
    Mam taka nadzieje,ze owu byla. Nie,nic nie biore. Sam folik od marca ;) Musze tsh jeszcze zbadac bo tez nie wiem ile mam..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Bardzo OK. Owu była na stówę. Nie bierzesz luteiny, prawda?
    Zazdro!!! :)

    Ja po owu muszę lutkę włączyć bo w owulacyjnym miałam zaledwie 11,8 ng/ml

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpatrzylam stare wyniki u siebie jak bylam w ciazy z mlodsza to proga mialam w terminie @ czyli 28dc - 37,50ng/ml (nie bralam nic tez wtedy). @ nie przyszla;) i potem w 34dc mialam juz mniej,bo- 28,32ng/ml i wlaczyl mi gin do 12tyg ciazy luteinę.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Zazdro!!! :)

    Ja po owu muszę lutkę włączyć bo w owulacyjnym miałam zaledwie 11,8 ng/ml

    Kochana, nie ma czego zazdrościć, bo u mnie jest wyrzut taki wysoki, ale później gwałtownie spada, więc jakby się udało zaciążyć to od razu dupek bo inaczej może polecieć, zresztą teraz też 2x1 dupka biorę, właśnie jakby miało spaść gwałtownie a ciąża by była.
    Kochana z tym że u mnie słabe wyniki u męża, nie ma czego zazdrościć :/

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Ja tylko na Facelle się opieram i nigdy nie zawiódł. Jak zrobisz jutro, powinien być co najmniej taki sam. Ja uznaję taki, za jeszcze negatywny, ale już się przygotowuję do <3 ;P Jak robię równocześnie Facelle i Domowe Laboratorium z Rossmanna, to zawsze wcześniej pozytywny mam Facelle, a za 12h około Domowe Lab. Jutro już bym na Twoim miejscu <3
    Dzięki :)) zrobię jutro i zobaczymy :) a narzeczonego już uprzedziłam że trzeba się wziąć do pracy :p

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ