X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mój wykres stracił kolor bo nie mam zamiaru płacić 29zł za bezpłodność.

    Co u Was ?

    Ja cały czas w oczekiwaniu na owulację...

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka ja za namowa tutejszych Dziewczyn mam na telefonie Flo i jestem zadowolona ;) choc nie ukrywam,ze tu byłoby wygodniej miec na Ovu ale tez nie bede placic za to tyle pieniędzy.

    Ja dzis bylam na badaniu proga i czekam na wyniki do popoludnia. W diagu kojarze,ze jakos szybko te badania mi przychodzily online.

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jest po wszystkim... myslalam że bedzie mega bolalo a zabolalo raz ciut mocniej i poczulam jak zalalo mnie... polecialam do wc i tam widzialam jak mój maluszek wpada do wc :( na oko miał prawie 4 cm :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Lekarze mówią , że każda kobieta poroni 1 na 10 swoich ciąż nawet jak jest zdrowa :<
    No to skoro malutkie to pewnie koło 6tyg tak jak mówisz :< to jest najgorsze i czekanie i noszenie , a to naprawde grozi złymi konsekwencjami dobrze ze stan zapalny się nie zrobił :< u mnie zabieg był w 10 tyg bo ja przyleciałam do PL sprawdzić wszystko i juz były bąbelki gdzie mogło sie to nie ciekawie skończyć :/
    Weź pod uwagę jakby Cię lekarze pytali to nie mozesz powiedzieć , że straciłas w 12 tyg musisz powiedzieć wiek ciąży ;/ tak mi tłumaczono w szpitalu w Pl , ze nawet jak dowiedziałam się w 8 to ciąża trwała do 6 i Aniołek miał 6tyg ...
    Nie masz crl na zdjęciu ? czy rozmiaru , który by okreslał wiek
    Mam nadzieje ze nic takiego się Tobie więcej nie przydarzy ;** ale organizm lubi się buntować czasami po ciążach :/
    Na pewno lepiej chodzić na częste usg czy prywatnie , dlatego o tym pisałam od początku mimo ze miałysmy odmienne zdanie pamiętam ;*
    Oni Ci kazali aż 2 tyg czekac żeby się rozkręciło ? to przecież nie normalne skoro do tej pory jet jak jest juz by dawno ruszyło jak będziesz plamić to trzeba tabletki jak nie da rady samo ;/ bo u mnie tak było nic a nic nie ruszyło ... a lepiej zadbac o to zeby jak najszybciej było czysto , bo póxniej powikłania i to powazna a to juz bardzo długo czas jaki masz ;/ i zeby Cie tak nie zostawili , bo dzieci jeszcze chcesz mieć
    Nie dali mi karteczki ile cm mial malusze usg nie chcialam moje serce by peklo...ale dzisiaj i tak peklo jak go zobaczylam....
    Z tego co zauwazylam to mieli jeden pomiar i bylo tam napisane 31 z resztka ale nie wiem co to bylo... nic mi nie oddali zadnych karteczek itp

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti :(

    Katti lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany Katti masakra. Koszmar :( strasznie ci współczuję. Chyba juz wolalabym w szpitalu zabieg niz w toalecie.. Jakis kosmos dla mnie :(

    Katti lubi tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti 4cm jakby miał to by było duuże dziecko w 10tyg ma jakies 3 cm
    Kochana na prenatalnych ma miec 4,5 minimum czyli koło 11/12tyg , myślę ze to było po prostu całe jajo płodowe z ... a nie taki duży płodzik :< bo nawet by tak szybko nie ruszyło gdyby to sie stało z dnia na dzień bo hormony nie zdąrzyłyby spaść :/
    To teraz jeszcze kilka dni krwawienia , później sprawdź usg czy jest ok i 4-6 tyg przyjdzie @ ...
    Ściskam Cię , z doświadczeń znajomych dużo łatwiej jest dojśc do siebie kiedy możesz utulić swoje dzieci kiedy już je masz , i załagodzić stratę i się nie gnębić , ale strata to starta zostaje na całe życie ;*
    Ale widzisz teraz jak panikują dziewczyny w ciążach na , które czekają kilka lat czy po stratach dlaczego tak mają... pomyśl sobie np. 3,4 ,5 razy pod rząd taką sytuację i jeszcze zabieg i brak dzieci i nikłe nadzieje na przyszłośc :< teraz penie łatwiej Ci będzie zrozumieć podejście innych

    Kuzmoni zabieg to ostateczność najlepiej samemu się oczyścić , bo nie ma ingerencji fizycznej itd ...
    W szpitalu myślisz jak po założonych tabletkach to gdzie to idzie ? jak sobie przypilnujesz dadzą Ci pojemniczek żebyś łapała jak chcesz dać do badania , ale jak sie nie upomnisz nikt się tym nie interesuje :/ taka szara rzeczywistość ... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 10:38

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Katti 4cm jakby miał to by było duuże dziecko w 10tyg ma jakies 3 cm
    Kochana na prenatalnych ma miec 4,5 minimum czyli koło 11/12tyg , myślę ze to było po prostu całe jajo płodowe z ... a nie taki duży płodzik :< bo nawet by tak szybko nie ruszyło gdyby to sie stało z dnia na dzień bo hormony nie zdąrzyłyby spaść :/
    To teraz jeszcze kilka dni krwawienia , później sprawdź usg czy jest ok i 4-6 tyg przyjdzie @ ...
    Ściskam Cię , z doświadczeń znajomych dużo łatwiej jest dojśc do siebie kiedy możesz utulić swoje dzieci kiedy już je masz , i załagodzić stratę i się nie gnębić , ale strata to starta zostaje na całe życie ;*
    Ale widzisz teraz jak panikują dziewczyny w ciążach na , które czekają kilka lat czy po stratach dlaczego tak mają... pomyśl sobie np. 3,4 ,5 razy pod rząd taką sytuację i jeszcze zabieg i brak dzieci i nikłe nadzieje na przyszłośc :< teraz penie łatwiej Ci będzie zrozumieć podejście innych

    Kuzmoni zabieg to ostateczność najlepiej samemu się oczyścić , bo nie ma ingerencji fizycznej itd ...
    W szpitalu myślisz jak po założonych tabletkach to gdzie to idzie ? jak sobie przypilnujesz dadzą Ci pojemniczek żebyś łapała jak chcesz dać do badania , ale jak sie nie upomnisz nikt się tym nie interesuje :/ taka szara rzeczywistość ... :/
    Kochana nie mam pojecia nie znam sie.. ja jedyne co widzialam to samego zarodka normalnie byl z raczkami i nozkami :( nie byl w zadnym jaju ani nic tylko sam zarodeczek

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ktore robily proga w 21dc napiszcie jaki wynik Wam wyszedł,jakie widelki mialyscie do wyniku i co oznaczal? Chodzi mi o to,kiedy wynik jest prawidlowy dla kobiety w tej fazie po owu,kiedy widac po wyniku,ze owu byla no i wynik po ktorym okazalo sie,ze to prawdopodobnie bedzie ciaza i byla ;) nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi;P

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti tulę Cię mocno :*:* Nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz :(

    Katti lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Cześć dziewczyny, mój wykres stracił kolor bo nie mam zamiaru płacić 29zł za bezpłodność.

    Co u Was ?

    Ja cały czas w oczekiwaniu na owulację...
    Klamka dziewczyny robią tak, że zakładają nowe konto, bo na miesiąc jest darmowy wykres i linka wstawiaja w stopce do tego wykresu :)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziewczyny, ktore robily proga w 21dc napiszcie jaki wynik Wam wyszedł,jakie widelki mialyscie do wyniku i co oznaczal? Chodzi mi o to,kiedy wynik jest prawidlowy dla kobiety w tej fazie po owu,kiedy widac po wyniku,ze owu byla no i wynik po ktorym okazalo sie,ze to prawdopodobnie bedzie ciaza i byla ;) nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi;P
    Ja miałam 14,4ng/mol ale nie jestem pewna kiedy była owu.

    Teraz planuję zrobić też badania w 7dpo, a owu mam potwierdzoną więc będzie bardziej wiarygodne :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakładam kolejne konta żeby mieć wykres a nie płacić bo 30zł to jakiś żart...

    Katti lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti tak mi przykro co za koszmar :( kochana oby Twoje cialo zostalo w fazie ciaza i udalo sie szybko zajsc jeszcze raz! Jesteś bardzo dzielna kobieta

    Katti lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja zakładam kolejne konta żeby mieć wykres a nie płacić bo 30zł to jakiś żart...
    ja tez zamierzam tak robic ... placic za wykrest to jest zart juz nie wiedza jak kase wyciagac... kiedys byl wykres darmowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Katti tak mi przykro co za koszmar :( kochana oby Twoje cialo zostalo w fazie ciaza i udalo sie szybko zajsc jeszcze raz! Jesteś bardzo dzielna kobieta
    Nie planuje wczesniej niz za 3 miesiace... mysle ze organizm potrzebuje odpoczac i się zregenerować.

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Nie planuje wczesniej niz za 3 miesiace... mysle ze organizm potrzebuje odpoczac i się zregenerować.

    Slusznie, piekne lato przed Wami to super czas na relaks!

    Katti lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti bardzo mi przykro :( dasz radę kochana! Nie będę radzić ani nic bo wiem że teraz najmniej Ci to potrzebne... Ale trzymam mocno kciuki za kolejne udane starania!

    Ja Po wczorajszej rozmowie z Wami kupiłam dzisiaj testy owulacyjne facelle. Któraś z Was może używała? Wyszly od razu dwie krechy, Ale jedna wydaje się być ciut jaśniejsza. Myślałam że jest już po owu ale jak widać po tabletkach wszystko się przestawia. Jak myślicie, pozytywny czy negatywny? Będę wdzięczna za odpowiedź :*

    https://zapodaj.net/72065716fba07.jpg.html

    Katti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Klamka ja za namowa tutejszych Dziewczyn mam na telefonie Flo i jestem zadowolona ;) choc nie ukrywam,ze tu byłoby wygodniej miec na Ovu ale tez nie bede placic za to tyle pieniędzy.

    Ja dzis bylam na badaniu proga i czekam na wyniki do popoludnia. W diagu kojarze,ze jakos szybko te badania mi przychodzily online.
    Ja mam FLO, Mój Kalendarzyk, CLUE i OvuView :))

    Proga 7dpo robisz?

    Trzymam kciuki za dobry wynik!

    Katti strasznie mi przykro... :(((

    Nie chce mi się logować co chwilę na inne konto żeby obserwacje wpisywać, jak każą sobie tyle płacić, żerując na naszych problemach to niech mnie w doopę cmokną.

    :)

    Katti, iNso87 lubią tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marabela negatyw. Musi być taka sama lub ciemniejsza ta testowa:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ