X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 22 maja 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Kochana jeśli masz skłonność do torbieli to polecam Ci monitoring cyklu. Wtedy wszystko masz pod kontrolą. Wiesz czy masz owu i kiedy . 7 dni po robisz progesterol i jak masz niski to suplemętujesz luteina albo dupkiem. Kaledazyk Ci 100% nie da, a pomiar temperatury to jest wiarygodny po 3 miesiącach dokladnej obserwacji.
    Jeżu.... Dałaś mi do myślenia. Ok, a teraz może głupie pytanie, Ale jak już mówiłam to mój pierwszy w życiu cykl starań. Kiedy najlepiej iść na monitoring? W dowolnym momencie? Lekarz zrobi "od ręki"?

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 22 maja 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:13

    Marabela lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 22 maja 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina, dziękuję Ci bardzo. Jeśli chodzi o tarczycy to nadałam miesiąc temu wszystko ok. Co do reszty nie wiem, jestem aktualnie w 17dc, więc poczekam na miesiączkę i od następnego cyklu wezmę się za to porządnie. Dziękuję kochana za rady! :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 22 maja 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Ja biorę dupka wiec chyba sensu nie ma robić. A kiedy ovu miałaś? Ja 14-15 maja. Kiedy testujesz ?

    Duphaston nie zmienia wyniku progesteronu!!! Zmienia go luteina ( syntetyk/ naturalny)Śmiało możesz badać jeśli potrzebujesz

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy myślicie ze psychika na prawde moze blokować zajście w ciąże??

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 22 maja 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Duphaston nie zmienia wyniku progesteronu!!! Zmienia go luteina ( syntetyk/ naturalny)Śmiało możesz badać jeśli potrzebujesz


    Tylko w sumie nie wiem po co miałabym badać chyba żeby potwierdzić czy była owu

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 22 maja 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zastanawiam się jak można na tyle stracić nadzieje odpuścić i zajść w ciążę. Czy to wgl jest możliwe w naszym przypadku sex bez myśli o dziecku z tyłu głowy.
    A tak przy okazji byłam dzisiaj na monitoringu owu była lekarz widział ciałko żółte krwotoczne no i właśnie... Dlaczego krwotoczne czy to tylko taka nazwa czy coś nie halo... Ale myślę że powiedziałby mi lekarz...

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez w tym cyklu zaraz po owulacji nad pęcherzykiem było małe ciałko krwotoczne ale powiedział ginekolog ze to normalne u mnie akurat monitoring był dosłownie jakby na chwile po owulacji tak powiedział

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy beta pokazuje juz wczesna ciaze? W ktorym dc? Biorac pod uwage standardowy cykl 28dniowy.

    Dzis u mnie tempka najwyzej w calym cyklu-37,00.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 05:12

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 23 maja 2018, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kolo 8dpo ale moge sie mylic

    iNso87 lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Tylko w sumie nie wiem po co miałabym badać chyba żeby potwierdzić czy była owu
    Ja dzis lece badac proga. Chce poprostu wiedziec czy wszystko w porzadku po tabsach. W pierwszej ciazy zaszlam szybko i do gina dopiero poszlam w 6-7tyg ciazy. Zero jakichkolwiek tabletek. Z kolei z druga ciaza poszlam w dniu spodziewanej @ bo mialam bete 139. Poszlam odrazu bo chodzilo mi o zw do pracy. Mialam fizyczna prace i nie chcialam niczego ciagac, a zalezalo mi na ciazy. I dostalam tak poprostu luteine? Nawet nie wiem po co Ja bralam.. wiem do czego sluzy ale nie mialam wskazan. Teraz sie zastanawiam czy isc dopiero tez w 6tyg do gina juz na potwierdzenie ciazy poprostu dopiero,jakbym zaszla? I chce zobaczyc czy poki co proga mam dobrego.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 maja 2018, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Chyba kolo 8dpo ale moge sie mylic
    Dzieki, mam poki co obiecujacy wykres i nie wiem czy do terminu @ tj. 30go wytrzymam.;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie chyba sie zaczeło samo.
    Rano wstałam z dziwnym uczuciem i poszłam do wc na papierze żywa czerwona krew mało bo mało ale jest .. póki co mnie nie boli ale pewnie jak sie rozkreci bedzie koszmar...
    Trzymajcie kciuki aby szybko poszło !

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 maja 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Dziewczyny u mnie chyba sie zaczeło samo.
    Rano wstałam z dziwnym uczuciem i poszłam do wc na papierze żywa czerwona krew mało bo mało ale jest .. póki co mnie nie boli ale pewnie jak sie rozkreci bedzie koszmar...
    Trzymajcie kciuki aby szybko poszło !

    O jeju Katti co się stało :O jak mi przykro ...
    Nie wiedziałam :<

    Katti lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    O jeju Katti co się stało :O jak mi przykro ...
    Nie wiedziałam :<
    Dzidzius nie ma serduszka kochana... 21 maja sie dowiedzialam na pierwszym usg:( a to juz 12tydz +5 dni bylo.
    Kazali czekac czy sama poronie a jak nie to do 2 tyg by dzwonili na zabieg.
    Dzis samo sie ruszyło... nawet kilka min temu wody mi poszły.

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 maja 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Brak serduszka, maluszek sie nie rozwija .
    Nie jest mi smutno lecz przykro że nie potrzebnie tyle tyg czekania... jaby robili wczesniej USG mialabym już to za sobą...
    Nie jest mi smutno bo uważam że jesli maluszek był slaby to lepiej jak sie tak stalo niż jakby miał się urodzić chory.
    Obecnie czekam czy sama poronie jesli w ciagu tyg nie nastapi u mnie samo to bedą do mnie dzwonic do 2 tyg i na zabieg.. Po wszystkim odczekamy z meżem 3 miesiace aby organizm doszedł do siebie i spróbujemy znowu.
    Od początku wiedziałam że coś jest nie tak.... dla mnie brak objawów to nie jest cos w stylu każda ciaza jest inna...nie wierzylam że bez objawową ciaze bede miala i dobrze czułam. Lekarz potwierdził że jesli w obu ciażach miałam mocne objawy to całkowity brak objawow w kolejnej ciazy nie wrozi nic dobrego.
    Nie płaczę.... nie wzielam zdjecia usg nie chcialam patrzec na maluszka ktory mial wielkosc może max 6 tyg...zerknelam tylko raz na ekran u poloznej bo ekranu nam nie wl abysmy nie patrzeli na to i widzialam ze bardzo malutki jak na ten tydzien jest od razu wiedzialam że moje przypuszczenia sie potwierdzają. Zawołała inną ktora miala potwierdzić jej diagnoze i potwierdziła potem ponad 3 h czekalam na lekarza ktory wyjasnial mi co sie stalo i zapisywal wszystko ... musialam podpisac zgode na kremowanie szczatkow zarodka jesli do zabiegu dojdzie


    Przykro mi :< dlatego nie cierpię tam służby zdrowia ,jedno wielkie nieporozumienie , bo nie wiadomo co się dzieje po drodze , a iadomo w pierwszych tygodniach jest róznie i później się chodzi tyle tyg z niewiedza i mysla ze jest ok chociaz podswiadomosc mówi ze nie ... ja tez bym tak czekała długo pewnie bo moje dziecko zatrzymało się w 6t 4d a ja dopiero w 8 się dowiedziałam i to poszłam prywatnie do pl kliniki bo coś nie dawało mi spokoju ... dobrze ze wgl miałas wizyte bo tyle tygodni chodzenia grozi zaśniadem i powikłaniami :/
    Bardzo Ci współczuję ...

    Katti lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 maja 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Dzidzius nie ma serduszka kochana... 21 maja sie dowiedzialam na pierwszym usg:( a to juz 12tydz +5 dni bylo.
    Kazali czekac czy sama poronie a jak nie to do 2 tyg by dzwonili na zabieg.
    Dzis samo sie ruszyło... nawet kilka min temu wody mi poszły.

    Wiem co czujesz :< przytulam Cię mocno ... i zycze siły żeby przez to przejść i kochana przypilnuj się żeby nic się nie stało po drodze ;* chociaz wiem ze tam ciężko ... ale najwyzej umów po wizyte w przychodni pl , co by sprawdzili czy jest czysto ... eh
    Czyli małe zatrzymało się wczesniej tak w 6 tyg a TY chodziłas do 12 bo nie zrozumiałam do końca ...

    Katti lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Wiem co czujesz :< przytulam Cię mocno ... i zycze siły żeby przez to przejść i kochana przypilnuj się żeby nic się nie stało po drodze ;* chociaz wiem ze tam ciężko ... ale najwyzej umów po wizyte w przychodni pl , co by sprawdzili czy jest czysto ... eh
    Czyli małe zatrzymało się wczesniej tak w 6 tyg a TY chodziłas do 12 bo nie zrozumiałam do końca ...
    ogolnien to nie mam pojecia czy w ogole serduszko bylo czy sie zatrzymalo... mi powiedziano tylko ze nie ma serduszko i dzidzia sie nie rozwija... na usg zauwazyłam ze bardzo malutki jest moze mial z 5-6 tyg moze nawet nie.
    Mi smutno nie jest tylko przykro ze tyle czasu nosilam a tak moze mialabym za sobą. Wiesz jestem zdania ze lepiej tak niż mialoby urodzic się chore albo martwe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego jak potem bedziemy probowas sie starac to na pierwsze usg umówie sie prywatnie w najblizszych tyg aby sprawdzic czy jest ok bo teraz to roznie juz moze byc... 2 zdrowe ciąże a tutaj takie cos.

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Dlatego jak potem bedziemy probowas sie starac to na pierwsze usg umówie sie prywatnie w najblizszych tyg aby sprawdzic czy jest ok bo teraz to roznie juz moze byc... 2 zdrowe ciąże a tutaj takie cos.

    Lekarze mówią , że każda kobieta poroni 1 na 10 swoich ciąż nawet jak jest zdrowa :<
    No to skoro malutkie to pewnie koło 6tyg tak jak mówisz :< to jest najgorsze i czekanie i noszenie , a to naprawde grozi złymi konsekwencjami dobrze ze stan zapalny się nie zrobił :< u mnie zabieg był w 10 tyg bo ja przyleciałam do PL sprawdzić wszystko i juz były bąbelki gdzie mogło sie to nie ciekawie skończyć :/
    Weź pod uwagę jakby Cię lekarze pytali to nie mozesz powiedzieć , że straciłas w 12 tyg musisz powiedzieć wiek ciąży ;/ tak mi tłumaczono w szpitalu w Pl , ze nawet jak dowiedziałam się w 8 to ciąża trwała do 6 i Aniołek miał 6tyg ...
    Nie masz crl na zdjęciu ? czy rozmiaru , który by okreslał wiek
    Mam nadzieje ze nic takiego się Tobie więcej nie przydarzy ;** ale organizm lubi się buntować czasami po ciążach :/
    Na pewno lepiej chodzić na częste usg czy prywatnie , dlatego o tym pisałam od początku mimo ze miałysmy odmienne zdanie pamiętam ;*
    Oni Ci kazali aż 2 tyg czekac żeby się rozkręciło ? to przecież nie normalne skoro do tej pory jet jak jest juz by dawno ruszyło jak będziesz plamić to trzeba tabletki jak nie da rady samo ;/ bo u mnie tak było nic a nic nie ruszyło ... a lepiej zadbac o to zeby jak najszybciej było czysto , bo póxniej powikłania i to powazna a to juz bardzo długo czas jaki masz ;/ i zeby Cie tak nie zostawili , bo dzieci jeszcze chcesz mieć

    Katti lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ