X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo w czwartek bylam u ginki to powiedziala,ze nic tu sie nie dzieje I nic z tego nie bedzie.. Bylam u Niej pierwszy raz i nie biore do glowy o tym co powiedziala,Bo wg mnie(moich boli owulacyjnych, mierzenia tempki) wychodzi mi,ze owu byla 16-17,a to mogloby sie zgadzac,Bo jak bylam 17go rank u niej na wizycie to moglam byc w trakcie i mogla dlatego nic nie widziec na USG. Testuje docelowo 30go ale nie wiem czy 28go mnie nie poniesie;) Ja nic nie biore dlatego zamierzam sprawdzic proga.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Brak serduszka, maluszek sie nie rozwija .
    Nie jest mi smutno lecz przykro że nie potrzebnie tyle tyg czekania... jaby robili wczesniej USG mialabym już to za sobą...
    Nie jest mi smutno bo uważam że jesli maluszek był slaby to lepiej jak sie tak stalo niż jakby miał się urodzić chory.
    Obecnie czekam czy sama poronie jesli w ciagu tyg nie nastapi u mnie samo to bedą do mnie dzwonic do 2 tyg i na zabieg.. Po wszystkim odczekamy z meżem 3 miesiace aby organizm doszedł do siebie i spróbujemy znowu.
    Od początku wiedziałam że coś jest nie tak.... dla mnie brak objawów to nie jest cos w stylu każda ciaza jest inna...nie wierzylam że bez objawową ciaze bede miala i dobrze czułam. Lekarz potwierdził że jesli w obu ciażach miałam mocne objawy to całkowity brak objawow w kolejnej ciazy nie wrozi nic dobrego.
    Nie płaczę.... nie wzielam zdjecia usg nie chcialam patrzec na maluszka ktory mial wielkosc może max 6 tyg...zerknelam tylko raz na ekran u poloznej bo ekranu nam nie wl abysmy nie patrzeli na to i widzialam ze bardzo malutki jak na ten tydzien jest od razu wiedzialam że moje przypuszczenia sie potwierdzają. Zawołała inną ktora miala potwierdzić jej diagnoze i potwierdziła potem ponad 3 h czekalam na lekarza ktory wyjasnial mi co sie stalo i zapisywal wszystko ... musialam podpisac zgode na kremowanie szczatkow zarodka jesli do zabiegu dojdzie

    Dziwne te zasady na obczyźnie:/ aż mnie złość bierze. No ale pamiętaj, że masz tu tyle życzliwych dziewczyn. Trzymaj się dasz radę bo babki są silne i nie poddawaj się:)

    Katti lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kozgo w czwartek bylam u ginki to powiedziala,ze nic tu sie nie dzieje I nic z tego nie bedzie.. Bylam u Niej pierwszy raz i nie biore do glowy o tym co powiedziala,Bo wg mnie(moich boli owulacyjnych, mierzenia tempki) wychodzi mi,ze owu byla 16-17,a to mogloby sie zgadzac,Bo jak bylam 17go rank u niej na wizycie to moglam byc w trakcie i mogla dlatego nic nie widziec na USG. Testuje docelowo 30go ale nie wiem czy 28go mnie nie poniesie;) Ja nic nie biore dlatego zamierzam sprawdzic proga.


    Ja 29 w urodziny męża o ile tak jak w zeszły miesiącu @ się nie pojawi

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Od jutra stymulacja lametta i 29 maja monitoring czy coś się dzieje... Ahh mam jakiegoś pietra haha. Po usg jak będą jajka pęknięte się wpisze na testowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 21:50

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo to w taki dzien musi byc prezent w postaci II kresek nie ma co!

    KAL to trzymamy kciuki i czekamy.

    Ja myslalam,ze nie dam sobie wkrecac zadnych objawow i zaczelam dosc na luzie to wszystko a teraz to juz na glowe mi pada:/ udziela sie jednak to wyczekiwanie

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 21 maja 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Ja po wizycie. Od jutra stymulacja lametta i 29 maja monitoring czy coś się dzieje... Ahh mam jakiegoś pietra haha. Po usg jak będą jajka pęknięte się wpisze na testowanie.


    Kal trzymam kciuki :-)! U mnie Lametta podziałała i jajka rosły jak na drożdżach :-)

    KAL lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 21 maja 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    U mnie obulacji potwierdzona. Piękny i zgrabny pęcherzyk pękł prawdopodobnie w piątek wieczorem. Po ciałku żółtym nie mamy już śladu. Widoczne miejsce po pęcherzyku. Teraz tylko czekać ;-)

    A czy ciałko żółte nie powinno się dłużej utrzymywać?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 maja 2018, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    257pvs4.png
    Obiecujacy..ale zobaczymy.

    Marudaruda, Marabela lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 22 maja 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko cała noc nie spałam tak mnie ciągnęły jajniki No jeszcze nigdy tak nie miałam nie mogłam
    Się ułożyć cała noc się kręciłam.

    Inso87 wyglada bardzo ładnie :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 maja 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A czy ciałko żółte nie powinno się dłużej utrzymywać?
    Najlepiej jest widoczne ok. 7 dpo. Ale nie musi być widoczne wcale i też jest to normalne ;-).
    Loża po pęcherzyki była piękna i pofałdowana więc jestem spokojna. W sobotę progesteron sprawdzę czy dobrze przyrasta, ale to był 1 cykl od dawna gdzie hormony rosły przepisowo i jajeczka tak samo.
    Nawet testy owulacyjne mi wyszły pozytywnie- 1 raz. Kupiłam inne. Z allegro ale polecane przez dziewczyny w sytuacji gdy standardowe nie wychodzą.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo za to mi objawy ostatnie zniknely;) czuje sie normalnie. Nic mnie nie boli, nie ma juz tego samku w buzi i cycki tez nie bola. Cudownie ozdrowialam;)

    Edit.
    Ktos testuje dzis??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 08:25

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny, patrzcie na jednostkę- w przeliczeniu to ok. 19-20, ja dwa ostatnie cykle raz 20, drugi raz 35 i ciąży jak widać nima. Więc ten tego...No ale dwóch kresek życzę z całego serca!

    Ha, ha zawsze się człowiek czegoś jeszcze nauczy ;)
    Też nie ogarnęłam jednostki ;)

    Katti, trzymaj się! :) Można wiedzieć czemu nie miałaś wcześniej USG? To w 12stym tygodniu było pierwsze?

    Marilen lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti, ściskam mocno!

    Katti lubi tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kozgo za to mi objawy ostatnie zniknely;) czuje sie normalnie. Nic mnie nie boli, nie ma juz tego samku w buzi i cycki tez nie bola. Cudownie ozdrowialam;)

    Edit.
    Ktos testuje dzis??


    Ja te objawy razeczej zrzucam na dupka no sle zobsczymy noe sadze żeby przy zagnieżdżeniu tak mnie bolało

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Kal trzymam kciuki :-)! U mnie Lametta podziałała i jajka rosły jak na drożdżach :-)

    a brałaś 1x2 tabl rano czy wieczorem?

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti bardzo mi przykro... :(

    Chore jest też to czekanie na poronienie przy tak dużej ciąży ...

    Mi dzisiaj tak temperatura poleciała na głowę, że chyba nic z tego cyklu znowu nie będzie :((

    Katti lubi tę wiadomość

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Najlepiej jest widoczne ok. 7 dpo. Ale nie musi być widoczne wcale i też jest to normalne ;-).
    Loża po pęcherzyki była piękna i pofałdowana więc jestem spokojna. W sobotę progesteron sprawdzę czy dobrze przyrasta, ale to był 1 cykl od dawna gdzie hormony rosły przepisowo i jajeczka tak samo.
    Nawet testy owulacyjne mi wyszły pozytywnie- 1 raz. Kupiłam inne. Z allegro ale polecane przez dziewczyny w sytuacji gdy standardowe nie wychodzą.

    No właśnie pytam, bo ciałko żółte największą masę osiąga ok. 4 dpo, a wyrzut ( proga) ok. 7-8 stąd wtedy badanie proga.

    Natomiast ja byłam ok. 1-2 dób po owulacji na monitoringu, i Pani dr widziała coś nierównego, i powiedziała, że to mogło być ciałko żółte. Zawsze byłam kilka dpo i ciałko było dokładnie widoczne. Testy owu, temp itd zdecydowanie wskazywało owu, ale fakt, że nie była pewna, czy to to, to trochę się spięłam :/

    Czyli tylko czekać na testowanie! trzymam kciuki! :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Katti bardzo mi przykro... :(

    Chore jest też to czekanie na poronienie przy tak dużej ciąży ...

    Mi dzisiaj tak temperatura poleciała na głowę, że chyba nic z tego cyklu znowu nie będzie :((

    A Ty który masz dc? nie za wcześnie na spadek? implantacja?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 22 maja 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka a może to na owu? Nie przejmuj się jeszcze, to dopiero połowa cyklu :*

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Nawet testy owulacyjne mi wyszły pozytywnie- 1 raz. Kupiłam inne. Z allegro ale polecane przez dziewczyny w sytuacji gdy standardowe nie wychodzą.

    Jakie to testy? :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ