X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • linkin Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 21 maja 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Witajcie.
    Wracam na różową stronę ale na starania musimy z męzem troche poczekać.
    Tak strasznie mi przykro.Tulę.(Ignite).

    Katti lubi tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 21 maja 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Witajcie.
    Wracam na różową stronę ale na starania musimy z męzem troche poczekać.
    Katti bardzo mi przykro. Jestem w szoku co sie stało? Jeśli nie chcesz to nie pisz. Ale jesteśmy tu z Tobą!

    Katti lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 21 maja 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten cykl na straty idzie,bo bezowulacyjny według gina niestety.

    ignite
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 21 maja 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Witajcie.
    Wracam na różową stronę ale na starania musimy z męzem troche poczekać.

    Strasznie ci wspolczuje :( trzymaj sie

    Katti lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Katti bardzo mi przykro. Jestem w szoku co sie stało? Jeśli nie chcesz to nie pisz. Ale jesteśmy tu z Tobą!
    Brak serduszka, maluszek sie nie rozwija .
    Nie jest mi smutno lecz przykro że nie potrzebnie tyle tyg czekania... jaby robili wczesniej USG mialabym już to za sobą...
    Nie jest mi smutno bo uważam że jesli maluszek był slaby to lepiej jak sie tak stalo niż jakby miał się urodzić chory.
    Obecnie czekam czy sama poronie jesli w ciagu tyg nie nastapi u mnie samo to bedą do mnie dzwonic do 2 tyg i na zabieg.. Po wszystkim odczekamy z meżem 3 miesiace aby organizm doszedł do siebie i spróbujemy znowu.
    Od początku wiedziałam że coś jest nie tak.... dla mnie brak objawów to nie jest cos w stylu każda ciaza jest inna...nie wierzylam że bez objawową ciaze bede miala i dobrze czułam. Lekarz potwierdził że jesli w obu ciażach miałam mocne objawy to całkowity brak objawow w kolejnej ciazy nie wrozi nic dobrego.
    Nie płaczę.... nie wzielam zdjecia usg nie chcialam patrzec na maluszka ktory mial wielkosc może max 6 tyg...zerknelam tylko raz na ekran u poloznej bo ekranu nam nie wl abysmy nie patrzeli na to i widzialam ze bardzo malutki jak na ten tydzien jest od razu wiedzialam że moje przypuszczenia sie potwierdzają. Zawołała inną ktora miala potwierdzić jej diagnoze i potwierdziła potem ponad 3 h czekalam na lekarza ktory wyjasnial mi co sie stalo i zapisywal wszystko ... musialam podpisac zgode na kremowanie szczatkow zarodka jesli do zabiegu dojdzie

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Witajcie.
    Wracam na różową stronę ale na starania musimy z męzem troche poczekać.

    Katti tak mi przykro :( wiem że na nic mój smutek ale jestem myślami przy Tobie. Trzymaj się.

    Katti lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti to okropne:( tak strasznie mi przykro:( szkoda że trwalo to tak długo.. Ja bym nie wyyrzymala tak dlugo bez usg.. Dziwne ze maja takie podejscie. Trzymaj sie cieplo :* jestesmy tu z Toba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 18:07

    Katti lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:12

    Katti lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Katti to okropne:( tak strasznie mi przykro:( szkoda że trwalo to tak długo.. Ja bym nie wyyrzymala tak dlugo bez usg.. Dziwne ze maja takie podejscie. Trzymaj sie cieplo :* jestesmy tu z Toba
    Dlatego przy kolejnej planuje prywatnie pojsc kolo 6 tyg aby potwierdzil czy bedzie serduszko czy nie aby nie bylo podobnej sytuacji ze bede chodzic i nic nie wiedziec. Jesli szpital sam nie da mi wczesniejszych usg to tak zrobie

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti :(
    Jedyne co moge napisac to to,ze u wiekszosci kobiet po poronieniach bardzo szybko sie zachodzi w kolejna ciaze. Organizm chyba jest przestawiony na tryb ciaza i moze dlatego u wiekszosci jest ta latwosc czego Tobie zycze.

    Katti, Straciatellaa lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    U mnie termin na 25.01 wiec luty u mnie odpada.
    Tym bardziej ze pierwszy synek z lutego zresztą ja też :d
    Klaudys u mnie mlodsza jest z 1.12 a ja dzien przed urodziny 30.11 a teraz jakbym zaszla w ciaze w 1cs to kurde moja starsza jest z 12.02 a termin teraz bym miala na 10.02...takze troche lipa;) ale zawsze to imprezy urodzinowe bedziemy tylko 3 w ciagu roku robic hehe ;) jaka to oszczednosc;d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 18:33

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 maja 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    No to zobaczymy. Jesli 30go bedzie pozytyw to objawem bedzie szczypanie w cyckach;)
    najgorzej,ze nie bardzo wiem ktory to dpo. Nie wiem jak liczyc.. Takze ten..

    Edit.
    Jestem albo 5dpo albo 7dpo ale stawiam na to drugie.
    Musze sie poprawic bo zle spojrzalam,obstawiam owulke 16-17.05 takze dzis to 4-5dpo.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 maja 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Witajcie.
    Wracam na różową stronę ale na starania musimy z męzem troche poczekać.

    Katy trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 19:18

    Katti lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 21 maja 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Ja pierdzielę, Ola, patrzę na Twoją betę, to to chyba bliźniaki będą! ;P

    Na moja? Nieeee normlana.- normlany przyrost...progesteron tylko niski jak zawsze.zreszta bo dzisiaj 13,6 :/ a biore 2 razy dziennie duphaston... od dzis bede brac 3 razy dziennie

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti :(:(:(:(

    Katti lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti :(

    Katti lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti bardzo mi przykro i trzymam kciuki żeby szybko los Wam to wynagrodził. Mnie dziś bardzo boli lewy jajnik :( a w sumie to 19 dc 6-7dpo martwię się ze znowu było bezowulacyjne i okres przyjdzie w 24-25dc :( niby testy owu wskazały ze był pozytyw ale tak jak wiele z Was tu pisała ze testy wcale nie oznaczają ze owu była. Ciągnie mnie jak na okres Heh

    Katti lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti :(

    Katti lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo to jetesmy w tym samym dc.
    Ja w srode ide z rana zrobic proga z ciekawosci. Biorac pod uwage,ze mlodsza mi planow nie pokrzyzuje;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę dupka wiec chyba sensu nie ma robić. A kiedy ovu miałaś? Ja 14-15 maja. Kiedy testujesz ?

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ