X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie :)
Odpowiedz

Majowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 1 maja 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba sobie daruje te starania. Chyba nie chcę już mieć dzieci. Nie mam siły już na to wszystko. Poważnie się załamałam teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie :) nie wiem czy dobry wątek - jeszcze nie wiem czy to ciąża czy nie. To mój drugi cykl z luteina. Miałam brac 10dni od 22 dc ze względu na to ze owulacja u mnie Ok 20 dnia. W poprzednim cyklu skrócił sie cykl do 29 dni, wiec przerwałam branie. Teraz teoretycznie wg Ovufriend 2 dni do okresu.
    Nic sie nie stanie jeśli to ciąża zanim ja potwierdzę jak odstawię luteinę?

  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 2 maja 2019, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przyszła @ - tak jak podejrzewałam ale ,,mówi się trudno i płynie się dalej.." ;)

    Czekamy na owulację 16 maja i będę testować 30-31 maja, proszę mnie przepisać haha :D
    to się nazywa upór ! ;) nie pozbędziecie się mnie tak łatwo ;)

    Aga - gratulacje :*

    Życzę samych podwójnych kresek, jak coś przegapię, to z góry gratulacje :) :*
    Pozdrowienia!

    Shas91, Pani Ciasio, Nera1986 lubią tę wiadomość

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 2 maja 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Dopisuję się na 29 maja. Dzisiaj zaczęłam już krwawić, znowu biochemiczna. Beta wyniosła dzisiaj 6,11...
    Bardzo mi przykro i trzymam kciuki za kolejny cykl :*

  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 2 maja 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Ja chyba sobie daruje te starania. Chyba nie chcę już mieć dzieci. Nie mam siły już na to wszystko. Poważnie się załamałam teraz.

    Chcesz kochana to tylko taki chwilowy bunt za to że się nie udaje, miałam to samo kilka dni temu:* ale im bliżej owulacji to nowa nadzieja wraca tak że nie poddawaj się w końcu się uda :)

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1984 gratki i kciuki za wynik bety! :)

    Pani Ciasio jak tam u Ciebie, dzialacie?:) ja znowu odpuscilam mierzenie temp, od wtorku wieczorem mam sluz plodny i zastanawiam sie kiedy bedzie owu (w poniedzialek pecherzyk mial 15mm), licze na to ze w piatek/sobote.. sprobuje wbic sie na monitoring w poniedzialek rano a w przyszla sobote zrobic proga..

    Trzymam kciuki za Was wszystkie!

    Pani Ciasio, Shas91 lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola przykro mi :( ale moze to znak ze jestescie juz tuż tuż! Trzymaj sie i powodzenia w tym cyklu

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Aga1984 gratki i kciuki za wynik bety! :)

    Pani Ciasio jak tam u Ciebie, dzialacie?:) ja znowu odpuscilam mierzenie temp, od wtorku wieczorem mam sluz plodny i zastanawiam sie kiedy bedzie owu (w poniedzialek pecherzyk mial 15mm), licze na to ze w piatek/sobote.. sprobuje wbic sie na monitoring w poniedzialek rano a w przyszla sobote zrobic proga..

    Trzymam kciuki za Was wszystkie!


    Wik, my działamy teraz co drugi dzień od niedzieli. Dzisiaj cyfrowy owulak wskazał pik owulacyjny, więc pewnie w ciągu 24h popęka towarzystwo ;)
    Ja mam śluz płodny od niedzieli, ale może to zasługa wiesiołka?
    A Wy zaczęliście już działać? Pytam, bo ja w poniedziałek miałam pęcherzyki po 13 mm, a gin zapowiedział owu właśnie na okolice piątku.

    Ladinola, bardzo mi przykro. Ściskam.

    Dziewczyny, pytanie do wszystkich:
    Codziennie rano przebudzam się na chwilę ok 5:30-6:00 i mierze temperaturę. Idę spać dalej i jak potem mierze 7-8 to jest o kilka kresek wyzsza. O co tu chodzi? Która temperatura jest właściwa?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Fraagola Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio ja tez to zauważyłam. Wydaje mi sie ze jest to zwiazane z tym ze w nocy sie nam temp maksymalnie obniza a pozniej im blizej wybudzenia/ im bardziej jesteśmy wyspane tym sie lekko zaczyna podnosic. Najlepiej notowac temp z jednej godziny. Taka moja teoria, moge sie mylic ☺ dzis tez mialam np o 6.30 36.99 a o 8.30 37.19

    Starania od sierpnia 2018
    Obecnie 15 cs
    Czekamy... 💜
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro mi z powodu negatywów, trzymam kciuki za następny cykl.
    Natala, na pewno chcesz mieć😙 nie znam Twojej historii ale może chwilowa przerwa, bez liczenia, mierzenia, spontaniczne ❤?🙂 będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim :)

    Po przerwie, z innym nickiem wracam do Was.
    Nasz obecnie 4CS z testami owu i nową, lepszą energią 👶

    Bardzo proszę o wpisanie na majowe testowanie 15.05 :)


    Tym, którym się udało serdeczne gratulacje A dla walczących dalej duuużo pozytywnej energii i pękających pęcherzyków 😁😁❤

    Pani Ciasio, Shas91, Nera1986 lubią tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fraagola wrote:
    Pani Ciasio ja tez to zauważyłam. Wydaje mi sie ze jest to zwiazane z tym ze w nocy sie nam temp maksymalnie obniza a pozniej im blizej wybudzenia/ im bardziej jesteśmy wyspane tym sie lekko zaczyna podnosic. Najlepiej notowac temp z jednej godziny. Taka moja teoria, moge sie mylic ☺ dzis tez mialam np o 6.30 36.99 a o 8.30 37.19

    Fraagola na grupie CLO dziewczyny mi podpowiedziały, że powinnam brać pod uwagę pierwsza zmierzona temp po długim śnie :) Czyli np jak obudzę się o 6, a zaraz potem zasnę i obudzę się o 8, to powinnam brać pod uwagę temperature z godz 6, bo ta o 8 to jest tak jakby po 2h snu.
    I faktycznie, mój wykres w poprzednim cyklu był płaski i chyba znalazłam powód ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2019, 15:03

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • MojoVerde30 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wczoraj powinnam mieć @ ale wiadomo ze 1 dzien opóźnienia to nic nadzwyczajnego. Bolą piersi (jak co miesiąc) boli podbrzusze. Boje się zatestować :(

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 2 maja 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja już nie rozumiem mojego organizmu... Wczoraj sprawdzałam szynkę wieczorem i widzę brunatny śluz to mówię aha rano będzie @. Po czym wstaje teraz, a na wkładce jedna mała brązowa plamka... Sprawdzam szyjke, a tam tylko trochę brązowego śluzu. Ja już nic nie rozumiem... Chyba od 22 do 10 rano powinna być już krew?!

  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 2 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już nie rozumiem mojego organizmu... Wczoraj sprawdzałam szynkę wieczorem i widzę brunatny śluz to mówię aha rano będzie @. Po czym wstaje teraz, a na wkładce jedna mała brązowa plamka... Sprawdzam szyjke, a tam tylko trochę brązowego śluzu. Ja już nic nie rozumiem... Chyba od 22 do 10 rano powinna być już krew?!
    Nie koniecznie, ja potrafiłam tak mieć przec 3 dni zanim przyszła @.

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 2 maja 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Nie koniecznie, ja potrafiłam tak mieć przec 3 dni zanim przyszła @.
    Mnie się nigdy tak nie zdarzyło i pewnie dlatego tsk mnie to dziwi

  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już nie rozumiem mojego organizmu... Wczoraj sprawdzałam szynkę wieczorem i widzę brunatny śluz to mówię aha rano będzie @. Po czym wstaje teraz, a na wkładce jedna mała brązowa plamka... Sprawdzam szyjke, a tam tylko trochę brązowego śluzu. Ja już nic nie rozumiem... Chyba od 22 do 10 rano powinna być już krew?!

    2 cykle temu tak miałam. Od niedzieli jakiś taki lekko brązowy śluz a okres przyszedł dopiero w środę.
    Poproszę o zapisanie na 29 maja. Chociaż nie ukrywam że owulacja moglaby się przenieść bliżej.
    Chciałabym zacząć mierzyć temperaturę. Może być termometr bezdotykowy?

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już nie rozumiem mojego organizmu... Wczoraj sprawdzałam szynkę wieczorem i widzę brunatny śluz to mówię aha rano będzie @. Po czym wstaje teraz, a na wkładce jedna mała brązowa plamka... Sprawdzam szyjke, a tam tylko trochę brązowego śluzu. Ja już nic nie rozumiem... Chyba od 22 do 10 rano powinna być już krew?!


    Kochana, a testowałaś w końcu? Ja przy pierwszej ciąży (co prawda test zrobiłam już 10dpo i wyszedł pozytyw, więc wiedziałam, że jestem w ciąży) w dniach koło spodziewanej @ miałam brązowe plamienia, chyba ze dwa albo trzy dni tak było i potem przeszło. Może zrób test, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz, a tak to tylko niepotrzebnie się dołujesz jeszcze bardziej. A może właśnie ten miesiąc będzie Twoim? :)

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas91 wrote:
    Kochana, a testowałaś w końcu? Ja przy pierwszej ciąży (co prawda test zrobiłam już 10dpo i wyszedł pozytyw, więc wiedziałam, że jestem w ciąży) w dniach koło spodziewanej @ miałam brązowe plamienia, chyba ze dwa albo trzy dni tak było i potem przeszło. Może zrób test, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz, a tak to tylko niepotrzebnie się dołujesz jeszcze bardziej. A może właśnie ten miesiąc będzie Twoim? :)
    Jeśli do czasu, aż będę w sklepie nie będzie okresu to zrobię. Jednak coś zaczynam czuć że będzie bo zaczynam mocno czuć plecy

  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 2 maja 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi wrote:
    2 cykle temu tak miałam. Od niedzieli jakiś taki lekko brązowy śluz a okres przyszedł dopiero w środę.
    Poproszę o zapisanie na 29 maja. Chociaż nie ukrywam że owulacja moglaby się przenieść bliżej.
    Chciałabym zacząć mierzyć temperaturę. Może być termometr bezdotykowy?


    To chyba powinien być termometr, który będzie miał bezpośredni kontakt ze śluzówką. Nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś mierzył bezdotykowym termometrem, ale może niech wypowie się ktoś bardziej obeznany z tematem :) na pewno powinien mieć dwa miejsca po przecinku dla dokładnych pomiarów.

    Ignissa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ