X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie :)
Odpowiedz

Majowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? :)

    U mnie 9dc, czekam na dni płodne :D Chociaż owu ostatnio coraz później, więc pewnie najszybciej w weekend coś się zacznie dziać.

    Październik 2017 synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na kwietniową @ i dzwonię umawiać się na HyCOSy. :)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już czekam tylko na okres, który niestety jakoś nie przychodzi :(

    Murzynek lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Co tu taka cisza? :)

    U mnie 9dc, czekam na dni płodne :D Chociaż owu ostatnio coraz później, więc pewnie najszybciej w weekend coś się zacznie dziać.
    U mnie 15 dc, działamy 🙂 Byle do maja

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanche wrote:
    U mnie 15 dc, działamy 🙂 Byle do maja
    Powodzenia! :)

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 833 438

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    A ja 13dc, wczoraj pęcherzyk dominujący 12x11m, endo 8mm więc grzecznie czekam na owulację :D

    28lat
    12cs o pierwsze maleństwo


    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby jeszcze @ nie mam, ale możesz wpisać już oficjalnie na 17/05 :)

    Temperatura już opadła, wiec wszystko jasne.
    ale dni płodne podczas urlopu, będzie się działo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy coś z tego będzie bo złapałam anginę.... ale wpiszcie mnie proszę na 1 maja :)

    Nera1986, Mishigami00 lubią tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie tak oficjalnie wpiszcie na 16/05 :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera, proszę mnie zapisać! :D

    Murzynek lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji ,że święta spędzam poza domem wszelkie wpisy pouzupełniam po świętach.

    Wesołych,zdrowych i radosnych Świąt życzę 🐥

    LaBellePerle lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się na 21 maja, może jakiś mały prezencik na Dzień Matki 🤰?

    Sandra94, Nera1986 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie mnie na 28/05.
    Jestem strasznie podekscytowana bo będzie to nasz pierwszy poważny cykl staran i juz nie mogę się doczekać.
    Mąż mówi zebym sie nie nakręcala no i ma rację ale ja już taka jestem :)

    Czytam teraz kwietniowe testowanie i przeżywam to z wami:*

    Sandra94, Nera1986 lubią tę wiadomość

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • Sandra94 Koleżanka
    Postów: 35 40

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Proszę o wpisanie mnie na 28/05.
    Jestem strasznie podekscytowana bo będzie to nasz pierwszy poważny cykl staran i juz nie mogę się doczekać.
    Mąż mówi zebym sie nie nakręcala no i ma rację ale ja już taka jestem :)

    Czytam teraz kwietniowe testowanie i przeżywam to z wami:*


    Hej, czytalam inne Twoje posty i jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, towarzyszą mi te same odczucia co Tobie :)

    Jestem zapisana w innym wątku o majowym testowaniu, ale podczytuje również Was i będę trzymać kciuki, może się spotkamy na fiolecie :)

    PS ja testuje 10 maja :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    24 lata, UK
    1cs
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra94 wrote:
    Hej, czytalam inne Twoje posty i jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, towarzyszą mi te same odczucia co Tobie :)

    Jestem zapisana w innym wątku o majowym testowaniu, ale podczytuje również Was i będę trzymać kciuki, może się spotkamy na fiolecie :)

    PS ja testuje 10 maja :)

    Sandra,fajnie ze ktoś tez zaczyna w podobnym czasie i ma podobne odczucia :) i nawet wiek podobny. 10 maja juz tak bliziutko w sumie:) mi płodne wypadają w tym czasie właśnie a na weekend wyjeżdżam bez męża :p
    Koniec maja mi się wydaje tak strasznie odległy!

    Probujecie tez celować w konkretną płeć? :)
    Hmm a o co chodzi z innym wątkiem o teoretycznie tym samym temacie?
    Nie rozumiem dlaczego tak jest :)
    Dopiero się zaczynam klimatyzowac tutaj i poznawać :p

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • Sandra94 Koleżanka
    Postów: 35 40

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Sandra,fajnie ze ktoś tez zaczyna w podobnym czasie i ma podobne odczucia :) i nawet wiek podobny. 10 maja juz tak bliziutko w sumie:) mi płodne wypadają w tym czasie właśnie a na weekend wyjeżdżam bez męża :p
    Koniec maja mi się wydaje tak strasznie odległy!

    Probujecie tez celować w konkretną płeć? :)
    Hmm a o co chodzi z innym wątkiem o teoretycznie tym samym temacie?
    Nie rozumiem dlaczego tak jest :)
    Dopiero się zaczynam klimatyzowac tutaj i poznawać :p

    Siemanko,

    nam wszystko jedno jaka płeć, jeszcze parę lat temu chciałam dwóch chłopców, ale kiedy zobaczyłam jak moj chłop oszalał na punkcie swojej bratanicy to też zapragnęłam córkę i teraz już mi wszystko jedno :) Od dzisiaj celibat, a od środy-czwartku staranka, aż do owulacji (prawdopodobnie w piątek). Kalendarz księżycowy mówi mi, że będzie synuś :D

    Co do innego wątku na tym forum to udzielam się w temacie "W oczekiwaniu na testowanie" i tam jest majowe testowanie :) Podaję link:

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/zostan-matka-na-dzien-matki-majowe-testowanie-19,17823,1.html

    Ja też jestem nowa tutaj, jednak już od wielu miesięcy podczytuję, bo w planach starania mieliśmy od dawna, jednak inne sprawy wymagały uprzedniego uporządkowania. Wy celujecie w córeczkę, tak? Macie już imię upatrzone? Bo nasza będzie Marysia -po mojej śp. mamie.

    Nie robiłam jeszcze żadnych badań, oprócz TSH (2,3), lekko zawyżone, ale może się uda od razu :)

    24 lata, UK
    1cs
  • Ania:) Przyjaciółka
    Postów: 83 81

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Z racji ,że święta spędzam poza domem wszelkie wpisy pouzupełniam po świętach.

    Wesołych,zdrowych i radosnych Świąt życzę 🐥

    Ja poproszę 15.05 :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy, hashimoto.

    Maj 2018 - Aniołek (13 tydz)
    Czerwiec 2016 - Jaś (26 cykli starań)


    f2w3skjogh4goc3o.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra94 wrote:
    Siemanko,

    nam wszystko jedno jaka płeć, jeszcze parę lat temu chciałam dwóch chłopców, ale kiedy zobaczyłam jak moj chłop oszalał na punkcie swojej bratanicy to też zapragnęłam córkę i teraz już mi wszystko jedno :) Od dzisiaj celibat, a od środy-czwartku staranka, aż do owulacji (prawdopodobnie w piątek). Kalendarz księżycowy mówi mi, że będzie synuś :D

    Co do innego wątku na tym forum to udzielam się w temacie "W oczekiwaniu na testowanie" i tam jest majowe testowanie :) Podaję link:

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/zostan-matka-na-dzien-matki-majowe-testowanie-19,17823,1.html

    Ja też jestem nowa tutaj, jednak już od wielu miesięcy podczytuję, bo w planach starania mieliśmy od dawna, jednak inne sprawy wymagały uprzedniego uporządkowania. Wy celujecie w córeczkę, tak? Macie już imię upatrzone? Bo nasza będzie Marysia -po mojej śp. mamie.

    Nie robiłam jeszcze żadnych badań, oprócz TSH (2,3), lekko zawyżone, ale może się uda od razu :)

    Mój maż zamarzyl sobie własnie córkę ,od kiedy znamy się tylko byla Alicja- w sumie nawet nie wiem czemu ale tak już zostało i pewnie zostanie:) Maz Gra amatorsko w tenisa i wymyślił sobie ze zrobi z córki tenisistke :p opowiada mi czasem jak w deblu gra taki jego znajomy z córką i tak strasznie mu się to spodobało :)
    Ale wiadomo ze to tylko takie gadanie a tak na prawdę to nie ma znaczenia, ale spróbować można. . Chociaz obawiam się że trochę Zmniejszymy sobie tym ogolne szansę na poczęcie :p

    Poszłaś na TSH tak sama z siebie przed staraniem czy mialas jakieś objawy?
    Ja właśnie wybieram się, narazie odbylam tylko wizyte u Pani ginekolog , usg miałam i powiedziała ze w sumie narazie tylko TSH mogę zrobić sobie i najlepiej aby wartość była do 2.
    Ale nie dostałam żadnego skierowania. Dzwonilam ostatnio do mojej opieki medycznej z pracy zapisać sie a tam bum skierowanie potrzebne! I teraz nie wiem czy mam iść do endokrynologa po to skierowanie czy co:(

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Sandra,fajnie ze ktoś tez zaczyna w podobnym czasie i ma podobne odczucia :) i nawet wiek podobny. 10 maja juz tak bliziutko w sumie:) mi płodne wypadają w tym czasie właśnie a na weekend wyjeżdżam bez męża :p
    Koniec maja mi się wydaje tak strasznie odległy!

    Probujecie tez celować w konkretną płeć? :)
    Hmm a o co chodzi z innym wątkiem o teoretycznie tym samym temacie?
    Nie rozumiem dlaczego tak jest :)
    Dopiero się zaczynam klimatyzowac tutaj i poznawać :p

    Ja mam takie myśli żeby strzelać w córę :) Ale nie wiem-ostatni cykl bezowulacyjny chyba, ta owu zawsze innego dnia-nie wiem czy jeszcze takie celowanie nie wydłuży u nas mocno starań. A fajnie byłoby jakby się udało w niedługim czasie. Wiecznie na wychowawczym nie mogę siedzieć :D

    Październik 2017 synek <3
  • Sandra94 Koleżanka
    Postów: 35 40

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Mój maż zamarzyl sobie własnie córkę ,od kiedy znamy się tylko byla Alicja- w sumie nawet nie wiem czemu ale tak już zostało i pewnie zostanie:) Maz Gra amatorsko w tenisa i wymyślił sobie ze zrobi z córki tenisistke :p opowiada mi czasem jak w deblu gra taki jego znajomy z córką i tak strasznie mu się to spodobało :)
    Ale wiadomo ze to tylko takie gadanie a tak na prawdę to nie ma znaczenia, ale spróbować można. . Chociaz obawiam się że trochę Zmniejszymy sobie tym ogolne szansę na poczęcie :p

    Poszłaś na TSH tak sama z siebie przed staraniem czy mialas jakieś objawy?
    Ja właśnie wybieram się, narazie odbylam tylko wizyte u Pani ginekolog , usg miałam i powiedziała ze w sumie narazie tylko TSH mogę zrobić sobie i najlepiej aby wartość była do 2.
    Ale nie dostałam żadnego skierowania. Dzwonilam ostatnio do mojej opieki medycznej z pracy zapisać sie a tam bum skierowanie potrzebne! I teraz nie wiem czy mam iść do endokrynologa po to skierowanie czy co:(


    O, mnie też rozczula widok tata-córka, więc doskonale Cię rozumiem. Ja sama byłam córeczką tatusia :D

    Na TSH poszłam, bo naczytałam się tu na forum o tym, z objawów miałam tylko częste zmęczenie, ale siostra powiedziała mi, że są w naszej rodzinie problemy z tarczycą, więc zrobiłam pakiet tarczycowy, reszta w normie, więc tym się nie martwię.

    malwa88 wrote:
    Ja mam takie myśli żeby strzelać w córę :) Ale nie wiem-ostatni cykl bezowulacyjny chyba, ta owu zawsze innego dnia-nie wiem czy jeszcze takie celowanie nie wydłuży u nas mocno starań. A fajnie byłoby jakby się udało w niedługim czasie. Wiecznie na wychowawczym nie mogę siedzieć :D

    Fajnie by było mieć parkę, mnie też się marzy :) Moje cykle do tej pory jak w podręczniku, tylko przedostatni z przesuniętą owulacją, w wyniku czego okres przyszedł tydzień później. Oby u Ciebie w tym cyklu wszystko poszło sprawnie, to może razem będziemy testować. :)

    24 lata, UK
    1cs
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ