X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mała ochota na seks
Odpowiedz

Mała ochota na seks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czasem już mam dość bycia we dwójkę. dziś dzień kobiet a ja chora leżałam cały dzień w łóżku a mój m. się ze szwagrem upili. teraz będę w nocy musiała wysłuchiwać tego jego chrapania. i jak mam ochotę na niego. co najwyżej mam ochotę na wyrzucenie go z torbami za drzwi! dajcie mi tu porządnego chłopa, który się mną zajmie ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 6 października 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie. NIe wiemy co robić. NIe mam ochoty na seks, czasami przez to staranie się. Próbowaliśmy roznych urozmaiceń ale mało co pomaga.

    Pomaga na pewno trochę alkoholu:
    https://mojedrinki.pl/sex-on-the-beach

    Lubię na pewno sex on the beach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2021, 08:11

  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 136

    Wysłany: 6 października 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozeczka wrote:
    U mnie podobnie. NIe wiemy co robić. NIe mam ochoty na seks, czasami przez to staranie się. Próbowaliśmy roznych urozmaiceń ale mało co pomaga.
    Wydaje mi się, że ten problem po dłuższym czasie starania dotyka większości par. Myślę że może to być spowodowane tym, że czasem kiedy człowiek padnięty po całym dniu i najlepiej poszedłby spać ,,musi" sie zebrać bo właśnie wypada płodny dzień.

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 5 lipca 2022, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten weekend wymyśliłam i smaczne:
    3 truskawki
    Sok z 1 limonki
    50 ml Bacardi
    Pół banana
    50 ml Malibu
    200 ml soku z ananasa
    Oczywiście można modyfikować ilosc według własnego uznania, bo każdy ma inny smak

    https://prezentynakazdaokazje.eu/tanie-alkohole-na-impreze-jakie-wybrac-i-gdzie-je-kupic Na stronie jest kilka podpowiedzi jakie alkohole kupić na imprezę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2022, 11:30

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ