Forum Starając się - ogólne Mała ochota na seks
Odpowiedz

Mała ochota na seks

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • asioczek86 Autorytet

Wysłany: 8 marca 2014, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czasem już mam dość bycia we dwójkę. dziś dzień kobiet a ja chora leżałam cały dzień w łóżku a mój m. się ze szwagrem upili. teraz będę w nocy musiała wysłuchiwać tego jego chrapania. i jak mam ochotę na niego. co najwyżej mam ochotę na wyrzucenie go z torbami za drzwi! dajcie mi tu porządnego chłopa, który się mną zajmie ;)

8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

atdci09ken4tz24o.png

o148zbmhik1ekq2b.png
  • Rozeczka Znajoma

Wysłany: 6 października, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie. NIe wiemy co robić. NIe mam ochoty na seks, czasami przez to staranie się. Próbowaliśmy roznych urozmaiceń ale mało co pomaga.

• Kate28 Autorytet

Wysłany: 6 października, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozeczka wrote:
    U mnie podobnie. NIe wiemy co robić. NIe mam ochoty na seks, czasami przez to staranie się. Próbowaliśmy roznych urozmaiceń ale mało co pomaga.
    Wydaje mi się, że ten problem po dłuższym czasie starania dotyka większości par. Myślę że może to być spowodowane tym, że czasem kiedy człowiek padnięty po całym dniu i najlepiej poszedłby spać ,,musi" sie zebrać bo właśnie wypada płodny dzień.

💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ❌Progesteron (faza lutealna) 72,50 ng/ml (norma 1,2-15,9),
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

💊BYŁO: Duphaston, Unidox Solutab, Distraptaza, Kwas foliowy // Distraptaza ,Kwas foliowy, Clostibegyt
    💊JEST: kwas foliowy

,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego