X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mamy wcześniaków, co dalej?
Odpowiedz

Mamy wcześniaków, co dalej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Witajcie jestem mamą wczensiaka z 30 tc. Ogólnie dużo przeszedł ale na szczęście jest już ok. Dostał 1 pkt Apgar. Ja nie planuje kolejnej ciąży że względu na przejścia :-)
    Dobrze Cię rozumiem. Przez ponad 100 dni dzień w dzień byłam w szpitalu... Nawet nie chce myśleć że to mogłoby się powtórzyć. Jednak tak jak pisałam, pragnienie rodzeństwa dla Młodej jest silne;)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas córeczka drobna...ale skrajniaki często takie są... Ma korygowany rok waży 8kg i ma ponad 75cm... No ale że startowej 670g to i tak wyczyn. Teraz można pisać o tym z uśmiechem. Najważniejsze że rośnie i jest zdrowa. Od grudnia zaczęła stawiać pierwsze kroki. Teraz już biega;)

    Toonney, Paula_30, Coco31 lubią tę wiadomość

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 2 marca 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco31 wrote:
    Jeju to duża dziewczynka 🙂 super 🥰 u mnie córka teraz 2 lata już. Nie wiadomo kiedy zleciało 😁😁


    Oj tak rosnie jak na drozdzach :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał dość dużą wagę jak na ten TC bo 1800 gram a spadkowa 1590.. więc to chyba go trochę ochroniło przed różnymi powikłaniami. Aktualnie ma zaraz 1,5 roku na 15,5 korygowane. Zaczął chodzić na rok korygowany więc myślę że całkiem ok. A waży teraz 11,5 kg 🙈

    Coco31, Imari lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ