X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE NOWALIJKI czyli pierwsza wisenna lista testujących
Odpowiedz

MARCOWE NOWALIJKI czyli pierwsza wisenna lista testujących

Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuchuchu to mi się podoba :-). Agacizda i Ellasi Gratuluję!!!! Taka cisz była z tym testowaniem i się w końcu zaczęło ;-). Lubię patrzeć na te testy.

    Ja byłam u lekarki z którą z jednej strony wiązałam spore nadzieje.Prowadziła mi ciążę i chodziłam do niej chyba od zawsze. Byłam dziś podpatrzeć jajcory, stwierdziła, że owulaja była w weekend. Oznacza to że cykle mam prawidłowe. Na pytanie co jeśli dalej nie będzie ciąży odpowiedziała, no ciężko powiedzieć bo ja mam cykle prawidłowe i można mężczyznę zbadać. A poza tym to dalej działać bo młoda jestem. Wrrrrrrrr.

    Ellasi lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny:)

    Ellasi, miomao lubią tę wiadomość

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy prolaktyna 22 z haczykiem w 23dniu cyklu jest w normie?

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    Dawno mnie tu u Was nie było i co ja paczę :)
    Bar - progesteron był zwiastujący :) Piękne krechy, no i bardzo ładny przyrost bety :) Kiedy usg?
    Miamao, Ellasi, AgacizdA - gratulację :) Czekam na foty!
    Katta - Twój order robi furorę :)

    Szczerze, to jeszcze się nie zastanawiałam kiedy usg, jakoś do końca nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę :) Licząc po dacie owulacji (bo przy moich cyklach to raczej nie ma sensu z daty miesiączki :P) dziś jest dopiero 4 tydzień + 1 dzień, więc chyba za wcześnie na wizytę. Zadzwonię do lekarza i zapytam w jakim terminie powinnam przyjść :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    A czy prolaktyna 22 z haczykiem w 23dniu cyklu jest w normie?

    To zależy od tego jakie normy ma Twoje laboratorium i w jakich jednostkach jest Twój wynik. Ja np jak robiłam w diagnostyce to miałam takie normy, jak wyżej podała Andziulka92, czyli od 4,79 do 23,3 ng/ml.

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam...no to mam na gornej granicy to niedobrze. W tym cyklu zbadam sobie jeszcze progesteron.

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje :)

    Ładnie zaczął się ten marzec, oby tak dalej <3

    Trzymam kciuki :)

    Ellasi, miomao, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) troche mnie nie bylo, bo jakoś odechcialo mi sie starać. Spojrzcie na moj wykres- prawdopodobnie cykl bezowulacyjny. Czekam na wyniki prolaktyny i progesteronu bo dzisiaj robiłam. Kolejne moje testowanie chyba w kwietniu? :(

    Gratuluje wszystkim zafasolkowanym :))

    miomao, Ellasi lubią tę wiadomość

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
    Życzę nam, abyśmy zostały jak najszybciej szczęśliwymi ciężarnymi a później Mamami :) <3

    Ellasi, Caro lubią tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ja idę na bętę, chociaż jedne Wasze kciuki i już będzie mi raźniej :)

    Karissa, Ellasi, kattalinna lubią tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k ja na wykresach się jeszcze nie znam. Dopiero to ogarniam więc nie pomogę niestety. Jednak trzymam kciuka aby owulacja była, tylko niezauważalna ;)

    Foto_Anna to jutro będziemy czekały na wyniki w takim razie :)

    Karissa lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystkiego najwspanialszego!
    I obyśmy wszystkie wkrótce doznały cudu, którego doświadczyć może tylko kobieta! :)

    Ellasi lubi tę wiadomość

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto Anna,
    Trzymam kciuki za Twoją betę!

    Ja dziś byłam u ginekologa- beta ok, ale muszę skontrolować jeszcze kilka razy żeby zobaczyć jak przyrasta.
    Dlatego trzymajcie też kciuki za moją betę :) pliss
    Dodatkowo dostałam luteinę dopochwowo bo mam niski progesteron (14) i mam ją brać 2x2 tab. No i oczywiście mam się oszczędzać i spokojnie żyć :) (hmm jak to zrobić? ;) )

    Nastepną wizytę mam na 22.03 i jak będzie wszystko ok to już powinnam coś zobaczyć na usg :) Jak ja bym chciała żeby wszystko było ok!

    Mam nadzieję że jakoś wytrzymam te 2 tygodnie- wiem że lekko nie będzie ale myślę że jak beta będzie ładnie przerastała to będzie mi znacznie łatwiej.

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellasi na pewno będzie piękny przyrost :) Ale oczywiście kciuki będę trzymała ;)

    Ellasi lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k wrote:
    Cześć dziewczyny :) troche mnie nie bylo, bo jakoś odechcialo mi sie starać. Spojrzcie na moj wykres- prawdopodobnie cykl bezowulacyjny. Czekam na wyniki prolaktyny i progesteronu bo dzisiaj robiłam. Kolejne moje testowanie chyba w kwietniu? :(

    Gratuluje wszystkim zafasolkowanym :))
    Ejjj to kto mi wysika prezent urodzinowy? :( ja nie uważam żadnego kwietnia, Ty mi jesteś winna dwie kreski w marcu i tej wersji się trzymajmy :)

    Kciuki za wszystkie babeczki :D

    Może któraś zapomniała w emocjach się nam tu pochwalić? Czekamy :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 8 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasi, czyli jeszcze nie było nic widać na usg? Dopytuję, bo sama jestem ciekawa, kiedy najszybciej można wykluczyć pozamaciczną..
    Trzymam mocno kciuki <3

    Ellasi lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate,
    Niestety nic nie widać przy tak małej becie jak moja.
    Z doświadczenia wiem że dopiero przy becie 2000, czasem przy 1500 coś widać- wcześniej niestety nic :(
    Trzeba czekać i obserwować czy nic niepokojącego się nie dzieje.
    Widzę że Ty też masz przykre oświadczenie z cp- mega nieprzyjemna sprawa, psychika siada a i fizycznie jest to strasznie niebezpieczne.

    Przez to moje doświadczenie strasznie się boję o to co teraz los mi da... bardzo liczę na szczęśliwe zakończenie ale głowa pracuje i różne myśli przychodzą do głowy.
    Muszę czekać, badać betę i liczyć na szczęśliwy los :)

  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a wiesz może jaka miałaś betę w tym 4-5 tygodniu?

    Makowa_Panna lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellasi wrote:
    Kate,
    Niestety nic nie widać przy tak małej becie jak moja.
    Z doświadczenia wiem że dopiero przy becie 2000, czasem przy 1500 coś widać- wcześniej niestety nic :(
    Trzeba czekać i obserwować czy nic niepokojącego się nie dzieje.
    Widzę że Ty też masz przykre oświadczenie z cp- mega nieprzyjemna sprawa, psychika siada a i fizycznie jest to strasznie niebezpieczne.

    Przez to moje doświadczenie strasznie się boję o to co teraz los mi da... bardzo liczę na szczęśliwe zakończenie ale głowa pracuje i różne myśli przychodzą do głowy.
    Muszę czekać, badać betę i liczyć na szczęśliwy los :)

    Bedzie szczesliwie! Na pewno! Chociaz wiem ze ciezko tak myslec :( ja jeszcze nie mam puki co testu + a juz mam obawy.. A co bedzie jak juz ujrze ||? Nawet nie chce myslec.
    Ale najwazniejsze bysmy sie nie zamartwialy! Musimy byc silne! Kropek na pewno zagniezdzil sie tam gdzie mial i za 8 msc bedziesz go tulic!

    Ellasi lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 9 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellasi wrote:
    Kate,
    Niestety nic nie widać przy tak małej becie jak moja.
    Z doświadczenia wiem że dopiero przy becie 2000, czasem przy 1500 coś widać- wcześniej niestety nic :(
    Trzeba czekać i obserwować czy nic niepokojącego się nie dzieje.
    Widzę że Ty też masz przykre oświadczenie z cp- mega nieprzyjemna sprawa, psychika siada a i fizycznie jest to strasznie niebezpieczne.

    Przez to moje doświadczenie strasznie się boję o to co teraz los mi da... bardzo liczę na szczęśliwe zakończenie ale głowa pracuje i różne myśli przychodzą do głowy.
    Muszę czekać, badać betę i liczyć na szczęśliwy los :)
    Aha, rozumiem.
    Na pewno będzie dobrze, nic sie nie martw! A wtedy miałaś jakieś objawy typu bóle, plamienia? Ja miałam i pewnie po tym bym poznała, że jest coś nie tak, gdybym znowu zobaczyła dwie kreski.
    Niestety rozumiem doskonale Twój strach i stres, sama pewnie będę mocno panikować. Boję się tego momentu, jak będę leżeć na fotelu u gina i czekać, aż mi powie, czy jest ciąża w macicy czy nie...
    Ściskam mocno <3

    Ellasi lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ