X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Super bo sie martwilam... w sumie ze nie zachodzilam wczesniej w ciaze... ale moze to dlatego ze nie obserwowalam tak cyklu jak teraz i moze poprostu nie trafialismy na "dobry" dzien :)

    spoko wszystko w swoim czasie:)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    No nic, dośc na dziś - cały dzień z forum :D oczy mnie juz bolą :P zaraz do domku z pracy, wieczorkiem jeszcze zajrzę do Was :) a tymczasem papapa :D

    papa :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Super bo sie martwilam... w sumie ze nie zachodzilam wczesniej w ciaze... ale moze to dlatego ze nie obserwowalam tak cyklu jak teraz i moze poprostu nie trafialismy na "dobry" dzien :)

    wiesz co - ja też tak to sobie tłumaczę :) nie obserwoałam aż tak siebie ... może dlatego nie szło ...

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Super bo sie martwilam... w sumie ze nie zachodzilam wczesniej w ciaze... ale moze to dlatego ze nie obserwowalam tak cyklu jak teraz i moze poprostu nie trafialismy na "dobry" dzien :)

    wiesz co - ja też tak to sobie tłumaczę :) nie obserwoałam aż tak siebie ... może dlatego nie szło ...

    lepiej miec zawsze jakies wytlumaczenie heh :) Moze sie uda :D :) Tak bym chciala :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Super bo sie martwilam... w sumie ze nie zachodzilam wczesniej w ciaze... ale moze to dlatego ze nie obserwowalam tak cyklu jak teraz i moze poprostu nie trafialismy na "dobry" dzien :)

    wiesz co - ja też tak to sobie tłumaczę :) nie obserwoałam aż tak siebie ... może dlatego nie szło ...

    lepiej miec zawsze jakies wytlumaczenie heh :) Moze sie uda :D :) Tak bym chciala :D

    echhhh w nadziei siła :) tez bym chciała baaaardzo - jak większość z nas tutaj ... uda się uda się , jak to Skrzat pisze 'wszystko w swoim czasie' .... ;)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Super bo sie martwilam... w sumie ze nie zachodzilam wczesniej w ciaze... ale moze to dlatego ze nie obserwowalam tak cyklu jak teraz i moze poprostu nie trafialismy na "dobry" dzien :)

    wiesz co - ja też tak to sobie tłumaczę :) nie obserwoałam aż tak siebie ... może dlatego nie szło ...

    lepiej miec zawsze jakies wytlumaczenie heh :) Moze sie uda :D :) Tak bym chciala :D

    echhhh w nadziei siła :) tez bym chciała baaaardzo - jak większość z nas tutaj ... uda się uda się , jak to Skrzat pisze 'wszystko w swoim czasie' .... ;)

    Tylko trzeba bzyku bzykuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Super bo sie martwilam... w sumie ze nie zachodzilam wczesniej w ciaze... ale moze to dlatego ze nie obserwowalam tak cyklu jak teraz i moze poprostu nie trafialismy na "dobry" dzien :)

    wiesz co - ja też tak to sobie tłumaczę :) nie obserwoałam aż tak siebie ... może dlatego nie szło ...

    lepiej miec zawsze jakies wytlumaczenie heh :) Moze sie uda :D :) Tak bym chciala :D

    echhhh w nadziei siła :) tez bym chciała baaaardzo - jak większość z nas tutaj ... uda się uda się , jak to Skrzat pisze 'wszystko w swoim czasie' .... ;)

    Tylko trzeba bzyku bzykuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! :D

    ooo Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :) i bez stresu ... oby się tak dało - tego i sobie i Tobie życzę :)
    no i miałm uciekać i jakoś mi to nie idzie :P hehe, no zaraz i tak kończę pracę , jeszcze pół godz.
    Ale mi szybko z Wami czas mija :D

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej ile stron do nadrobienia wczoraj jak się z wami żegnałam było 62 a dziś proszę 85 .....ale się tu dziewczyny rozgadałyście :) :) :) no nic dzień dobry wszystkim :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Maximko:)
    no i macie dziewczynki, zachcialo mi sie bzykac przez Was:/

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Trzymaj się Maximko:)
    no i macie dziewczynki, zachcialo mi sie bzykac przez Was:/

    hahahaha doooobre bzyyyk bzyyyk nie jest złe :D :P :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ide sie bzykac :D

    maximka84, Gośśśka lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak odchodzę a odejść nie mogę, w międzyczasie ....czytam... ;) ksiązkę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ok ide sie bzykac :D

    :D pooooowodzenia :D

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ojej ile stron do nadrobienia wczoraj jak się z wami żegnałam było 62 a dziś proszę 85 .....ale się tu dziewczyny rozgadałyście :) :) :) no nic dzień dobry wszystkim :) :)

    Cześć Gośśśśśśśśśka :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ojej ile stron do nadrobienia wczoraj jak się z wami żegnałam było 62 a dziś proszę 85 .....ale się tu dziewczyny rozgadałyście :) :) :) no nic dzień dobry wszystkim :) :)

    witaj:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ok ide sie bzykac :D

    haha

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge się bzyykać, bo mój T. wraca w piątek wieczorem...

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ok ide sie bzykac :D

    heheheh przyjemności :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Nie moge się bzyykać, bo mój T. wraca w piątek wieczorem...

    ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :( mój w tym tyg. ma 2ga zmianę , w domu jest ok.22-23, czasem sen mnie już zmaga zanim on wraca, ale wczoraj czekałam, dziś też chyba poczekam ... :P jakoś mi ochota przyszła na Mężuuuusia ............ mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm............ :D

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma taką pracę, że do domu wraca na weekendy :(

    h84fkrhm4lz65cww.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ