X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Powodzenia u mnie teest negatyw. :( No nic czekam na @


    Karolinka tulę

    Susanna ja niestety widzę biel Trzymaj się, może się jeszcze pojawi

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Susanna, też jestem po stracie, ale nie widzę sensu w takim wpatrywaniu się w kreski, czy może ona jest czy może jednak nie, i przez kilka dni myślenie tylko o tym. Poszłabyś na betę, to byś przynajmniej wiedziała. A myśląc w ten sposób że kiedyś miałaś betę pozytywną A potem spadała i przez to nie chcesz robić następnej jest trochę bez sensu, bo skoro tak myślisz o zrobieniu samej bety, to co będzie potem w ciąży, cały czas stres żeby nie było tak jak poprzednio...? Nie zrozum mnie źle i się nie obraź, ale takie roztrząsanie jednej kreski przez kilka stron forum może w końcu być męczące. Życzę Ci ciąży z całego serca, ale też trochę luzu przy tym ;)
    No masz rację... ale dla mnie jest to stresujące...może rzeczywiście przesadzam i powinnam jechać na betę tylko się boję i to przez strach moje zachowanie i niechęć.... bo jak będzie 0 to olejne rozczarowanie

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna nie chce Cie nakręcać ale na tych pierwszych nic nie widziałam. Na tych wyschniętych cos tam majaczy. Jednak mńie juz kiedys tak test oszukał ClearBlue. Zrobiłam, nie widząc kreski od razu wyrzuciłam do kosza. Po 2 godzinach cos mnie tknęło, wrocilam sprawdzić i na tescie wyraźna druga krecha. Dziewczyny mnie jednak uświadomiły ze test traci swoja autentyczność po 30 minutach. I faktycznie zadnej ciazy nie było...
    Mam nadzieje ze sie mylę i w Twoim przypadku jest to faktycznie autentyczna kreska. Trzymam kciuki. Powtórz jutro albo pojutrze. Bardzo Ci kibicuje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Susanna nie chce Cie nakręcać ale na tych pierwszych nic nie widziałam. Na tych wyschniętych cos tam majaczy. Jednak mńie juz kiedys tak test oszukał ClearBlue. Zrobiłam, nie widząc kreski od razu wyrzuciłam do kosza. Po 2 godzinach cos mnie tknęło, wrocilam sprawdzić i na tescie wyraźna druga krecha. Dziewczyny mnie jednak uświadomiły ze test traci swoja autentyczność po 30 minutach. I faktycznie zadnej ciazy nie było...
    Mam nadzieje ze sie mylę i w Twoim przypadku jest to faktycznie autentyczna kreska. Trzymam kciuki. Powtórz jutro albo pojutrze. Bardzo Ci kibicuje!
    No ja wiem, ale to 3 test taki.... muszę wyluzować i zastanowić się nad tą betą

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Susanna, też jestem po stracie, ale nie widzę sensu w takim wpatrywaniu się w kreski, czy może ona jest czy może jednak nie, i przez kilka dni myślenie tylko o tym. Poszłabyś na betę, to byś przynajmniej wiedziała. A myśląc w ten sposób że kiedyś miałaś betę pozytywną A potem spadała i przez to nie chcesz robić następnej jest trochę bez sensu, bo skoro tak myślisz o zrobieniu samej bety, to co będzie potem w ciąży, cały czas stres żeby nie było tak jak poprzednio...? Nie zrozum mnie źle i się nie obraź, ale takie roztrząsanie jednej kreski przez kilka stron forum może w końcu być męczące. Życzę Ci ciąży z całego serca, ale też trochę luzu przy tym ;)

    Mądre słowa wszamanka. Ciężko w staraniach o głos rozsądku. Ja też w okolicach @ chodzę z testem w kieszeni i rozkminiam na tysiąc sposobów w różnym oświetleniu, czy czasem tam czegoś nie ma. Bo my lubimy mieć nadzieję, a beta niestety to często brutalny upadek na ziemię

    Powodzenia dla wszystkich marcowych i kwietniowych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 09:30

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę wyluzowałam :)
    Jutro mam egzamin na prawko (teoria) a potem rozmowę o pracę II etap, więc będzie rozrywek kilka, ale powinnam jutro pójść na betę.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawno mnie nie było, a tu jakie emocje :D
    słoneczkowa, bardzo się cieszę, gratuluję :)
    susanna ja tam nic nie widzę, a nawet jak mi czasem coś zamajaczy, to nie wiem czy dlatego że tam coś jest, czy po prostu my kobiety tak mamy. jednak nie brałabym tego pod uwagę. wybacz że tak mało optymistycznie, ale ja też co miesiąc się wpatrywałam i wmawiałam że tam jest, nawet testy o czułości 10 były niby białe, a jak wyschły to krecha jak malowana. to raczej nie wadliwość testów, przecież na każdym pisze żeby po iluś tam minutach nie brać wyniku pod uwagę, ale my baby oczywiście swoje :P. może beta to dobre rozwiązanie? co ja tu z resztą będę Ci tłumaczyć, sama dobrze wiesz :) trzymam dalej kciuki, żeby jednak było to za wcześnie na test. jak jesteś w ciąży to się dowiesz prędzej czy później. :)
    u mnie wydaje mi się że dziś albo jutro owu. jednak nie mam testów i na monitoring w tym miesiącu też nie idę, a inaczej tego rozpoznać nie umiem. mam wszystko w d..., odpoczywam od wszystkiego :)

    pozdrawiam dziewczyny :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    No nie biorę pod uwagę wyniku po tych 10 min jak mam napisane, ale było coś widać od razu po nasikaniu. Tak czy inaczej nie będę schizować i pójdę na betę jak to przemyślę


    czyli cykl spokojny robisz sobie?

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • sandra003 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, do mnie dziś przyszła @ :/ a miałam już nadzieje bo się spóźniła 4 dni...
    Powiem wam, że ja niby jestem dopiero po 3 cs to i tak nie mam co narzekać, ale nigdy nie sądziłam, że zrobienie dzidzi jest takie trudne :P

    "Dziecko to marzenie wszystkich możliwości."
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra głowa do góry :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Powodzenia u mnie teest negatyw. :( No nic czekam na @
    :-(

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka juz po becie....jednak. Dam znac

    Margolciak, aciulka, wszamanka lubią tę wiadomość

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hej :)
    No nie biorę pod uwagę wyniku po tych 10 min jak mam napisane, ale było coś widać od razu po nasikaniu. Tak czy inaczej nie będę schizować i pójdę na betę jak to przemyślę


    czyli cykl spokojny robisz sobie?
    staram się :) wiadomo, że myśleć do końca nie przestałam. ale jest mi lżej na duszy. najgorzej właśnie nie mogłam się wyluzować przez monitoring i zastrzyk na pęknięcie. bo wtedy wiadomo że przez następne dni trzeba serduszkować a ja cała zestresowana czy się tym razem w końcu uda nie miałam na to ochoty, no ale musiałam, żeby nie zmarnować okazji hehe :) także na następnej wizycie pogadam z lekarzem żeby mi dał clo, ale bez monitoringów i zastrzyków. mam nadzieję, że się zgodzi :)
    jak było widać od razu po, to sama nie wiem. zależy jaki masz nastrój psychiczny :) jak wytrzymasz jeszcze trochę to poczekaj, a jak jesteś niecierpliwa to leć na betę, po co się katować :)

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ka juz po becie....jednak. Dam znac
    będziesz miała w necie wynik, czy będziesz musiała odebrać?

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na e mailu, juz czytam twoja wiadomosc tylko do domu wroce

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Na e mailu, juz czytam twoja wiadomosc tylko do domu wroce
    Nie chcę cię nakręcać dlatego napisze Ci prawdę, ja na tych testach niestety drugiej kreski nie widzę. Widziałam wczoraj na zdjęciu z pozytywnych, ale tu nic. I dlatego baaaardzo się cieszę że zdecydowałaś sie na betę. Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz :-) trzymam kciuki za wynik conajmniej dwu cyfrowy❤

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez bralam clo bez monitoringu...ilez mozna biegac na usg..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Nie chcę cię nakręcać dlatego napisze Ci prawdę, ja na tych testach niestety drugiej kreski nie widzę. Widziałam wczoraj na zdjęciu z pozytywnych, ale tu nic. I dlatego baaaardzo się cieszę że zdecydowałaś sie na betę. Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz :-) trzymam kciuki za wynik conajmniej dwu cyfrowy❤
    No w porzadku,zobaczymy co los przyniesie

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No w porzadku,zobaczymy co los przyniesie
    Pytałaś ile będziesz czekać na wynik?

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Pytałaś ile będziesz czekać na wynik?

    Tak, jak będę miałam to wam wyślę info :)
    Znając życie mam negatywną a testy o kant dupy rozbić :D

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ