X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    u mnie to bedzie 6 tydzien i 5 dzień więc ja na luzie :) moj maluszek się przed mamą nie ukryje. o nie nie nie :)
    bedzie git :)
    Łee, kochana to Ty nawet serduszko możesz zobaczyć. Ale by było super :-)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Dobre przeczucia dzisiaj miałam, beta <1,2 :(
    Bardzo mi przykro... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Łee, kochana to Ty nawet serduszko możesz zobaczyć. Ale by było super :-)
    No i dlatego tak późno się umówiłam. Mogłam wcześniej ale po co ? Tylko bym się stresowala czy będzie serduszko czy nie tak jak w pierwszej ciąży. Więc teraz na spokojnie.

    W ogóle druga ciąża jakoś tak bardziej lightowo póki co :)

    wszamanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No i dlatego tak późno się umówiłam. Mogłam wcześniej ale po co ? Tylko bym się stresowala czy będzie serduszko czy nie tak jak w pierwszej ciąży. Więc teraz na spokojnie.

    W ogóle druga ciąża jakoś tak bardziej lightowo póki co :)
    Zazdroszczę Ci tego luzu <3

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zazdroszczę Ci tego luzu <3
    Hej Susannah i wszystkie dziewczyny marcowe :) Susannah pamiętam cię z tego Forum jak jeszcze więcej tu zaglądałam w 2016 roku i jak niestety mialas podobną sytuację do mnie bo nie przyrastala Ci Beta w pazdzierniku u mnie rok temu w maju skonczylo sie poronieniem bo beta nie przyrastala prawidlowo. Teraz wygląda na to że znowu obie jesteśmy w podobnej sytuacji oby w końcu już tej szczęśliwej!!! otoz mi teraz w marcu zaskoczylo :) nie mam okresu dwa testy sikane pozytywne i Beta z krwi również 103,7 Szacunkowo jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży :) pozostawało by tylko skakać z radości no ale właśnie niestety jest to ale które pojawia się u wszystkich którzy przeżyli nieprawidłową Bete :( piekielni się boję kolejnego wynik I je porównać...powiedz mi kiedy ty zamierzasz zrobić kolejną datę i porównać wyniki wiesz już coś więcej przepraszam jeśli nie doczytałam? Objawy ciążowe większe piersi dziwne bulgotanie w brzuchu a na początku miałam ciągnąć jak na okres bardzo bym pragnęła żeby to wszystko się dobrze skończyło

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zazdroszczę Ci tego luzu <3
    Ty też wyluzujesz. Zobaczysz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Hej Susannah i wszystkie dziewczyny marcowe :) Susannah pamiętam cię z tego Forum jak jeszcze więcej tu zaglądałam w 2016 roku i jak niestety mialas podobną sytuację do mnie bo nie przyrastala Ci Beta w pazdzierniku u mnie rok temu w maju skonczylo sie poronieniem bo beta nie przyrastala prawidlowo. Teraz wygląda na to że znowu obie jesteśmy w podobnej sytuacji oby w końcu już tej szczęśliwej!!! otoz mi teraz w marcu zaskoczylo :) nie mam okresu dwa testy sikane pozytywne i Beta z krwi również 103,7 Szacunkowo jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży :) pozostawało by tylko skakać z radości no ale właśnie niestety jest to ale które pojawia się u wszystkich którzy przeżyli nieprawidłową Bete :( piekielni się boję kolejnego wynik I je porównać...powiedz mi kiedy ty zamierzasz zrobić kolejną datę i porównać wyniki wiesz już coś więcej przepraszam jeśli nie doczytałam? Objawy ciążowe większe piersi dziwne bulgotanie w brzuchu a na początku miałam ciągnąć jak na okres bardzo bym pragnęła żeby to wszystko się dobrze skończyło
    Cześć Nola

    Masz dużą betę, w którym dpo robiona?

    U mnie przedwczoraj wynik graniczny tj. 3,42 beta hcg ale wiem po wcześniejszym doświadczeniu, że oznacza ciążę, zwidy na testach miałam już w poniedziałek, wczoraj bladzioch i dziś bladzioch. Czekam na wynik drugiej bety do 17, mam nadzieję, że min 7 będzie, bo u mnie to naprawdę wczesna sprawa, mam nadzieję jednak, że się ułoży. U ciebie już jest fajna beta i na pewno będzie dobrze !!!!! Wierzę w to :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Ty też wyluzujesz. Zobaczysz :)
    Może już dziś po wyniku i wzroscie bety :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Może już dziś po wyniku i wzroscie bety :)
    Na to liczę :)
    O której wyniki ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Na to liczę :)
    O której wyniki ?
    około 17

  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia!

    Ja zbadałam sobie szyjkę. Jest wysoko i miękka. Do tego na palcu zostało mi dużo grubych nitek białego śluzu, który wyglądał identycznie jak lekko ścięte białko jajka. Normalnie cały czas myślę albo że to niemożliwe i dostanę okres, albo coś mi mówi że jednak w tej ciazy jestem. Juz swiruje :p kupie sobie chyba test o czułości 10 i zrobię jutro z porannego moczu. Brzuch kreci non stop. Żaden pryszcz mi nie wyskoczył jak to zazwyczaj przed okresem bywa. Budzi to wiele moich watpliwosci

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    około 17
    Loo no bo ja znów co 5 minut stronę odświeżam :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa kochanie ;*** dobra z ciebie duszyczka

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No i dlatego tak późno się umówiłam. Mogłam wcześniej ale po co ? Tylko bym się stresowala czy będzie serduszko czy nie tak jak w pierwszej ciąży. Więc teraz na spokojnie.

    W ogóle druga ciąża jakoś tak bardziej lightowo póki co :)
    No i bardzo dobre podejście. Na spokojnie. Ja też bym nie szła wtedy gdybym nie musiała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 15:18

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja też czekam na wiadomości od Ciebie. Do 17.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was tu podczytuje chociaż w tym miesiącu nie wyszło mi.

  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam testy o czułości 5. Nawet nie wiedziałam że takie są :D

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka nazwa tych testów ???

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Danii więc Ci raczej nie pomogę bo kupilam je w tutejszej aptece. Firma ABBLO. Nazywa się "wczesna ciaza"

    Tutaj link: https://www.google.dk/search?q=abblo+pharma&safe=off&client=ms-android-samsung&prmd=inmv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiryo_0s_7SAhXLDCwKHVAiDjUQ_AUIBygB&biw=360&bih=560#imgrc=Bqnv4t-oO9EMMM:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 16:13

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bete pojde w pon jak @ nie bedzie, wczoraj robilam testy 10 i 25 a dzis 20

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ