Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna Lady wszamanka trzymam kciuki z całych sił,

    mnie dopadło przeziębienie i przesilenie, najchętniej leżałabym w wyrze, ale wymyśliłam porządki więc biegnę do sprzątania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 12:51

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Lady, skoro wczoraj była 10, a dzisiaj czułość 25, to mogła kreska nie wyjść, bo nawet gdyby itd wczoraj beta wzrosła dwukrotnie to i tak mogło być za mało na dzisiejszy test.


    Ja wróciłam z bety. Ale dzisiaj tak zupełnie bez entuzjazmu. Wczoraj jeszcze byłam pozytywnie nastawiona, a dzisiaj już zupełnie bez wiary na powodzenie, po prostu wiem że wynik będzie negatywny. Za około dwie godziny będę mieć potwierdzenie.
    O proszę, następna optymistka! Myśl pozytywnie. Trzymam kciuki ❤

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamianka powodzenia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa za twoją piękną betę również trzymam kciuki. Będzie piękny przyrost!❤

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka??? Ty miałaś pozytywa w 19 dniu cyklu? Kiedy miałaś owu?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Sloneczkowa za twoją piękną betę również trzymam kciuki. Będzie piękny przyrost!❤
    Dziękuję :) ja to na spokojnie :) ja tam swoje wiem, tego się trzymam. wiem, że jest dobrze. ;) chciałam tylko podglądowo sobie zobaczyć, czy już urosła ponad 1000 czy nie bo w srodę wizyta wiec licze na to, ze juz bedzie widać maleństwo ;)
    jak teraz bedzie ponad 1000 to bedzie znaczyć ze maleństwo na usg się pokaże i na luzie na wizytę sobie pojade ;)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Aciulka??? Ty miałaś pozytywa w 19 dniu cyklu? Kiedy miałaś owu?
    Zgadza się. Niby ovu wyznaczył mi owulke na 12dc ale mogła być dwa dni wcześniej.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Wszamianka powodzenia
    Dołaczam się również

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Dziękuję :) ja to na spokojnie :) ja tam swoje wiem, tego się trzymam. wiem, że jest dobrze. ;) chciałam tylko podglądowo sobie zobaczyć, czy już urosła ponad 1000 czy nie bo w srodę wizyta wiec licze na to, ze juz bedzie widać maleństwo ;)
    jak teraz bedzie ponad 1000 to bedzie znaczyć ze maleństwo na usg się pokaże i na luzie na wizytę sobie pojade ;)
    Ja miałam betę ponad 6000 a zarodka jeszcze nie było widać, tylko pęcherzyk z całkiem żółtkowym. Lekarz powiedział że na tym etapie wszystko jest ok. Więc tego się trzymam. A może u ciebie faktycznie już będzie. Ty masz 4 wizytę?

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Ja miałam betę ponad 6000 a zarodka jeszcze nie było widać, tylko pęcherzyk z całkiem żółtkowym. Lekarz powiedział że na tym etapie wszystko jest ok. Więc tego się trzymam. A może u ciebie faktycznie już będzie. Ty masz 4 wizytę?
    Uuu nie strasz :) 5 kwietnia w środę wizyta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Zgadza się. Niby ovu wyznaczył mi owulke na 12dc ale mogła być dwa dni wcześniej.
    Pewnie była wcześniej, jak mówisz, ale róznie z tym jest :) Szybko hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Uuu nie strasz :) 5 kwietnia w środę wizyta :)
    To teraz ja ci powiem, ze wszystko będzie dobrze :* :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Uuu nie strasz :) 5 kwietnia w środę wizyta :)
    Ależ z czym? Gdzieś czytałam że zarodek po 6 tygodniu widoczny. Pamiętajmy też że moja owulka była wcześnie. Ja byłam na wizycie w 4 tygodniu i 3 dniu, więc na tym etapie jeszcze nie widać dzidzi. A ty który będziesz na wizycie tydzień i dzień? I absolutnie nie zamierzam cię straszyć.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To teraz ja ci powiem, ze wszystko będzie dobrze :* :*
    To że będzie dobrze to bez wątpienia, ale nie wiadomo czy już będzie widać to co sloneczkowa sobie zamarzy. Zależy który to będzie tydzień. A zresztą każda ciąża jest inna i też dużo zależy od aparatury, prawda?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Pewnie była wcześniej, jak mówisz, ale róznie z tym jest :) Szybko hehe
    No szybko, przynajmniej długo się nie stresowałam. Też nie wiadomo kiedy było zagnieżdżane, bo może też około 4-5 dnia.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre przeczucia dzisiaj miałam, beta <1,2 :(

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Dobre przeczucia dzisiaj miałam, beta <1,2 :(
    O matko!! Tak mi przykro :-(

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Dobre przeczucia dzisiaj miałam, beta <1,2 :(
    wszamanka bardzo mi przykro :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    To że będzie dobrze to bez wątpienia, ale nie wiadomo czy już będzie widać to co sloneczkowa sobie zamarzy. Zależy który to będzie tydzień. A zresztą każda ciąża jest inna i też dużo zależy od aparatury, prawda?
    u mnie to bedzie 6 tydzien i 5 dzień więc ja na luzie :) moj maluszek się przed mamą nie ukryje. o nie nie nie :)
    bedzie git :)

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka bardzo mi przykro

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ