X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oto test sprzed chwili, nie z pierwszego moczu :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9a75fa973201.jpg
    Ja widze kreseczkę. Gratuluje!!! Najpierw słoneczkowa mama teraz Ty Kochana. Niech rośnie maleńki skarbek. Super wiadomość.

    SusannaDean, sloneczkowa mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Susanna gratki i cieszę się, że w 2 cyklu clo się udało. Wiem, że to nie żadna reguła ale to dodaje mi nadziei :*

    Gosiaczek tule :*
    co clo to clo :) daje rade

    Raven lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    A mnie coś tknęło i zrobiłam przed chwilką 2 testy, na obu bladziochy, cień cienia, cieżko to aparatem złapać, jutro rano powtórzę i jak wyjdzie krecha to pędzę na bete. rsbjno.jpg
    Widzicie, czy to moje zwidy.
    szkoda ze z listy mnie usunęłyście
    jest kreska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady- wielkie gratulacje! Pojawilas się po przerwie z Wielkim Hukiem ☺

  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! My się nie znamy, ale zaczelam Was podczytywac. Mam pytanie do dziewczyn z pozytywnym testem. Jakie mialyscie objawy zanim zrobiłyście test? Mój cykl jest jakiś dziwny. Mam bóle brzucha miesiaczkowe i bole jajnikow od 18dc, ból piersi dość mocny, mała ilość lepkiego białego śluzu. Temperatura 36.87 dziś ale nie robiłam pomiaru przez cały cykl. Mam już jedno dziecko ale nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży... dzis mam 25dc cykle 28/30 dniowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 19:09

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    A mnie coś tknęło i zrobiłam przed chwilką 2 testy, na obu bladziochy, cień cienia, cieżko to aparatem złapać, jutro rano powtórzę i jak wyjdzie krecha to pędzę na bete. rsbjno.jpg
    Widzicie, czy to moje zwidy.
    szkoda ze z listy mnie usunęłyście
    Tu akurat jak byk widać druga kruche
    Super !!!!

    Ja na clo i dziwne w 16dc prawie pozytyw sluz widnisty. przed i po tym dniu tez negatywnie . Dziś 22dc

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi wrote:
    Cześć dziewczyny! My się nie znamy, ale zaczelam Was podczytywac. Mam pytanie do dziewczyn z pozytywnym testem. Jakie mialyscie objawy zanim zrobiłyście test? Mój cykl jest jakiś dziwny. Mam bóle brzucha miesiaczkowe i bole jajnikow od 18dc, ból piersi dość mocny, mała ilość lepkiego białego śluzu. Temperatura 36.87 dziś ale nie robiłam pomiaru przez cały cykl. Mam już jedno dziecko ale nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży... dzis mam 25dc cykle 28/30 dniowe.

    Hej! Ja 9 lat temu byłam w ciąży i pamiętam ze tylko ból cycek jak nigdy tydzień po owu. Od 4 miesięcy mi się zmieniło a wyniki super . parę dni po ovu bolesne cacki, ból jajników. Wilczy apetyt. Apatia i senność. Zaparcia nawet zgaga i ostry węch.

    LadyDi lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi wrote:
    Cześć dziewczyny! My się nie znamy, ale zaczelam Was podczytywac. Mam pytanie do dziewczyn z pozytywnym testem. Jakie mialyscie objawy zanim zrobiłyście test? Mój cykl jest jakiś dziwny. Mam bóle brzucha miesiaczkowe i bole jajnikow od 18dc, ból piersi dość mocny, mała ilość lepkiego białego śluzu. Temperatura 36.87 dziś ale nie robiłam pomiaru przez cały cykl. Mam już jedno dziecko ale nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży... dzis mam 25dc cykle 28/30 dniowe.

    pierwszy objaw, brak okresu :P i ból brzucha taki jak przy zbieraniu się gazów na puszczenie bąka a bąków mi się nie chce robić.

    LadyDi lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    pierwszy objaw, brak okresu :P i ból brzucha taki jak przy zbieraniu się gazów na puszczenie bąka a bąków mi się nie chce robić.
    Mam podobne napięcie w brzuchu..i ból piersi od 5 dni. Może wysoki prog?

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli będzie to ciąża podobna do zuziowej, to u mnie cycki pojawią się za 2-3 tyg

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku żeby rano była ta kreska.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    jejku żeby rano była ta kreska.

    Będzie, dlaczego ma nie być :D Poza tym, ta kreska już jest !

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi przypomniał mi się jeszcze jeden objaw, który de facto przechylił szalę z napisem zatestuj, -> sen -> w pierwszej ciąży śniły mi się zombi, rozrywające ciała, itd, ogółem masakra, i niektóre horrory mogłyby mi pozazdrościć scenariusza. Uwielbiam horrory, ale nawet po nocnych imprezach kinowych horrorowych z przyjaciółmi mi się takie sny nie śnią. No i dziś mi się śnił morderca, rozerwane ciała, ogółem masakra XD i to mnie przekonało do zatestowania.

    LadyDi, wszamanka lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna i Lady, wy to chyba sie jakos zamówiłascie. Obstawiam ze u Was ten sam dzien cyklu. Miałyście owu w tym samym czasie.

    Lady widze kreskę! Musi byc ciąża!

    LadyDi ja bym zatesotowala jutro z rana.

    Susanna nic sie nie martw testem, zdasz jak bedzie właściwy czas. A jak rozmowa? Teraz to juz chyba Juz tylko na spokojnie.

    Dziewczyny widać ze wiosna idzie :).

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Jeśli jutro nie dostanę plamien (co zawsze poprzedza mi miesiączkę na 2 dni) to w piątek zatestuje. Intuicja mi mówi że w ciazy nie jestem, ale ten okropny ból piersi i takie mrowienia jakby nabierało mi mleko jest nie do zniesienia! Do tego ten dziwny ból brzucha. Pamiętam że w pierwszej ciazy po terminie miesiaczki mialam takie uklucia. Pewnie też dużo psychika mi robi, bo wydaje mi się że co chwile biegam soku, a zapalenia pęcherza nie mam. Zobaczymy. Jak coś to bedzie to niezła niespodzianka.

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Susanna i Lady, wy to chyba sie jakos zamówiłascie. Obstawiam ze u Was ten sam dzien cyklu. Miałyście owu w tym samym czasie.

    Lady widze kreskę! Musi byc ciąża!

    LadyDi ja bym zatesotowala jutro z rana.

    Susanna nic sie nie martw testem, zdasz jak bedzie właściwy czas. A jak rozmowa? Teraz to juz chyba Juz tylko na spokojnie.

    Dziewczyny widać ze wiosna idzie :).
    Bo zapomniałam wam tu napisać, że 31.03 zaczynam pracę :D :D

    No pewnie nauczę i zdam :)
    W sensie w tym samym dniu marca miałyśmy razem owu?

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 29 marca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to za praca Susanna?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 29 marca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    A mnie coś tknęło i zrobiłam przed chwilką 2 testy, na obu bladziochy, cień cienia, cieżko to aparatem złapać, jutro rano powtórzę i jak wyjdzie krecha to pędzę na bete. rsbjno.jpg
    Widzicie, czy to moje zwidy.
    szkoda ze z listy mnie usunęłyście
    Kochana gratuluję

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 30 marca 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny biel :( albo biochemiczna ciaza albo testy byly wadliwe, no ale dziwne ze az oba z roznych firm, no nic czekamy na @

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Dziewczyny biel :( albo biochemiczna ciaza albo testy byly wadliwe, no ale dziwne ze az oba z roznych firm, no nic czekamy na @
    A dziś jaki test? Ten sam? 10 czy 25?

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ