X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Testy wyrzucilam- nie chce już na nie patrzeć. Nie mam ochoty też robić bety. Wczoraj bardzo mocno to przeżyłam, dzisiaj już nie chce wracać do tego. Czekam na @ do środy, jak nie przyjdzie, to będę się zastanawiać.
    Słoneczko w moim poście ze środy jest link do testu, tak możesz go podejrzeć.

    A, było chyba pytanie o testy owulacyjne. Wczoraj mocno wyraźne dwie kreski, ale jednak ta po lewej slabsza. Dzisiaj ta po lewej taka sama jak ta po prawej.
    poczekaj do środy na @ Jeśli nie przyjdzie to ponów betę w czwartek .Jeśłi negatywna to idź do ginekologa ,że hcg Ci wykrywają testy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 20:18

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko123 wrote:
    Jejku, bardzo mi przykro :( Najważniejsze to znaleźć przyczynę. Trzymam kciuki!
    Ile to człowiek musi się wycierpieć, by coś osiągnąć lub choćby się zbliżyć do tego czego pragnie. Życzę Ci z całego serca, abyś w końcu została mamą :*
    Dziękuję. <3 Wcześniej bardzo przeżywaliśmy, że się nie udaje teraz podchodzimy do starań na luzie. Bardziej nas stresuje myśl, że się uda a my nie mamy wyników co z nami jest nie tak i znowu będą jakieś komplikacje...

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 18:36

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    beta poniżej 2 , do terminu 2-4-5 dni więc co da powtórzenie bety ? Wydanie pieniędzy a nic nie powie i tak bo też może wyjść ok 2 w tym czasie .

    Pani Ciasio - kiedy(ile dni temu) była owulacja przewidywana? (ostatni płodny śluz)?

    Nera, jest CO NAJWYŻEJ 12 dpo. Nie sprawdzałam tego dokładnie, dlatego że w piątek dwa tygodnie temu dostałam Pregnyl, w sobotę po południu i niedzielę coś mnie zakłuło, więc bez zagłębiania się w temat uznałam, że to owu, tym bardziej że lekarz kazał testować dzisiaj i tego się trzymałam.
    Od razu mówię, że sprawdziłam, kiedy Pregnyl się "wypłukał", więc to nie są jego pozostałości (pomijając fakt, że byłby wykrywalny we krwi).

    Dzisiaj temperatura wysoka, nie wiem tylko, czy odstawić Dupka. Jeśli odstawię, to przy progesteronie 4,5 nie dam ewentualnej fasolce żadnych szans na przeżycie. Liczę na to, że bez odstawienia @ i tak przyjdzie, bo już wcześniej miewałam "wstęp do @" mimo brania go. Jakieś sugestie?

    EDIT: mikroskop owulacyjny pokazał mi właśnie niezwykle dużą krystalizację estrogenu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 20:56

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odczekaj i spróbuj ponownie bete za 3 -4 dni
    A co do dupka -może zaryzykować? Ale broń boże nie chce się podpinać pod takimi decyzjami bo ja nie lekarz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 20:59

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Odczekaj i spróbuj ponownie bete za 3 -4 dni
    A co do dupka -może zaryzykować? Ale broń boże nie chce się podpinać pod takimi decyzjami bo ja nie lekarz

    Mówiąc zaryzykować masz na myśli odstawić go, czy brać dłużej?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie odzywałam sie, okres dostałam planowo.
    Pierwszy raz w życiu doznałam tal silnych bóli menstruacyjnych. Jak mnie złapało rano tak myślałam,że coś urodze.Dopiero ciepła kąpiel mi pomogła. Dzis 3 dc a mnie nadal bolą piersi :( zwykle przechodziło razem z przyjsciem @. Martwie sie,ze znowu cos nie tak jest.Po weekendzie zbadam prolaktyne,moze to jest powod no ale przeciez zaczelam brac bromergon.Nigdy nie mialam takich boli.Sugerujecie zbadac cos jeszcze?Wiecie co moze byc powodem tego że piersi nadal pobolewaja jak przed okresem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 21:03

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Mówiąc zaryzykować masz na myśli odstawić go, czy brać dłużej?
    Brać. Chyba mniejsze ryzyko w braniu niż przerwaniu?

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit, piersi mogą boleć także przy zbyt wysokiej prolaktynie. Może to być też efekt rozchwiania hormonów.

    Nera, zdecydowanie mniejsze ryzyko. Poza tym skoro nieraz miewałam na dupku plamienia przed @, to mogę chyba liczyć, że jeśli @ ma przyjść, to przyjdzie i na dupku. Nie chcę ryzykować. Mimo wszystko wiem, co widziałam na sikańcach. Trochę pluję sobie w brodę, że poszłam na tą betę, miałabym o wiele mniej stresu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 21:07

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Mówiąc zaryzykować masz na myśli odstawić go, czy brać dłużej?
    Ja brałam tak dawno ze ciężko mi doradzić :(

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Judit, piersi mogą boleć także przy zbyt wysokiej prolaktynie. Może to być też efekt rozchwiania hormonów.

    U mnie to zawsze cuda na kiju.Przed leczeniem bromergonem nie miałam zadnych objawów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 21:13

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Judit, piersi mogą boleć także przy zbyt wysokiej prolaktynie. Może to być też efekt rozchwiania hormonów.

    Nera, zdecydowanie mniejsze ryzyko. Poza tym skoro nieraz miewałam na dupku plamienia przed @, to mogę chyba liczyć, że jeśli @ ma przyjść, to przyjdzie i na dupku. Nie chcę ryzykować. Mimo wszystko wiem, co widziałam na sikańcach. Trochę pluję sobie w brodę, że poszłam na tą betę, miałabym o wiele mniej stresu...
    Może inaczej -ja bym brała by nie ryzykować najgorszego. I w środę /czwartek beta

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Może inaczej -ja bym brała by nie ryzykować najgorszego. I w środę /czwartek beta

    Dzięki, Nera. Tak zrobię. Trzymajcie kciuki <3

    Przepraszam, że nie odpowiadam na pytania innych koleżanek. Mimo wszystko ciężko mi teraz zebrać myśli :/

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Zlaania1 Autorytet
    Postów: 541 322

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nickowa wrote:
    Różowy, dodam tu zdjecie dla podgladu jak to wyglada

    k1dstf.jpg
    U mmie też testy byoy na początku jasne a z czasem ciemniały. Na początku blade kreski a po godzinie na obu czerwone :) Więc myślę,że może może.... zrób jeszcze jeden test

    b33247a35f.png[/url]
    09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
    15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀
    28.06.2019 - 270 g 😊
    01.08.2019 - 700 g :)
    03.10.2019 - 1957 g 😁
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Dzięki, Nera. Tak zrobię. Trzymajcie kciuki <3

    Przepraszam, że nie odpowiadam na pytania innych koleżanek. Mimo wszystko ciężko mi teraz zebrać myśli :/
    Trzymam z całych sił nie mniej niż za siebie!

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u mnie z wyliczeń byłby to jakoś 12 tydzień, kreska jeśli juz by była to raczej powinna być bardziej widoczna..
    Zrobię jeszcze jeden test i może rozwieje wszystkie wątpliwości

  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 15 marca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 12:40

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga wrote:
    U mnie tez niezgodność z mężem. Przy pierwszym poronieniu w szpitalu dostałam zastrzyk, przy drugim, po obserwacji skaczacej bety, moja ginekolog kazala, że jak tylko zacznę krwawic mam się udać do szpitala po zastrzyk, ale nie ukrywam ze musiałam jej wspomnieć sama ze mamy konflikt. W szpitalu zapytałam co by się stało jeśli bym nie dostała immunoglobuliny a zaszlabym w ciążę, usłyszałam ze trzeba od razu poinformować swojego lekarza i wtedy jeśli będzie konieczność taki zastrzyk podają w ciąży. A pisze o tym dlatego ze immunoglobine podjechać się do 72 h (tak mi mówili za pierwszym razem) a teraz dostałam po 5 dniach. Tez mnie to trochę martwi.
    Oni pytali o grupę krwi, mieli moją historię chorób z tego szpitala a przed tym najświeższa była pozamaciczna więc to jest przeoczenie lekarzy, to lekarze powinni o to zadbać ja nie muszę znać wszystkich procedur medycznych. A mój ginekolog też nic mi nie powiedział ani przy wypisaniu skierowania na oddział ani jak przyszłam z wypisem... Po prostu pięknie, oni mają wyrąbane a ty się człowieku martw. :( Lekarze, położne w wywiadzie powinni zapytać o grupę krwi przyszłych rodziców... Przy ciąży pozamacicznej nawet nie wiedziałam, co to jest immunoglobulina, nie wiedziałam, że przy konfliktach są zastrzyki podawane, zrobili mi badanie grupy krwi wtedy właśnie i potem podali zastrzyk. Teraz totalnie czułam się zaniedbana w tym samym szpitalu. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 23:49

  • Paula_Paulina Znajoma
    Postów: 29 43

    Wysłany: 16 marca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek pisalam wam moja historie z cyklem bezowulacyjnym i dwoma soczystymi kreskami na tescie. Bylam w czoraj u ginekologa i wszystko sie potwierdzilo! Ciaza w macicy 0.55 cm i bijace serduszko! Tydzien 7+2. Nigdy w zyciu na nic tak nie czekalam ani z niczego sie tak mocno nie cieszylam. Za duzo sie nie udzielalam ale od czasu rozpoczecia staran podczytywalam Was namietnie i mialam w Was wsparcie. Ma moim przykladzie widac ze zwroty akcji sa mozliwe. Wysylam fluidy ciazowe!!! Powodzenia i buziaki:*

    Gratka, Zlaania1, Salome, Agafiga, Ladinola, Słoneczko12, Nera1986, Ana_33, Esti, taka_mama, MałaMi90, Pani Ciasio, Nona, Malamia, Miśka 91 lubią tę wiadomość

    29 lat
    17.11.2019 Mikołajek ❤️ - 7 CS (wg lekarki cykl bezowulacyjny :D)

    Starania o drugiego maluszka
  • Gratka Autorytet
    Postów: 267 283

    Wysłany: 16 marca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!

    f2w3skjojj1fj9kq.png

    klz98ribo229snxh.png

    11.03.2020 - Alicja 3500g, 57cm
    11.2018 - Julia 8 tc [*]
    33lata
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ