X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam wszystkie kobietki, które będą testowały w marcu! :)
    Oby wiosenna aura przyniosła same pozytywne testy!

    1.03 - Sasanka55 :(
    2.03 - blair. @, Sandtasz, Spirit <3
    3.03 - Dośka <3
    4.03 - Martek&M, Esti <3, Gula @
    5.03 - Justyna1719, Cecylia <3
    6.03 - Malamia @
    7.03 - Maija <3
    8.03 - Natala1906 @, Lovska <3
    9.03 - Mishingami00 , juudi @, katarynka9595 @
    10.03 - OlivkowaMama <3, ABI90 @
    11.03 - Nona @
    12.03 - AnitaK @
    13.03 - axox, Agus92
    14.03 - Ewelina92 <3 , Pani Ciasio, Paula_Paulina <3, Zlaania <3
    15.03 - Judit, Allanowa @, kasiakasia11, Miśka 91, Lena.92 @
    16.03 - Ladinola @
    17.03 - Maria87 @, ZakręconaOna
    18.03 - Evellee, kamila2804
    19.03 - Camille91
    20.03
    21.03 - marta_kwk @, Harszka
    22.03 - Gratka @, Wik89 @
    23.03 -
    24.03 - anna1990 @, Agafiga @
    25.03 - Nera86 @
    26.03 - Lilkaa <3
    27.03 - Poziomka92 @, RudaMaruda25 @
    28.03 - taka_mama @, Karolika @
    29.03 - Angeika1313 @
    30.03
    31.03 - Dorciax, KAL

    Mój termin planowanego testowania to 16 marca. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 10:33

    Nera86, taka_mama, RudaMaruda25, blair., Poziomka92, AnitaK, Cecylia, Miśka 91, Lovska, OlivkowaMama, Słoneczko12, Słoneczko123, ladgim lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:50

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować 4 lub 5 marca :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO I MNIE PROSZĘ WPISAĆ NA 7 MARCA :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 marca :)

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ,ja nie wiem kiedy u mnie teraz zawita @ ,no ale odrazu wkraczam z clo ,potem monit i testowanie ,może na koniec marca się zalapię ,ale na pewno będę zaglądała i życzę by marzec był szczęśliwym miesiącem dla każdej z nas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ja też będę wreszcie mogła przetestować, 23 marca :)

  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja raczej się nie załapię na testowanie w marcu-raczej wypadnie na kwiecień, ale będę sobie podczytywać żeby poczuć klimat :D

    Zaczynamy starania o 2 maluszka w marcu :)

    Październik 2017 synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam w marcu też starania, ale o pierwszego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Za chwilę zrobię tabelkę. :)
    Judit wrote:
    Hej :) ja też będę testować, pewnie 15.03 :D
    Wiosna powinna nam sprzyjać, troche słoneczka pozytywnie wpłynie na samopoczucie i wszystkim nam się uda :D
    Jak tylko ciepło się zrobi to w końcu wsiadam na rower więc trochę ruchu więcej będzie człowiek miał to i dla płodności lepiej. :)

    becia1982 wrote:
    hej ,ja nie wiem kiedy u mnie teraz zawita @ ,no ale odrazu wkraczam z clo ,potem monit i testowanie ,może na koniec marca się zalapię ,ale na pewno będę zaglądała i życzę by marzec był szczęśliwym miesiącem dla każdej z nas
    Zaglądaj i pisz kochana! :)
    malwa88 wrote:
    Hej, ja raczej się nie załapię na testowanie w marcu-raczej wypadnie na kwiecień, ale będę sobie podczytywać żeby poczuć klimat :D

    Zaczynamy starania o 2 maluszka w marcu :)
    Nawet jak się nie załapiesz to pisz, im nas więcej tym raźniej. :)
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja zaczynam w marcu też starania, ale o pierwszego :)
    Ja również o pierwsze dzieciątko, ale to już 29 cykl. ;)

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się o pierwsze :)

    RudaMaruda25, Poziomka92 lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teoretycznie pierwszy, bo wcześniej nie liczę, bo miałam przerwy i problemy.
    Więc teoretycznie to start, chociaż czy to ważne który cykl ?
    Najważniejsze, żeby ze skutiem :)

    Dośka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No ja teoretycznie pierwszy, bo wcześniej nie liczę, bo miałam przerwy i problemy.
    Więc teoretycznie to start, chociaż czy to ważne który cykl ?
    Najważniejsze, żeby ze skutiem :)
    Każda inaczej przeżywa starania, czas stara, ale masz racje, najważniejszy jest zapał, determinacja. :) Byle się nie poddawać. :)

    Dzisiaj na promocji w Rossmannie wyłapałam testy owulacyjne za 6 zł za 5 sztuk firmy facelle. Ciekawe jak się je będzie używać, na pewno wygodnie bo są strumieniowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak liczę cykle starań z mężem, z poprzedniego związku miałam ciąże pozamaciczną, co prawda udało się dość szybko ale niestety z takim nieszczęśliwym skutkiem. Ogólnie od dziecka mam niedoczynność tarczycy, ale dopiero od roku mam leczoną. Wcześniej wszyscy lekarze olewali moje wyniki, które wychodziły ponad normę... I takie bieganie od lekarza do lekarza, szukanie odpowiedniego, który w końcu pomoże, bo sama nie wiedziałam, że mam takie problemy. Większość stwierdzało PCOS po jednym usg, inni mówili, że taka natura, jeszcze inni faszerowali mnie antykoncepcją żeby wyregulować moje cykle, nikt nie zwrócił uwagę na tarczycę. Nawet endokrynolog z polecenia przy wyniku 4.67 gdzie norma do 3.58 stwierdził, że jest ok... A ten wynik był robiony akurat w 6tc ciąży tej pozamacicznej, ja o niej nie wiedziałam, bo testy wychodziły negatywnie... Miałam ekstremalne przeboje z lekarzami... teraz na szczęście juz jestem pod opieką super specjalisty i w końcu czuję się dobrze chociaż. ;)

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Każda inaczej przeżywa starania, czas stara, ale masz racje, najważniejszy jest zapał, determinacja. :) Byle się nie poddawać. :)

    Dzisiaj na promocji w Rossmannie wyłapałam testy owulacyjne za 6 zł za 5 sztuk firmy facelle. Ciekawe jak się je będzie używać, na pewno wygodnie bo są strumieniowe.

    O kurcze, niezła promka w takim razie, ja je ostatnio kupowałam chyba za 19!

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle zamówiłam sobie testy owu clearblue. Poza tym mierze temperaturę.

    Kiedyś używałam zwykłych testów i jakoś nigdy nie mogłam z nich odczytać kiedy ta owulacja.

    Październik 2017 synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka wrote:
    O kurcze, niezła promka w takim razie, ja je ostatnio kupowałam chyba za 19!
    Dokładnie, kosztowały 19zł. Ogólnie teraz zauważyłam, że są po terminie bo do 01.2019 ale wydaje mi się, że to nie powinno jakoś zaburzyć wyniku... No nic, zobaczymy. :D

    Dośka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja walczyłam z mięśniakami w trzonie macicy, bo by mi się dzidziuś nie zagnieździł.

    Teraz po zabiegach wracam do starań, ale na razie bez ciśnienia i na luzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Ja w ogóle zamówiłam sobie testy owu clearblue. Poza tym mierze temperaturę.

    Kiedyś używałam zwykłych testów i jakoś nigdy nie mogłam z nich odczytać kiedy ta owulacja.
    No właśnie czytałam, że w tych Digital lubi się psuć te urządzenie co czyta wynik. Ja mierzę temperaturę, obserwuję szyjkę macicy i śluz i objawy więc komplet. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No to ja walczyłam z mięśniakami w trzonie macicy, bo by mi się dzidziuś nie zagnieździł.

    Teraz po zabiegach wracam do starań, ale na razie bez ciśnienia i na luzie.
    Najlepiej właśnie bez ciśnienia, nam się udało jak wyjechaliśmy na mini podróż poślubną ale niestety bez happy endu. Teraz to też nie mamy ciśnienia, głównie obserwuje swoje ciało, żeby wiedzieć co i jak, przy zespole LUF czy niedoczynności tarczycy wolę wiedzieć czy owulacja była.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ