X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie - plenerowe starania wróżą listopadowe rozwiązania
Odpowiedz

Marcowe testowanie - plenerowe starania wróżą listopadowe rozwiązania

Oceń ten wątek:
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 13 lutego 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka u mnie dzisiaj 3dc i mam już dość tego okresu, jak nigdy leci ze mnie jak z kranu, a dodatkowo kilka ostatnich cykli mam na prawdę bolesnych.
    Także liczę, że jak jutro/pojutrze okres się skończy, to najwcześniej zobaczę go znowu dopiero za rok :D

    Sendi94 lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 13 lutego 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    hejka u mnie dzisiaj 3dc i mam już dość tego okresu, jak nigdy leci ze mnie jak z kranu, a dodatkowo kilka ostatnich cykli mam na prawdę bolesnych.
    Także liczę, że jak jutro/pojutrze okres się skończy, to najwcześniej zobaczę go znowu dopiero za rok :D
    Trzymam kciuki ❤️
    Ja też mam problem już długi czas z tymi okresami, ciągnie się długo, pierwsze 3-4 dni to leci jak z kranu później mniej i pod koniec boli jltak jak na początku ;x
    Nie wiem co ma wpływ na to że tak ciężko to przechodzimy. W jaki sposób można załagodzić trochę objawy, ktoś cos wie?
    Jakieś ziółka?

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 13 lutego 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Trzymam kciuki ❤️
    Ja też mam problem już długi czas z tymi okresami, ciągnie się długo, pierwsze 3-4 dni to leci jak z kranu później mniej i pod koniec boli jltak jak na początku ;x
    Nie wiem co ma wpływ na to że tak ciężko to przechodzimy. W jaki sposób można załagodzić trochę objawy, ktoś cos wie?
    Jakieś ziółka?
    Ja słyszałam o ziółkach na pierwszą i drugą fazę 😊piję teraz na drugą a od wtorku będę pić na pierwszą. Niestety dziś test negatywny 😔więc w poniedziałek zakupie ziółka. Dobre są te podobno na śluz płodny 😊
    https://mojazielarnia.pl/3945-mieszanka-na-1-faze-cyku-do-owulacji-500g.html

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Trzymam kciuki ❤️
    Ja też mam problem już długi czas z tymi okresami, ciągnie się długo, pierwsze 3-4 dni to leci jak z kranu później mniej i pod koniec boli jltak jak na początku ;x
    Nie wiem co ma wpływ na to że tak ciężko to przechodzimy. W jaki sposób można załagodzić trochę objawy, ktoś cos wie?
    Jakieś ziółka?

    Ja mam drugi cykl jak @ wróciła po porodzie, bo karmię jeszcze pierworodnego piersią i wcześniej nie miałam problemu z bólami menstruacyjnymi. Teraz już drugi raz boli bardzo i też leci jak z kranu.
    Co do ziółek mam 3 dc i zaczęłam brać niepokalanka ze swanson, podobno pomaga z hormonami i łagodzi właśnie objawy miesiączkowania. Dopiero zaczęłam, ale dam znać jak pomoże ;)
    (Chociaż liczę, że w tym cyklu się uda i @ nie przyjdzie i wtedy nie dam znać)
    A tak w ogóle miłej soboty wszystkim ;)

    Ola_45 lubi tę wiadomość

  • Halmaanam Koleżanka
    Postów: 54 73

    Wysłany: 13 lutego 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzec pachnie już wiosną, przenoszę się z lutowego wątku 🌼🌺🌿 pełna nadziei! Proszę wpisać mnie na testowanie 11 marca 🧡

    Just, Ola_45, Limonka26, Selena, NataliaGie, Ewelina26, Słoneczko123 lubią tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 13 lutego 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za porady, spróbuję najpierw z niepokalankiem ale to już od kolejnego cyklu bo za chwilę owulka. A jego się bierze cały cykl czy do owulacji lub po?
    Że Swanson biorę teraz Mace, ciekawa jestem efektów. Mąż również grzecznie łyka :)

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 13 lutego 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również wszystkim życzę miłej soboty :) U nas w końcu słoneczko. Zimno ale pięknie świeci ☀️😍

  • Majsia Nowa
    Postów: 5 14

    Wysłany: 13 lutego 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 1 dniu cyklu, proszę o zapisanie na testowanie 12 marca:))

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 13 lutego 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w pierwszym wiosennym wątku :) dziś pierwszy dzień 🐒, u mnie tylko początek jest bolesny, już od drugiego dnia to mogę zapomnieć ze w ogóle mam. Ale pierwszy dzień zazwyczaj jade na ibupromie i nospie. Dziś to już w ogóle taki ból był ze myślałam ze poleci ze wszystkich trzech dziur 🤣 ale cieszę się z tego ze mi się cykle skróciły , zazwyczaj miałam około 35 dni , teraz trwają 28-29 🥳🥳
    Od dziś zaczynam Castagnus ( mam tylko jedno opakowanie :/) brałam przez 3 miesiące niepokalanek ze svansona , teraz był miesiąc przerwy tak jak zalecają na internatach )

    Narazie się nie zapisuje na konkretny dzień bo zawsze czekam najpierw na owulacje

    Rodzimy razem w listopadzie 🤰🏼

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 13 lutego 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 7 DC,
    Ból piersi? Czy któraś też tak ma???
    Dziwne bo nigdy tego nie miałam.... Okres był dziwnyz oczywiście krew była w normalnych ilościach ale bez skrzepów, co mnie bardzo dziwi.....
    Ale zaczyna się praca w lewym jajniku także coś się dzieje na tą owulke 💪💪

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 13 lutego 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka mi się czasem ból piersi już zaczyna kilka dni przed owulacja. Przechodzi jak dostanę okres

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2021, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dzięki dziewczyny za porady, spróbuję najpierw z niepokalankiem ale to już od kolejnego cyklu bo za chwilę owulka. A jego się bierze cały cykl czy do owulacji lub po?
    Że Swanson biorę teraz Mace, ciekawa jestem efektów. Mąż również grzecznie łyka :)

    Czytałam o niepokalanku i widzę, że dziewczyny biorą go w bardzo różnych ilościach i różną ilość czasu. Ja chcę zmniejszyć prolaktynę więc zdecydowalam się na 3 tabletki dziennie. Na razie planuje brać przez cały cykl.
    Chyba, że dziewczyny radzicie inaczej?

  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 13 lutego 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam9dc i chyba owulacji właśnie bo skoczyła mi temp.. narazie korzystamy z siebie i kubeczki 😛🤣 .. jutro walentynki jakie macie plany i prezenty dla swoich lubych? Mój K dostanie ramkę z kolarzem z naszych zdjęć i ręcznie zrobiona kartkę na której narysowałam drzewo z serduszkami i w każdym serduszku jest napisane za co mu dziękuję.. do tego zrobiłam serduszka z bokami na różne fajne rzeczy..

  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżi88 wrote:
    Ja mam9dc i chyba owulacji właśnie bo skoczyła mi temp.. narazie korzystamy z siebie i kubeczki 😛🤣 .. jutro walentynki jakie macie plany i prezenty dla swoich lubych? Mój K dostanie ramkę z kolarzem z naszych zdjęć i ręcznie zrobiona kartkę na której narysowałam drzewo z serduszkami i w każdym serduszku jest napisane za co mu dziękuję.. do tego zrobiłam serduszka z bokami na różne fajne rzeczy..


    O to wy już dziś świętujecie walentynki ❤️ ;)

    My za bardzo nie świętujemy , jutro może pójdziemy gdzieś na śniadanie bo mąż pracuje popołudniu.

    A prezenty to ja nam znalazłam i zamówiłam :) sama sobie zamówiłam coś a’la 🐧 wspomniany w wątku lutowym a mężulkowi tez jakiś gadżet plus lubrykant do tego 🤣 malo romantycznie ale ja do romantycznych nie należę ;) dostawa będzie i tak w poniedziałek

    Ale Ty Madżi88 to polecialas z tematem 😁 No to miłych Walentynek Wam życzę 🥰

    Sendi94 lubi tę wiadomość

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 13 lutego 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaGie wrote:
    O to wy już dziś świętujecie walentynki ❤️ ;)

    My za bardzo nie świętujemy , jutro może pójdziemy gdzieś na śniadanie bo mąż pracuje popołudniu.

    A prezenty to ja nam znalazłam i zamówiłam :) sama sobie zamówiłam coś a’la 🐧 wspomniany w wątku lutowym a mężulkowi tez jakiś gadżet plus lubrykant do tego 🤣 malo romantycznie ale ja do romantycznych nie należę ;) dostawa będzie i tak w poniedziałek

    Ale Ty Madżi88 to polecialas z tematem 😁 No to miłych Walentynek Wam życzę 🥰
    Nie no gdzie dziś jutro.. dostanie nad ranem na stół.. sama nawet zrobiłam kopertę z napisem dla miłości mojego życia.. 🥰

  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 13 lutego 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć !
    Proszę o wpisanie na 5 marca ☺️

    Może i ten miesiąc będzie szczęśliwy ! 🥰

    Ola_45, Agut lubią tę wiadomość

  • Morgana Autorytet
    Postów: 475 327

    Wysłany: 13 lutego 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Pomału rozgoszczę się tutaj :D Póki co czekam na @, więc kiedy, i czy wgl będę testować, się dopiero okaże. Dzisiejszy wieczór spędzam z drinkiem🍹, bo, mam nadzieję, niedługo już nie będę mogła 😆😉

    Ola_45, Słoneczko123, Limonka26 lubią tę wiadomość

    33l. ♀ ➥PCOS
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 13 lutego 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już dzisiaj świętujemy, jutro dłużej polezymy w 3 😅 Może jakieś śniadanie do łóżka czy coś ;) I wieczorem znowu. Dni płodne już więc warto korzystać, testy owu jeszcze negatywne ale coraz ciemniejsze ;)

    Mace krótko łykam ale mam wrażenie że mojej jajniki lepiej pracują. Albo sobie to wmawiam, albo taki cykl mi się trafił, albo rzeczywiście działa ❤️

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 13 lutego 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Właśnie uzupelnilam naszą listę, jakbym coś pomyliła to dajcie znać 🙂

    U mnie dziś 5dpo, czekam z niecierpliwością na testowanie. Na razie nic się nie dzieje. To mój drugi cykl po porodzie, na wiele nie liczę, bo owu dopiero w 22 dc..

    Miłego wieczoru i jutrzejszych Walentynek 😘❤

    Limonka26, Morgana, Sendi94 lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3666 3417

    Wysłany: 14 lutego 2021, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny to będzie moje pierwsze testowanie tutaj, proszę o dopisanie mnie do listy na 07.03
    Miałam nadzieje, że uda się w poprzednim niestety... trzymajcie kciuki może tym razem 🍀🍀🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2021, 01:15

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ