Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🔥Marcujemy się jak kotki 🐈, w grudniu 🎄 będzie maluch słodki 👶🍭
Odpowiedz

🔥Marcujemy się jak kotki 🐈, w grudniu 🎄 będzie maluch słodki 👶🍭

Oceń ten wątek:
  • Scarlett 89 Autorytet
    Postów: 322 400

    Wysłany: 11 listopada 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina trzymaj się tam!!! 💓💓💓✊✊✊

    Ona 33
    *Niedoczynność tarczycy-hashimoto
    (Leki -poki co wyniki w normie)

    *Insulinooporność (metformin)

    On 34
    Zdrowy jak ryba



    Starnia o pierwsze dziecko-> 2.8 roku od 07. 2013
    💔 09.2013- 6t*
    Od 02.2016 stymulacja clo
    ♥️♥️03.2016 beta ->25.3 ♥️♥️
    Alan ->ur. 14.11.2016

    Od 08.2017 Starania o drugie🍀
    ♥️♥️09.2017♥️♥️ dwie kreski 🍀
    Mikenka ->ur. 23.05.2018
    Od 09.2022 start Starń o 3 pociechę 😊😊✊✊

    24.11-⏸️
    25.11- beta 23.7
    28.11- beta 73.9
    30.11-beta 209.5 😊😊
    28.12 .2022 💔💔💔 (9tc/6tc)

    Działamy dalej ✊✊

    30.03.2023 - 🌈🌈⏸️ beta 50.2
    Progesteron 16.8
    Zostań z nami kropku!!!!♥️♥️

    04.04.2023-beta 700.2 ♥️♥️😁😁
    20.10.2023 - 2300g Ksieżniczki

    preg.png

    ostania umiera nadzieja ..🍀🍀
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 11 listopada 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_89 wrote:
    Ewelina mam nadzieję że poszło i już się tulisz z Lilą i te slurcze nie poszły na marne. Ja też nie śpię od 3🥴 zapchany nos, ból gardła, głowy. Dzieci miały jakieś apogeum kaszlu. Masakra🤦‍♀️ na ból gardła wzięłam o 4 paracetamol bo Tamtum verde nic nie daje😬

    Co do teściowych to moja mieszka daleko, 250km. Niestety moja rodzina jeszcze dalej. Moja teściowa jest głucha na argumenty pt lekarze i badania bo "kiedyś lekarze mówili inaczej" 😅 no i wiecznie słyszę "zimne stópki". No i u nas w mieszkaniu również jest "zimno", nawet mój brat ostatnio się trząsł, ale to chyba kwestia nadmorskiego klimatu i wilgoci. Mi jest gorąco, w nocy najchętniej śpię przy otwartym oknie🤷‍♀️

    Z tymi imionami to serio mają niektórzy dziwne akcje🤦‍♀️

    Bigbrowneyes co za beton z tego Twojego teścia. Ja bym mu kazała spojrzeć na siebie😛 no chyba że jest w gronie nielicznych mężczyzn bez "piwnego" brzuszka

    Miała wpaść dziś do nas sąsiadka z dziećmi ale chyba wszystko odwołam, boję się że im sprzedamy jakiegoś wirusa. A w lodówce deserki naszykowane🤦‍♀️
    Bella ja również śpię z otwartym oknem bo inaczej nie daje rady i boję się jak to będzie w szpitalu.

    Ja jeszcze od babci słyszałam, że jak ma czkawkę to mu zimno :)a zimne stopki i rączki to też

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 11 listopada 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tym razem biedny będzie musiał się zajmować dziećmi😅 pępkowe to chyba sobie w święta dopiero zrobi.

    Ewelina czekamy na wieści. Mam nadzieję że wszystko dobrze

  • .aś. Autorytet
    Postów: 1464 1970

    Wysłany: 11 listopada 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka, u mnie z tą czkawka jak dziecku zimno akurat dość mocno się sprawdzało 😅 często dostawała czkawki podczas zmiany pieluszki. No, ale może to przypadek.

    🩷2015
    🩷2018
    🩵2023
    🩶?4cs (od 11.2025)


    3x zielone światło na zajście w ciążę po 3cc
    1 wizyta: 5.05 ✅ blizna ciągła - 5 mm 🎉
    2 wizyta: ✅ 7.08 mamy zielone światło 🥹
    3 wizyta: ?

    ---
    Późne owulacje
    Karmienie piersią
    PCOS

    Plan na 3cs:
    1) Wit. D
    2) Pueria Duo
    3) zasypianie o 23
    4) <94kg
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 11 listopada 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .aś. wrote:
    Angelka, u mnie z tą czkawka jak dziecku zimno akurat dość mocno się sprawdzało 😅 często dostawała czkawki podczas zmiany pieluszki. No, ale może to przypadek.
    To u mnie właśnie wcale się nie sprawdzało :)

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10075 12420

    Wysłany: 11 listopada 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, myślę, ze jestes juz po albo w trakcie! Tak czy siak, kciuki ogromne 🍀

    Mnie wypisują ze szpitala, ale tylko na pare dni, bo w czwartek tu wracam 🙈 no coz.. Mam nadzieję, ze w przyszłym tygodniu będzie już po wszystkim. 😊

    Malinkaaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 11 listopada 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka93 wrote:
    Bella ja również śpię z otwartym oknem bo inaczej nie daje rady i boję się jak to będzie w szpitalu.

    Ja jeszcze od babci słyszałam, że jak ma czkawkę to mu zimno :)a zimne stopki i rączki to też

    O to to😅 a pamiętam że chłopcy na początku non stop mieli czkawkę i jak teściowa była to ich dodatkowo jeszcze okrywała🤦‍♀️ a mnie położna opierdzielała że za ciepło dzieci ubrane i pupy odparzone. Do dziś tak mają że jak gorąco to tyłki jak pawiany

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 11 listopada 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_89 wrote:
    O to to😅 a pamiętam że chłopcy na początku non stop mieli czkawkę i jak teściowa była to ich dodatkowo jeszcze okrywała🤦‍♀️ a mnie położna opierdzielała że za ciepło dzieci ubrane i pupy odparzone. Do dziś tak mają że jak gorąco to tyłki jak pawiany
    Mój też jest bardziej zimnolubny, jak tylko trochę się spoci to od razu ma potówki

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Malinkaaa Autorytet
    Postów: 854 473

    Wysłany: 11 listopada 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa to super :) zawsze sobie odetchniesz.

    Ewelina pewnie walczy 💪

    Natosia jak po cesarce?

    Starania od kwietnia 2020
    👩‍❤️‍👨 Ona 32 lata, on 34 lata

    😢2021 rok 6 tydzień
    😢2022 rok 9 tydzień (krwiak, wywołanie farmakologiczne, łyżeczkowanie)
    😞 2022 rok 7 tydzień, ciąża pozamaciczna, leczenie metotreksatem
    🤞⏸️ nowa nadzieja 5 tydzień ciąży beta 4900 mUI/ml 🌈
    🌈 7/1 hbd, jest ❤️!!! CRL 8,8 mm, FHR 142/min.
    🌈 13/1 hbd, 7,44 cm ryzyka niskie ❤️
    🌈 17/1 hbd, wszystko dobrze, wstydzioch 🩷🩵
    🌈 21/1 hbd, połówkowe w porządku, 370 gramów chłopca 🩵
    🌈 29/1 hbd, 1630 g 🩵
    🌈 37/2 hbd, 2900 g - do kontroli przyrostu po tygodniu
    preg.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 11 listopada 2023, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianka przyszła na świat o godz 11:11 11.11 😍 mój mały cud 🥰
    Zdjęcie będzie jak będziemy już na sali, teraz pijemy mleczko. I jak się potoczyło to też Wam dam znać niedługo 😘

    RinTinTin, Angelka93, Rozaline, Bigbrowneyes, Bella_89, Incognitka, .aś., Księgowa, Wiara Nadzieja Miłość, Malinkaaa, Avelinee, Beezi, Nat96, Idawoll, nick nieaktualny, agentka93, Scarlett 89, Darcia921025, Angi90 , ChocoMonster, Kropkaxyz, Andelulla, 2+3, Victoria006 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 11 listopada 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Lilianka przyszła na świat o godz 11:11 11.11 😍 mój mały cud 🥰
    Zdjęcie będzie jak będziemy już na sali, teraz pijemy mleczko. I jak się potoczyło to też Wam dam znać niedługo 😘
    Ewelina gratulacje 😘 a data i godzina niesamowite 🤩 czekam na zdjęcia i opis, odpoczywajcie

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Rozaline Autorytet
    Postów: 707 663

    Wysłany: 11 listopada 2023, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Lilianka przyszła na świat o godz 11:11 11.11 😍 mój mały cud 🥰
    Zdjęcie będzie jak będziemy już na sali, teraz pijemy mleczko. I jak się potoczyło to też Wam dam znać niedługo 😘

    Lilianka będzie mistrzem precyzji 😄 Pięknie, gratulacje dla was dziewczyny ❤️😍

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    age.png

    27.03 - pierwsze dwie kreski <3
    3.04 - beta HCG 1549
    5.04 - beta HCG 3365 (+117,2%)
    6.04 - pierwsze USG: pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    20.04 - 1.17 cm człowieczka z <3
    15.05 - 3.77 cm ludzika machającego rączkami
    25.05 - I prenatalne: 5.8 cm bobasa z niskimi ryzykami
    28.07 - II prenatalne: 402 g energicznej dziewczynki 💗
    2.10 - 1774 g panienki 💞
    19.11 - 3100 g szczęścia 💗
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka93 wrote:
    To u mnie właśnie wcale się nie sprawdzało :)
    U nas tez się nie sprawdza,a miała już dzisiaj dwa razy 😅

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaaa wrote:
    Księgowa to super :) zawsze sobie odetchniesz.

    Ewelina pewnie walczy 💪

    Natosia jak po cesarce?
    Po cesarce akurat super,gorsze do obkurczanie macicy,bo z każda ciaza boli mnie bardziej.Ale do przeżycia :)

    Malinkaaa lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Lilianka przyszła na świat o godz 11:11 11.11 😍 mój mały cud 🥰
    Zdjęcie będzie jak będziemy już na sali, teraz pijemy mleczko. I jak się potoczyło to też Wam dam znać niedługo 😘
    Ale super:) gratulacje!

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Bigbrowneyes Ekspertka
    Postów: 143 231

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Lilianka przyszła na świat o godz 11:11 11.11 😍 mój mały cud 🥰
    Zdjęcie będzie jak będziemy już na sali, teraz pijemy mleczko. I jak się potoczyło to też Wam dam znać niedługo 😘
    Ewelinka gratulacje 🥳😍 co za piękna godzina i data 🥰 odpoczywajcie dziewczyny i czekamy na relacje 😉

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina gratulacje! Witamy Liliankę❤️ data i godzina dla małej farciary! Odpoczywajcie a my tu wszystkie czekamy na relacje i zdjęcia😘

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

  • .aś. Autorytet
    Postów: 1464 1970

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, gratulacje ❤️❤️❤️

    EwelinaNowa 😊, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🩷2015
    🩷2018
    🩵2023
    🩶?4cs (od 11.2025)


    3x zielone światło na zajście w ciążę po 3cc
    1 wizyta: 5.05 ✅ blizna ciągła - 5 mm 🎉
    2 wizyta: ✅ 7.08 mamy zielone światło 🥹
    3 wizyta: ?

    ---
    Późne owulacje
    Karmienie piersią
    PCOS

    Plan na 3cs:
    1) Wit. D
    2) Pueria Duo
    3) zasypianie o 23
    4) <94kg
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10075 12420

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, piekna magia liczb! Gratulacje ❤️❤️

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Malinkaaa Autorytet
    Postów: 854 473

    Wysłany: 11 listopada 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka gratulacje! :)

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    Starania od kwietnia 2020
    👩‍❤️‍👨 Ona 32 lata, on 34 lata

    😢2021 rok 6 tydzień
    😢2022 rok 9 tydzień (krwiak, wywołanie farmakologiczne, łyżeczkowanie)
    😞 2022 rok 7 tydzień, ciąża pozamaciczna, leczenie metotreksatem
    🤞⏸️ nowa nadzieja 5 tydzień ciąży beta 4900 mUI/ml 🌈
    🌈 7/1 hbd, jest ❤️!!! CRL 8,8 mm, FHR 142/min.
    🌈 13/1 hbd, 7,44 cm ryzyka niskie ❤️
    🌈 17/1 hbd, wszystko dobrze, wstydzioch 🩷🩵
    🌈 21/1 hbd, połówkowe w porządku, 370 gramów chłopca 🩵
    🌈 29/1 hbd, 1630 g 🩵
    🌈 37/2 hbd, 2900 g - do kontroli przyrostu po tygodniu
    preg.png
‹‹ 857 858 859 860 861 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ