X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki chyba jest dobrze,, lekarka mówi ze wyniki są ok, ale jak do konca tygodnia po niedzieli nie przejdzie kaszel to dobrze by bylo zrobić badanie krwi na krztusiec. Problem polega na tym że leczenie jest zakazane w ciaży i podczas karmienia piersią, znaczy sie te antyviotyki śą zakazane. Wiec oby mineło do niedzieli oby to nie bylo to. Kupilam inhalator i wlasnie siedze z maską i wyglądam jak duren ale co tam Emotikon wink

    Maczek, Irma1983, ktosik lubią tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • amryta Przyjaciółka
    Postów: 131 38

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuma Foch wrote:
    Mnie masz na mysli? ja udaje sie do Dmochowskiego dopiero 11 grudnia bo wczesniej sie zmagalam z hematologiem.

    Ciesze sie,ze juz cos u Ciebie ruszylo, teraz juz na pewno pojdzie ku lepszemu.


    Moja bratowa,ktorej lekarze powiedzieli,ze nie ma szans na naturalna ciaze spodziewa sie dziecka.Dwa razy odwiedzila Dmochowskiego i raz udali sie na to spotkanie napro i tyle.Moj brat nawet nie zdazyl sie przebadac.
    To i dla nas jest nadzieja


    Dziękuję, że się odezwałaś nie wiesz czasami jak nazywa się dziewczyna która jest w recepcji wiek ok 25 lat czarne włosy. Bardzo miła pomogła mi abym do doktorka dostała się jeszcze w grudniu.

    Ja jestem pod opieką dr. Dmochowskiego od strony ginekologicznej i dr. Laury Grześkowiak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 17:09

    starania od 2005r.; 6 IUI; 3 IVF
    od IX.2014 naprotechnologia
    lata lecą
  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amryta- wiem o którą Ci chodzi ale ja ją widziałam tylko raz bo zawsze trafiam na ta drugą, tą starsza,chyba jak dobrze słyszałam to ma na imię Alina. Niestety nie wiem jak się nazywa ta młodsza.

    Majeczka, cieszę się,że lepiej to wygląda,oby było całkiem ok.Modlę się dalej.

    majeczka87, amryta lubią tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja-podobnie jak majeczka-mam złe doświadczenia ze złym.Naprawdę, nie wchodźcie w jogę, akupunkturę, medytacje,ćwiczenie oddechu...na tą chwilę pewnie wydaje się Wam to nieszkodliwe,ale to naprawdę jest furtka do złego.Mam fatalne doświadczenia, dosłownie-nawet fizyczne.

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka-tak w ogóle-to kciukam!

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska a możesz powiedzieć coś więcej? Przeraża mnie to co piszecie, nie spodziewałam się że joga może zagrażać.

    A słyszeliście o refleksoterapii? Ja czytałam że może pomóc przy niepłodności, zastanawiam się czy nie spróbować. Mąż mi sprezentowal masaż relaksacyjny całego ciała i twarzy. Strasznie mi się podobało, zwłaszcza masaż twarzy i stóp. Teraz czytam że te masaże stóp mogą pomóc.

  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka, na pewno będzie dobrze :)
    W Vivie jest artykuł o Korzuchowskiej i naprotechnologii, a tu artykuł o niej: http://www.pomponik.pl/plotki/news-malgorzata-kozuchowska-pierwszy-raz-o-swojej-walce-z-nieplod,nId,1931938
    Jestem pełna nadziei, że nam się uda :):););)

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie jak dlugo sie starala przed naprotechnologia.
    2 miesiace leczenia i ciaza to bardzo szybko, wiec wydaje mi sie przeszkoda nie byla jakas skomplikowana tylko nie zdiagnozowana, albo zle zdiagnozowana.

    Szkoda, ze nie ma tyle szumu o napro w mediach, co o in vitro na przyklad.
    Cale moje leczenie zaczelabym od tego, a nie snucie sie po lekarzach, ktorzy na podstawie wyniku progesteronu oswiadczaja: owulacja byla, wszystko jest w porzadku!
    A potem wychodzi, ze owulacja moze i byla, ale faza lutelna to tylko 7-8 dni.

    Chcialabym tylko miec mozliwosc leczenia sie u polskiego specjalisty, tak pieknie piszecie o swoich lekarzach :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 14:47

    amryta lubi tę wiadomość

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo naprodoktorki są super i my jesteśmy super;));)


    babeczki dzieki wielkie za modlitwę i kciuki, kaszel mija ufffff będę życ;) czyli to nie krztusiec tylko jakiś paskudny wirus.siedze z maska inhalatora i wyglądam jak debil ale jakże szczęśliwy debil ;)

    Maczek, Irma1983 lubią tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka tak się cieszę że wszystko idzie ku dobremu :-)

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Majeczka znowu się sprawdziło,że będziesz zdrowa. Życzę ci dużo zdrówka i całuski dla dzidziusia. :*
    Anulkaa na pewno u Ciebie masz dobrych lekarzy, głowa do góry i wierz,że Pan Bóg wie co robi. Na pewno nam się uda :)
    Ja kupiłam sobie takie zawieszki z wełny(czapeczki dwie)na choinkę w Netto. Cały czas na nie patrzę, bo przypominają dziecięce czapeczki, może akurat coś będzie. Ale jestem dopiero w trakcie owu. Kto wie co nam przyniesie mikołaj.
    Mam 5 grudnia rocznicę zaręczyn(6 rocznica), to łączymy to z mikołajem i może przygotuję jakąś fajną kolację przy świecach, a później pójdziemy do kina na ,,Listy do M.2". może zapomnę o staraniach. Dziewczyny walczymy dalej :):););)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 05:59

    majeczka87, Anulkaa lubią tę wiadomość

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy naprotechnologia jest w stanie pomóc przy przeciwciałach przeciwplemnikowych w nasieniu?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka super wiesci!

    Archeolog gratulacje z okazji rocznicy, zycze milych i owocnych obchodow ;)

    Lili ja niestety nie wiem, wiec nie pomoge, ale pewnie odezwie sie niedlugo jakas madra glowa :)
    U nas jest problem meski i nasz lekarz wyslal meza do androloga, z tego wywnioskowalam, ze sam nie za bardzo wie, jak mu pomoc.
    Nie dziwie sie, bo problem jest dosc skomplikowany i zadne powazne leczenie raczej nie wchodzi w gre. Maz zjada witaminki, prowadzi zdrowy tryb zycia i wlaciwie tyle moze zrobic.

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczynki, dziękuję Anulkaa, mam nadzieję, że coś z tego będzie ;)
    Witaj Lili87, moim zdaniem powinnaś zadzwonić do jakiejś kliniki naprotechnologicznej i się spytać, ale myślę że tak. Ja jeżdżę do Krakowa, jak chcesz to mam namiary, a też mogą dokładnie Cię zbadać, od stóp do głów. Możecie mieć też dietę i różne witaminki. Może akurat oni pomogą. Polecam, nie będziesz żałować. :):)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc :) archeolog jeśli możesz to będę wdzięczna za namiary na Kraków, ja jestem prześwietlona od góry do dołu, ale z przeciwciałami mamy problemy :( I w sumie to postanowiłam, że muszę sprawdzić wszystko co się da, a co może pomóc nam w naturalnym zajściu. Może akurat to nam pomoże... Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria Szczawńska ul Świtezianki 3/2 Kraków Tel.012-411-69-41 wizyta kosztuje 200zł. Na stronie 146 opisałam dokładnie wizytę jak wygląda. Trzymaj się i walcz do upadłego, dla Boga niema nic niemożliwego ;)

    Lili87 lubi tę wiadomość

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za namiary :) Sama jestem ciekawa, bo słyszałam, że napro to przede wszystkim walczy z problemami owulacyjnymi i hormonalnymi, a u nas to jest immunologia... Zobaczymy ;) Najpierw będę dzwonić i zdam Wam relację ;) Pozdrawiam i miłego weekendu:)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niema sprawy, u mojego męża trochę też coś wyszło (lepkość), to doktorka przepisała mu witaminy,kazała pić 3l wody, nie przegrzewać się i sprawdzić czy wszystko jest ok u urologa, a poza tym mężowi założy osobną kartę, więc na pewno się nim zajmie. Pozdrawiam i czekam na waszą relację :)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie gdzie moge kupic specjalna prezerwatywe do pobrania nasienia zgodnie z napro?
    Moj lekarz nic o tym nie wspomnial, wiec domyslam sie, ze nie ma :/

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa my dostaliśmy do kupienia w gabinecie doktora

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ