X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 3 lutego 2021, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj 18dc. Podczas przytulanek z mężem straszny bol jajnika nie wiem co to może znaczyć. Czy któraś z was miała podobnie ?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 3 lutego 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj 18dc. Podczas przytulanek z mężem straszny bol jajnika nie wiem co to może znaczyć. Czy któraś z was miała podobnie ?
    Może pecherzyk pękł albo jesteś świeżo po owulacji. Czasem tak mam. Ja dzisiaj powtórzyła badanie progesteronu i HCG. Choć trochę rozwieje wątpliwości. Niestety cały czas mam teraz w głowie że to pozostałość po zastrzyku. Trudno...

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 3 lutego 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Dej! Wracam do gry! Fakt faktem bez Miovelli bo kolejny lekarz wczoraj to wyśmiał tą kurację gdyż stwierdził że to leczenie głównie cukrem 🤷‍♀️. Wczoraj byłam na wizycie powiedziałam co i jak a dziś na 11 mam być na sprawdzeniu jak sobie tam rośnie pęcherzyk. Powiedział też mi wczoraj wprost daje 3 miesiące jeżeli nic się nie wykluje on dalej nic nie będzie robił tylko da namiar na klinikę. Tak wiem zdziwione że wróciłam ale z obecnym partnerem stwierdziliśmy że możemy coś tam próbować, ❤️❤️❤️

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 3 lutego 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Może pecherzyk pękł albo jesteś świeżo po owulacji. Czasem tak mam. Ja dzisiaj powtórzyła badanie progesteronu i HCG. Choć trochę rozwieje wątpliwości. Niestety cały czas mam teraz w głowie że to pozostałość po zastrzyku. Trudno...
    Będzie dobrze. W końcu musi zacząć się układać. Daj znać jak odbierzesz wynik.
    Trzymam mocno kciuki 😘

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 3 lutego 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po wizycie jestem mam pęcherzyk i w piątek zastrzyk mnie czeka a wtedy przytulanki. W poniedziałek mam przyjść na sprawdzenie czy pęcherzyk pękł wgl 🤷‍♀️

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 3 lutego 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BombiaMK moja prof bardzo wierzy w tą miovelię i nadal mam brać mimo dodatkowych leków od przyszłego cyklu. Ja dostałam 8 miesięcy na starania. Zobaczymy... dobrze że wracasz do starań. 💪
    Asia1989 oby się udało💛💛💛 jak tylko się coś dowiesz to pisz. Bo my tu niecierpliwie czekamy na jakieś dobre wieści.
    Ja niestety w tym miesiącu nie spodziewam się rewelacji. Przyszczol na brodzie mi wyskoczyl straszny i pół nocy nie spałam bo przed @ mam uderzenia gorąca. Ale to takie że ciągle się budzę i odkrywam😓

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 3 lutego 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie udało się. Progesteron spadł na 4.9 a HCG <2.30. Moze nastepnym razem...

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 3 lutego 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Nie udało się. Progesteron spadł na 4.9 a HCG <2.30. Moze nastepnym razem...
    😞😞😞 przykro mi... a ja już myslałam, że chociaż u Ciebie się udało... ja w tym cyklu też na pewno nie, także jestem z Tobą.
    Ogolnie to juz mogła by przyjść @ bo się czuję fatalnie. Ciągle głodna, bez sił i gorąco gorąco gorąco 😵 😪

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 4 lutego 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Nie udało się. Progesteron spadł na 4.9 a HCG <2.30. Moze nastepnym razem...
    Bardzo mi przykro.😑😑😑

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 4 lutego 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już myślałam że ten rok zacznie się dla nas łaskawie i że każda z nas po tym ciężkim roku będzie mogła w końcu zobaczyć te upragnione dwie kreski na teście ciążowym..
    Ale widać musimy jeszcze na to troooooche poczekać..

    Miasa lubi tę wiadomość

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 5 lutego 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ile można czekać. Czasami się po prostu ma już dosyć. U mnie dzisiaj 20 dc I czuje się podobnie jak w poprzednim więc wątpię żeby się udało. Dodatkowo mam tylko jakby skurcze prawego jajnika

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 6 lutego 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas czekam na @... czuję się fatalnie. Piersi bolą, aż ból promieniuje na ramiona, szyję i plecy. Brzuch boli... Masakra. Dawno tak nie miałam. Ale o dziwo psychocznie nie jest tak źle. Wczoraj trochę sobie popłakałam, ale szybko się ogarnęłam... myślę, że to zasługa sportu. Bardzo mnie odstresowuje i uspokaja. Czekam na nowy cykl i zaczynamy z nowymi lekami. Buziaki dziewczyny i miłego weekendu Wam życzę 💜

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 6 lutego 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja cały czas czekam na @... czuję się fatalnie. Piersi bolą, aż ból promieniuje na ramiona, szyję i plecy. Brzuch boli... Masakra. Dawno tak nie miałam. Ale o dziwo psychocznie nie jest tak źle. Wczoraj trochę sobie popłakałam, ale szybko się ogarnęłam... myślę, że to zasługa sportu. Bardzo mnie odstresowuje i uspokaja. Czekam na nowy cykl i zaczynamy z nowymi lekami. Buziaki dziewczyny i miłego weekendu Wam życzę 💜
    A kiedy powinna przyjsc ?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 7 lutego 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A kiedy powinna przyjsc ?
    No właśnie dzisiaj przyszła.... zaczynamy od nowa. 💚

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 7 lutego 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    No właśnie dzisiaj przyszła.... zaczynamy od nowa. 💚
    Ja też czekam aż przyjdzie, żeby móc zacząć z nowymi lekami. ❤

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 7 lutego 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Ja też czekam aż przyjdzie, żeby móc zacząć z nowymi lekami. ❤

    A mozesz powiedziec co w tym cyklu bedziesz brala ?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 7 lutego 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    A mozesz powiedziec co w tym cyklu bedziesz brala ?
    Przez 2 cykle brałam clo plus wiadomo leki na niedoczynność tarczycy I inne oraz witaminy. Teraz clo zamieniamy na Aromek. CZY ktoś ma opinie o tym?

  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 7 lutego 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Staram się z mężem o drugie dziecko niestety teraz się okazało że nie mam owulacji i proszę odpowiedzcie mi czy komuś sama miovelia pomogła? Po za tym dochodzi jeszcze tyłozgiecie macicy już tracę nadzieję 🙈 z góry dziękuję za odpowiedź 😍

    Miasa lubi tę wiadomość

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 7 lutego 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoloroweLove wrote:
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Staram się z mężem o drugie dziecko niestety teraz się okazało że nie mam owulacji i proszę odpowiedzcie mi czy komuś sama miovelia pomogła? Po za tym dochodzi jeszcze tyłozgiecie macicy już tracę nadzieję 🙈 z góry dziękuję za odpowiedź 😍


    Mi nie pomogła. W piątek brałam zastrzyk "Pregnyl" zobaczymy choć wątpię bo tylko raz nam się udało z partnerem coś podziałać gdyż bardzo zalatani byliśmy w tym czasie...

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 7 lutego 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam brać to przez dwa miesiące a to dopiero 5 dzień 🙈 @ kończy mi się dziś ale dopiero w przyszłym miesiącu mam sie umówić na monitoring czy jest jajeczkowanie🙈 wyniki na tarczycę w normie prolaktyna 307.4 ulU/ml i nie wiem jak to odczytać a do lekarza idę w czwartek odebrać cytologie i z wynikami może któraś z was się na tym zna? :)

    Miasa lubi tę wiadomość

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ